Treść opublikowana przez wojscan1989
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
moja Niunia na 60 litrach przejchala 1150 kilometrow pierwsze 850 to trasa reszta juz różnie i nie zastanawialem sie zbytnio nad tym czy jade ekonomicznie
-
Pomóżcie Jakie Maskownice ? Półka Tylna
z bagaznika nie pojedzie...jest strasznie ciezkie dojscie do nich... chodzi poprostu o to ze mi jedenk glosnik delikatnie stuka...takie chrakterystyczne drganie plistiku...myslalem ze jakos da sie to sciagnąć bez wiekszej ingerencji ale nie...bede musial kiedys znalesc czas i zdjąc cała polke
-
Pomóżcie Jakie Maskownice ? Półka Tylna
czyli musze wejsc do bagaznika i te plastiki co wystają pchnąć do gory tak kolego??
-
[B5 AFN] Jak sciągnąć tylną półkę z podszybia ?
a jak zdjać osłone glośnika??pomozcie mi prosze...nie chce jej uszkodzić
-
Pomóżcie Jakie Maskownice ? Półka Tylna
a wie ktoś jak ściągnąć te maskownice by ich nie uszkodzić?? mam z tym problem
-
głosniki - orginalne rozmieszczenie
wiem że to troche nie na temat..ale nie moge nigdzie tego znaleść...jak wyjąć tylne głośniki??chciałbym je wymienić a nie mam pojęcia jak je wyciągnąć prosze o pomoc
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
kiedy kupiłem Autko wlany był shell,tylko za nic nie wiedzialem jaki...teraz wymienilem i zalałem MOBIL 10W-40
-
[B5 1.9TDI AHU] Odgłosy sprzegła
dzieki powoli zaczne odkladac na naprawe:) pozdro:)
-
[B5 1.9TDI AHU] Odgłosy sprzegła
mozesz mi powiedziec jaki jest koszt naprawy??taki mniej wiecej (wiem ze to glupie,ale jestem laikiem...co to znaczy buda??) Dzięki za pomoc:)
-
[B5 1.9TDI AHU] Odgłosy sprzegła
dokladnie taki kolego wiesz jaka jest przyczyna??
-
[B5 1.9TDI AHU] Odgłosy sprzegła
nie sprawdzalem...chcialbym tylko wiedziec czy wymiana jest konieczna natychmiast,czy moge spokojnie jezdzic i zrobic przy okazji:)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
moja A4 1.9 TDI 90PS na trasie 500 KM spaliła mi troszke ponad 26 litrow:) co daje srednią 5.2 na 100 kilometrów :th: mam ją od niedawna wiec dopiero teraz bedę sprawdzał ile spali przy nomrlanym użytkowaniu w miescie i okolicach pozdro
-
[B5 1.9TDI AHU] Odgłosy sprzegła
mnie tez sie przyjemnie jezdzi:) to dzwonienie slychac tylko jak wcisne sprzeglo i jednoczesnie stoje...gdy jade nic nie slychac...chcialbym wiedziec jak dlugo moge jezdzic z tym łożyskiem bo to chyba ono tak dzwoni...czy na ten "dmumas/dwumas" sa inne okreslenia??
-
[B5 1.9TDI AHU] Odgłosy sprzegła
raczej dzwoni...to takie jakby uderzanie jakiejs blaszki o cos...
-
[B5 1.9TDI AHU] Odgłosy sprzegła
Mam problem podobny do tego co kolega http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14951.0.html znajomy twierdzi ze to łożysko oporowe...uwaza ze jesli tego nie wymienie w najblizszym czasie to w pewnym momencie przestanie pracowac skrzynia biegow....ma racje?? mam to wymienic jak najszybciej czy nie musze się tym aż tak przejmowac?? temat zmieniony, proszę zwięźle opisywać co dolega [pre_pl]
-
Nie grają głosniki basowe
Temat do kosza usterka naprawiona:) kabelek w kostce nie łączył odpowiednio :>
-
Nie grają głosniki basowe
Posiadam oryginalny komplet głosników,głośnik wysokotonowy i sredniotowy grają bez zarzutu,jednak nie grają głośniki niskotonowe,ktoś wie jaka może być przyczyna??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem nowym użytkownikiem A4 :> kupiłem ją wsumie niedawno,została sprowadzona z niemiec, silnik 1.9 TDI(wybrałem go ze względu na jego wysoką renomę) użytkuję go stosunkowo krótki czas ale jak narazie jestem bardzo zadowolony :th: Pozdrawiam :>