Treść opublikowana przez RafGar
-
[B6 AWX] Buczenie i stukanie
Witam a więc tak. Wczoraj podczas wrzucania 2 biegu zacząłem słyszeć stukot, ten stuk jest slyszalny tylko podczas włożenia biegu a precyzyjniej po puszczeniu sprzęgła. do tego doszło dziwne buczenie silnika. Podczas wkrecania na oboroty ( zdarzyło mi się to wczoraj 3 razy) buczy jak by miał z 300KM i po zmianie biegu przestaje
-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
Bardzo chętnie bym wpadł no ale nie w tyg. brak czasu. a do wawy mam 80 km. Pasują mi tylko niedziele
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164261.0 mógł by ktoś luknąć na moje błędy?
-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
znaczy chodzi o to żeby je zmniejszyć?
-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
120 tys ??!! gdzie Ty kupiles diesla z takim przebiegiem? co do tematu to podjedz do dobrego mechanika niech wsiadzie,podlaczy kompa sprawdzi korekcje na poszczegolnych pompowtryskwaczach, a dwumas moze byc bo ja kupilem nowego Sachsa i do wymiany byl po 4 miesiacach/15 tys km haha sie gra się ma Skoro mówicie że to normalne w tych silnikach to nie będę nic przy nim dłubał bo po co? tylko kosztów znając życie na robie. Kupiłem autko ze 2 miechy temu i troszkę mnie to przeraziło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki Chłopaki a że tak jeszcze spytam, jak można zostać klubowiczem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niby mam tam tych mechaniorów na mojej wsi ale oni maja problem z uruchomieniem kompa a o diagnostyce nie wspomnę. Potrzebne mi ktoś konkretny, który się na tym dobrze zna i wszystko pójdzie szybko i bezproblemowo. Tak mam objawy, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164261.0 tutaj wszystko jest opisane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wy się spotujecie we wtorki a ja mieszkam 80 km od wawy więc pasuje mi tylko niedziela. Dlatego pomyślałem że omówię się z nim indywidualnie. Oczywiście jak będzie chciał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kogoś z vagiem, mogę zaplacić za diagnozę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siedzi on kiedyś na gg?
-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
Mam nadzieje że to nie one ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam. Mógł dostać od was info kto na spotach miał vaga?
-
Garwolin i okolice spot........
Na spotach mial ktoś vaga?
-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
120 tyś. jest to pewne ponieważ byłem niedawno w aso i dostałem wydruk
-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
Witam was. Niedawno zakupiłem sobie autko, z początku tego nie dostrzegłem chyba bo byłem za bardzo podekscytowany no ale teraz to czuje na pewno. Odpalam silniczek i czuje jak by nim tak z 4, 5 razy telepnęło i wszystko sie stabilizuje, ostatnio stoje sobie w korku i na biegu jałowym znowu czuje telepniecie ale tylko 1 i delikatne, stoję dalej i za jakieś 5 min znowu takie telepnięcie. Ogólnie wszystko jest ok tylko jak odpalę + odczułem to w korku. co to może być?
-
[ALL] Kolory oleju napędowego
mam nadzieje bo aż się boje tego do autka wlewać
-
[ALL] Kolory oleju napędowego
Witam koledzy. od czasu do czasu zamawiam paliwko w większej ilości i zostaje mi ono przywożone do domku:) lecz ostatnia dostawa była jakaś dziwna, nie ujrzałem żółtego koloru ropki tylko taki jak by błękitny. Sprzedawca zapewniał mnie że wszystko jest ok po prostu ten olej napędowy jest z mniejsza ilością bio. Czy to prawda? spotkaliście się z innymi kolorami oleju napędowego niż żółtym?
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
http://img178.imageshack.us/img178/237/zamekklapy1pt3.jpg mogł by mi ktoś powiedzieć jaki numer ma ta cześć do otwierania maski za ta co ciągniemy, podajrze jest to numer 2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak będę miał 120 tyś przebiegu to całemu forum po piwku stawiasz ok? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak poważnie teraz to mozna spr ten przebieg bez problemów?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO jak? żeby spr przebieg pada komp? bez jaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo niedawno zakupiłem b6 i chciał bym sobie przebieg spr. wiem że jak robił to jakiś mistrzu to nawet przez to się nie pokapuje ale kupiłem auto można powiedzieć od znajomego, który sprowadza auta i watpię żeby znalazł u nas na wiosce takiego majstersztyka, który nie pozostawił śladów :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Macie vag-a na spotach?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale w CPN-ie mamy dość zjadliwe hamburgery
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to przyjeżdżajcie do mnie do Gończyc mało atrakcji ale cpn z barem mamy