Treść opublikowana przez honzo2912
-
Muzyka w naszych autkach
- YouTube - filmy warte obejrzenia
4 posty wyżej i to na tej samej stronie wiem że to było powyżej, to było pytanie...- YouTube - filmy warte obejrzenia
Audi RS4 Avant 2013 - The Ultimate Paintball Duel - YouTube może zrobimy taką impreze na którymś z sp(oooo)tów- Muzyka w naszych autkach
wiesz moze co to za utwor?? Gemini - Blue Dziekuje proszę- Muzyka w naszych autkach
wiesz moze co to za utwor?? Gemini - Blue- Muzyka w naszych autkach
WRZUTA - Parov Stelar - Chambermaid Swing- [ALL] Filmy Wörthersee, wagenwerks i podobne klimaty
może stary filmik ale autka są OK http://www.wagenwerks.net/video/h208.html jeśli szukacie filmików w dobrej jakości polecam: http://vimeo.com/search/videos/search:loniek/st/c27d16f8 koles ma fajny pomysł na dobre filmy i umie je nieźle zrobic- Ciekawe filmy warte obejrzenia
masakra- [ALL B5] Problem z światłami
sprawdziłem i nic jutro jak bede miał troche czasu to może jakimś miernikiem to pomierzę czy kabelki nie mają jakiś przerw pomiedzy lampa a kostkami, dziwne to bo lewa lampa normalnie działa :wallbash:- [ALL B5] Problem z światłami
witam hi spotkał sie już ktoś z takim przypadkiem: - jakies 2miesiące temu przepaliła mi sie prawa H7 w soczewce, kupiłem kpl UniTec i było ok przez jakis miesiąc i spaliła sie lewa, znowu wymieniłem i znowu było ok, aż do dzisiaj wracałem z pracy i zauważyłem że znowu zjarała sie prawa, wiec znowu kupiłem kpl tym razem już BOSCH H7 i wymieniłem obie lewa działa a prawa nie i wyskakuje komunikat ze jest spalona, najlepsze jest tpo ze żarówki które wyciągłem z reflektorów działają bez problemu wiec mam teraz 2 kpl działających H7 a prawe swiatło i tak mi nie świeci wallbash sprawdzałem kabelki wtyczki i bezpieczniki jest ok i n ie wiem co może byc powodem takiej usterki kwasny kwasny kwasny kwasny wallbash miał ktoś już jakoąś usterke tego typu??- [ALL B6] Przepalająca żarówka H7
witam spotkał sie już ktoś z takim przypadkiem: - jakies 2miesiące temu przepaliła mi sie prawa H7 w soczewce, kupiłem kpl UniTec i było ok przez jakis miesiąc i spaliła sie lewa, znowu wymieniłem i znowu było ok, aż do dzisiaj wracałem z pracy i zauważyłem że znowu zjarała sie prawa, wiec znowu kupiłem kpl tym razem już BOSCH H7 i wymieniłem obie lewa działa a prawa nie i wyskakuje komunikat ze jest spalona, najlepsze jest tpo ze żarówki które wyciągłem z reflektorów działają bez problemu wiec mam teraz 2 kpl działających H7 a prawe swiatło i tak mi nie świeci sprawdzałem kabelki wtyczki i bezpieczniki jest ok i n ie wiem co może byc powodem takiej usterki :kwasny: :kwasny: miał ktoś już jakoąś usterke tego typu??- [ALL B7] Felgi 17
zdecydowanie te 1-wsze mi sie bardziej podobaja- Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
czy bedzie ktoś robił liste pomiedzy marcem a majem na grupowy chip?? był bym bardzo tym zainteresowany i chetnie bym sie zapisał- [ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
czyli nie ma już możliwosci kupienia takiego emblematu??- Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich Audi maniaków :> i pozdrawiam was serdecznie (....) ::: OOOO ::: (....) - YouTube - filmy warte obejrzenia