Treść opublikowana przez RafGar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i co Panowie organizujecie jakiś spot?
-
Garwolin i okolice spot........
aż tak źle było? ze 2 audiole na krzyż stały?
-
Garwolin i okolice spot........
Jest w planach jakiś najbliższy zlot?
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
a jak wygląda ten filtr? i w którym miejscu jest on zakładany?
-
[B6 AWX] Centralny zamek, zamyka się po ruszeniu.
Witam koledzy. Mam problem lub pytanie czy i u was też tak jest. Niedawno zakupiłem b6 no i strasznie jedna rzecz mnie denerwuje. odpalę silnik ruszam słyszę jak mechanizm mi zamyka drzwi, ok spoko tylko zatrzymam się nad np jakimś znajomym a on niemożne dostać się do środka bo drzwi są zamknięte dopiero jak ja mu je otworze. Troszkę mnie to denerwuje. U was tęz tak jest? da się to jakoś wyłączyć?
-
[B6 AWX] Tryb auto w klimatyzacji
Hmmmm ty to raczej nie masz lampki przy/na przycisku econ tylko śnieżynkę na wyświetlaczu Zmieniłem fure, nie uaktualniłem profilu
-
[B6 AWX] Tryb auto w klimatyzacji
Ze tak jeszcze zadam w tym wątku pytanie:) Z tego wszystkiego wynika że jak eco jest wyłączone to klima pracuje. a kiedy ono jest wyłączone? jak pali się czerwona lampka? bo u mnie się nie pali i nie czuje żeby mi klima zimnym dmuchała
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Ja mam pytanko jaki olej do mojej audi a4 b6 2002r. 1.9 TDO 96 KW oraz jakie ten silnik posiada oznaczenie
-
[ALL] Aluminiowe zawieszenie
ale drodzy koledzy, ja mam swoją audiolke 5lat i jeszcze nic nie robilem przy zawieszeniu
-
[ALL] Aluminiowe zawieszenie
Mam stare audi z 95 i tak szczerze to myślałem że ona nie ma aluminiowego ale teraz szukam coś nowszego i byłem ciekawy od którego roku wpadli na genialny pomysł z aluminiowym ale widzę że trochę lipa bo jak mówicie że i moje stare ma:)
-
[ALL] Aluminiowe zawieszenie
Witam koledzy. Moje pytanko jest takie od którego roku zaczęto wkładać aluminiowe zawieszenie w a4?
-
[ALL B5] Nowe radyjko
Stety niestety niebieskie Sprzedawca napisał że złącze iso ale nie byłem pewny czy będzie pasować :]
-
[ALL B5] Nowe radyjko
Witam. A więc dziś zakupiłem nowe radyjko PIONEER DEH-4200 jestem ciekawy co o nim myślicie oraz jestem ciekawy czy kostki będą mi pasowały do mojej audioli
-
[B5 AFN] Wyciek płynu chłodzącego
Jeśli wszystko masz szczelne to pompa wodna się kończy, Jest tam takie coś że jak pompa kończy swoja żywotność to wrzuca płyn chłodniczy, właśnie w takich małych ilościach.
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
zima dla mnie też nie straszna, kupujesz 5 l benzyny i jeszcze żadnej zimy nie miałem problemu ze swoim dieslem
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
A ja nie wiem czy tak do końca instalacja LPG jest dużo oszczędniejsza od diesla, po pierwsze jak dobrze użytkujesz diesla na pewno będzie z nim mniej problemów niż całą instalacja, a po 2 olej napędowy można zawsze taniej kupić np. sąsiada, który jeździ tirami, pracuje w pks - ach itd... Polecal bym ci diesla 1.9 ale rób jak uważasz.
-
[ALL B5] Climtronik
Witam koledzy. A więc mam już znany chyba bardzo dobrze problem z climtronikiem, raz świeci raz nie świeci, czasami migocze Ogólnie robi co chce. Dodam że tak to wszystko elegancko działa, tylko ten wyświetlacz Doczytałem na forum że jest to sprawka zimnych lotów (nie znam się bardzo na tym, jedyne co wiem to wystarczy to jeszcze raz prze lutować), a więc szukam kogoś z okolic warszawy kto by się chciał tym zająć, kogoś kto już to robił u siebie i wie na czym problem polega. Ja się do tego nie chce dotykać bo się na tym nie znam, wole komuś to powierzyć kto ma to w jednym palcu, oczywiście nie chcę żeby ktoś pracował za darmo zapłacę tyle ile będzie trzeba ( oczywiście w ramach rozsądku prze lutowania kawałeczka )
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
kurcze a przy tych 16 to dużo jest roboty żeby je tam umocować w tych drzwiach?
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
16 to może kupię na tył te droższe a jest sens w ogóle wymieniać te standardowe?
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
a dużą różnice w jakości dźwięku będę miał między tymi głośnikami http://www.allegro.pl/item1017085529_hertz_dsk_130_3_wysylka_dystans_kable_gl_gratis.html a tymi http://www.allegro.pl/item1017085415_hertz_esk_130_3_150w_kurier_dystans_kable_gratis.html , niby stać mnie na nie ale nie wiem czy będzie duża różnica po to jednak 450 zl
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
A mam pytanie czy trzeba całe boki w drzwiach rozkręcać? Czy dostanę się w jakiś łatwiejszy sposób? Pytam bo po prostu nie wiem Plus pytanie co to ten korektor i dodam czy potrzebny do tych głośniczków jakiś wzmacniacz< czy nie jest potrzebny?
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
Witam. koledzy nie będę zakładał nowego wątku bo mam ten sam problem, szukam głośniczków to swojej audi a4 b5 1.9 TDI i tak upatrzyłem sobie te http://www.allegro.pl/item1030418824_hertz_dsk_130_mata_kurier_audi_a3_a4_bmw_3_5.html co o nich myślicie? oraz no pytanko czy cięzko będę je miał samemu wmontować?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!!! Nowy posiadacz Audi A4 B5 przybywa na forum