Treść opublikowana przez komoornik
-
Zakup multitronica - na co zwrócić uwagę?
Proponuję zwrócić uwagę na to, aby auto nie miało Multitronica - najlepiej kupić egzemplarz z Quattro.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Pocisnąłeś argumentem
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
W sensie, że otwierają się tylko drzwi kierowcy?
-
Trzęsie silnikiem po odpaleniu w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Diagnostyka komputerowa.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ani razu nie miałem takiej sytuacji, że zmiany nie zostały wprowadzone po samym kodowaniu (mowa o Concert).
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tak, zmiany są wprowadzane od razu. Nie, nie trzeba nic wciskać.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Na panelu jest duży napis. Różnica pomiędzy nimi to zmieniarka. W przypadku Concert/Symphony nie ma procedury restartu.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie masz MMI. Masz radio Concert lub Symphony. Sporo rzeczy można aktywować, ale z założenia omijasz wszystko co jest oznaczone jako MMI.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Też mam 2K1. Obstawiam, że tylko takie są.
-
Wymiana Bixenon
Może to być jeden z objawów końca życia. Zamień je stronami i obserwuj.
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Na samym zdjęciu widać ewidentnie różnicę w barwie. Wynika to przede wszystkim z faktu zastosowania różnych LEDów w jednej żarówce.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Jak dzieci w piaskownicy. Czytania ze zrozumieniem to w podstawówce uczą W którym miejscu pisałem o jakimś wstydzie? Nawet Wam się nie chce wysilić, żeby prowadzić dyskusje na poziomie - tylko już jakieś dziwne wycieczki personalne. Zero merytoryki.
-
Czujnik zmierzchu w autach bez pokrętła AUTO.
Wrzuć zdjęcia szyby i okolic lusterka z wewnątrz i zewnątrz.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Czyli jednak kółko jest Można niby wprowadzić w regulaminie zapis: w tematach o autach to tylko zachwalamy i wchodzimy sobię w pupę, swojego krytycznego zdania nie można przekazać Nie ma to jak przyjąć na klatę konstruktywną krytykę. Ciężko widzę z niektórymi wymieniać poglądy, a wynika to pewnie z faktu że więcej niż 2-3km nie jeździliście czymś innym niż FWD w manualu. Jak miał być taki a nie inny projekt, to czemu nie 2.0 TDI 120KM? CAHA (a jeszcze lepiej chipowane) z FWD to pomyłka. Jedna osoba już się do tego na forum przyznała, ale widać była to w stanie zrobić dopiero jak sprzedała auto Pozdro dla kolegi griga-st, który jak widać do kółka adoracji raczej nie należy Kilka razy sobie dopusciłem Twój sarkazm... Nikt nikomu nie mówi co ma się komu podobać czy zabrania wyrażać swoje zdanie. No ale wybacz, jak czytam Twoje posty to nic Ci się nie podoba prócz Twojego Q z Multi. w Pb A to że jak można na 19,20" jeździć... To sprężyny bez sensu ; to na tych kołach na lawecie... ; a że ktoś na światłach pomyśli... itd. No ale rozpierdaczyłeś mnie postem w moim temacie " że nie rozumiesz jak można się tak męczyć bez przełącznika AUTO świateł "... To jak według Ciebie jest to takie uciażliwe, chyba męczysz się oddychaniem... Więc faktycznie może jest to koło wzajemnej adoracji... Ale wychodzi na to że Ty jesteś w tym drugim. Pozdrawiam Jakie mamy drogi? Piękne i wspaniałe? Czy takie, że jak z felgą 19" czy 20" wjedziesz w większą dziurę i felga do prostowania? O sprężynach i ich dopasowaniu do amortyzatorów to można długo dyskutować - głównie o takich kwestiach jak homologoacja. A co do świateł auto - zbyt dużo widziałem na mieście wieczorem aut widmo (szczególnie francuzów). Hejt na hejtera diesli - takie czasy mamy widzę (chociaż ostatnie miesiące wskazują na bardziej pozytywną tendencję). Poopowiadajcie mi o tej wyższości diesli nad benzynami, oprócz kwestii ekonomii. Jakby się benzyna lała z nieba to nikt normalny by diesla nie kupował.
-
emblemat ultra
Że silnik jest wykastrowany, bo jest "eko".
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Dzięki, o takie info chodziło.
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
Zwykle nie lubią Ci, którzy nie mieli okazji zrobić więcej niż 2km autem z dobrym automatem. Manual jest dobry, do jakiejś monstrualnej zabawki na weekendowe zabawy.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
W sumie fakt, powinno być kółko wzajemnej adoracji
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Nie chodzi tu o baty. A4 B8 bez quattro to przeciętny samochód.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
MMI wyciągną i komisyjnie spalą
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
A ja mówię, że nie wolno? Osobiście nie widzę zupełnie sensu wykonywać modyfikacje za takie pieniądze w aucie z takim zestawieniem silnika i napędu.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
A to wszystko w TDI z FWD
-
B8 TrOOOOp
Jak to można najprościej rozpoznać po wyglądzie? Bo mam z tym mały problem.
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/a4-b8-lusterko-prawe-foto-asys-skla-10-2kabli-lz9y-i6015824843.html Czy to są lusterka nowego typu (mniejsze, składane pod kątem)?