Treść opublikowana przez wrobsipl
-
[B6 BDG] Światła stopu + tempomat
Flayer w sumie masz racje bo faktycznie tempomat ma coś wspólnego z pedałem hamulca, jest może jakaś instrukcja gdzieś na forum klubowym albo necie co do wymiany, czy trzeba samemu szukac. 2 lewych rąk nie mam ale lepiej sie dowiedziec co i jak .... ps. http://www.allegro.pl/item367788057_czujnik_stopu_skoda_vw_audi_seat_porsche_nowy.html to ten czujnik ??
-
[B6 BDG] Światła stopu + tempomat
słuchajcie jak troche poużywam(naciskam pedał) hamulca to wszystyko wraca do normy, ale co ma czujnik pedału do tempomatu i świec żarowych (kontrolki) ??
-
[B6 BDG] Światła stopu + tempomat
otóż my problem za a4 polega na tym iż ostatnio wstaje sobie rano patrze a tu mi stopy swiecą ochoczo. pierwsza myśl nie wyłączyłem swiateł badź jakiegoś pierdołka w środku, wiem że to niedorzeczne i stopy z tym nie mają nic wspólnego no ale... naciskam pedał chamulca gasną, jade zaczyna migac kontrolka swiec żarowych (nie zawsze) potem staram się włączyc tempomat nie działa ! po 10 min jazdy wszystko przechodzi i w ciagu dnia jest juz okej. zamykam auto, wsjo wyłączam audi zgasnięte kompletnie :> rano stopy swiecą wie ktos o co chodzi zanim uderze do servisu moze cos mozna samemu sprawdzic niż zasilać $ audi service
-
[B6] Jaki system - przód i tył - jest 800zł
ja się całkowicie przyłączam do audiosytem "a
-
[B6 BDG] Mój AVANT V6... UPDATE- do sprzedania...
tylny zderzak jak u mnie może też zapodam od s-line , jak kupowalem myslałem ze to s-line ale mnie poprawili na forum a co do virusa to jedynie poprawa przebiegu momentu i pare km i nm
-
[ALL B7] BDG chiptuning z ABT i MTM slabe przyrosty
ja też mam bdg i narazie się wstrzymuje z chipsowaniem aż " tunerzy znajdą to czego szukają "
-
[B6 BDG] Problem z stopem (brak)
ok dzisiaj to zrobie i oblukam co jak tam jest[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 07:30 _________________________________________________jednak jutro to zobacze ale dzisiaj zapaliła mi się kontrolka ABGAS KONTROL SYSTEM i nie gaśnie o zgorozo, :sick3:w ksiazce a raczej w internecie doczytalem ze to cos z kontrola spalin , nie wiem czy tdi ma sonde lambda pewnie się nie dowiem bez komputera
-
[B6 BDG] Problem z stopem (brak)
raczej nie[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:10 _________________________________________________cholerka a teraz miałem dzisiaj cały czas stopy obydwa i nic na fis nie alarmowało może gdzieś coś nie łączy / raz nawet nie miałem pozycyjki ale puknołem w leflektor i sie zapalila (jak w polonezie caro ) chyba coś nie łączy.........
-
[B6 BDG] Problem z stopem (brak)
no na stopie mam jedno wloknowe
-
[B6 BDG] Problem z stopem (brak)
boże nie wiedziałem że to takie istotne
-
[B6 BDG] Problem z stopem (brak)
No ale jak padł to jeden stop jest a drugiego nie ma ?? nieraz zapala mi sie napis brems licht czy cos w tym stylu ale nie zawsze zapala sie jak wcisne hamulec
-
[B6 BDG] Problem z stopem (brak)
kurde a możesz troche jaśniej jak sprawdzić i gdzie on jest ??
-
[B6 BDG] 2.5 V6 TDI po chipie
pomału się napalam na tego chipa :gwizdanie:
-
[B6 BDG] Problem z stopem (brak)
Otóż spotkała mnie dziwna sytuacja. Po palących się postojówkach, spaliła mi się raz żarówka stopu w tylnej lewej lampie, oraz po jakims czasie fis podawał brems licht czy coś :blink:takiego więc myśle że znowu żarówka tym razem w prawej tylnej a tu się okazuj iż żarówka nie przepalona, bezpiecznik cały (bodajże nr 14 10A) wymieniałem żarówki i nic jak nie było stopu tak nie ma. Moje pyt co mózna jeszcze sprawdzić dlaczego nie mam prawego stopu ?? lewy jest
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flayer ja mam gril w oryginale czrny i nic z tym nie zamiwrzam robić. Kiedyś zaczepił mnie w aso Audi koleś z obsługi i nawinoł temat cobym nic z tym nie robił, czyli po naszemu żeby zostało tak jak jest. Jak ją stworzyli w audi werke.....
-
[B6 AWA] zadna rewelacja ale Wlasna
Również kolor rzekł bym wyszukany i nie pisz ze zadna rewelacja wkoncu to rasowe AUDI anie hyundai :>] a co by poprzec marke wozu, powiem ze dostałem oferte coby na ŚLub zawieść młodych, także ..... ps i to avantem
-
RADIO JVC-KD-G342 wasza opinia!
ja bym poszukał cos z przechodzonej alpine cda model bez znaczenia byle cda ps kolego nowak zg bardzo słuszna lista startowa radyjek popieram całą gęba
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
no to poczekamy na wersje przynajmniej beta 2 projektu i jakieś szacunkowe tabele przyrostów
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
no to by było coś czekam rogal na efekty powodzenia
-
Strefa Śmiechu
no nie ale ta z bb4.1 pojechała " Boże, widzisz i nie grzmisz "
-
[B6 BDG] przepalające się żarówki
jak nie sprawi kłopoto to mozesz zapodać jakiegos linka
-
[B6 BDG] przepalające się żarówki
tzn co pasuja do wejscia czy musi być inne wejscie
-
[B6 BDG] przepalające się żarówki
już mnie to drażni chyba przerobie koncówke na zwykłe, lub faktycznie jak mówisz obszlifuje
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
nieno do 15 km to sie wogóle nie kalkulejszon ale moze wykres bedzie lepszy i auto płyniejsze
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
no tez wlasnie czakamy co wo temacie ruszy [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2007, 21:14 _________________________________________________panowie czy coś drgneło w tym temacie, czy v-tech cos sciemnia bo obiecuja 27 km i 50 nm dla bdg ????? link http://www.vtech.pl/ext/k.html