Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. a jaki masz silnik?? Na pewno wkład ...
  2. norma jak nie ma dpf-a
  3. czyli nie masz problemów
  4. i o to mi chodziło Który z was i jak długo jeździ juz na przerobionej tuleji zwrotnicy ze zmienionym wahaczem z polifta??
  5. nie ma problemu z wymontowaniem ich z auta? Bo w B7 jest problem bo sruby mocującej nie idzie wyjąc z braku miejsca i trzeba kombinowac. Nie ma problemu , nieraz wychodzą razem ze sworzniem nie pytam o zwrotnice ale druga strone
  6. nie ma problemu z wymontowaniem ich z auta? Bo w B7 jest problem bo sruby mocującej nie idzie wyjąc z braku miejsca i trzeba kombinowac.
  7. Wihajster odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B5
    No proszę fachowiec z 1 postem swoje filozofie wygłasza
  8. przód 15 mm tył 25mm
  9. chodzi o immo czy pilota?? Tak czy inaczej jak zakodujesz ten co masz tamten przestanie dzialac.
  10. chce zminic na poliftowe co nie znaczy,ze stukaja.Bo nic nie stuka...Ale ok.Tak sobie tłumacz
  11. teraz to mnie zaskoczyłeś...jakich stukajacych wahaczach??
  12. pasuje.Ale w jakim stanie sa łożyska skrzyni??Luzu może nie być ale te wibracje to mogą być oznaki zacierającego sie łożyska.
  13. Ale z drugiej strony przeciez auto jak wyjechalo z fabryki miało tuleje 65 ze ze śrubą M12 i na pewno nie było drgań.Wydaje sie,że zmiana wahacza na gumowo olejowy jest tylko tłumieniem drgań spowodowanych przez coś innego...
  14. jutro mozna sie spotkac....Ktos chętny??
  15. Wihajster odpowiedział(a) na marsz temat w Audi A4 B6/B7
    według etki 3.2 i inne silniki maja ten sam nr.
  16. widze,że na alledrogo ani jednego wahacza z tuleja w komplecie...Ciężko będzie to szybko znaleść.
  17. Masz cały układ w opiłkach które krążą w obiegu.Dostaja sie do sprężarki która się szybko znowu zatrze.Wystarczy wyjąc dysze rozprężna i zobaczyc ile tego tam jest wyłapane...Z reszta co nas to obchodzi to Twoja kasa i Twoje auto
  18. jeżeli nie przepłukałeś układu po zatarciu spręzarki i nie wymieniłeś kilka elementów to wkrótce sprężarka znowu sie zatrze na 100%
  19. Ewentualnie kawa w macu xd Arturoo, nie masz jakichś hampli na stanie do mnie? kończą mi się hamulce z przodu i myślę nad wymiana, ale już na większe... ta seria 288mm jest słaba.. ale nie mam ogromnego budżetu, myślę, że zestaw przód+tył z 3.0TDI byłby idealny pisz do Dev-a
  20. smialo mozesz dac do regeneracji
  21. można... 5 bar bez obciażenia
  22. Wihajster odpowiedział(a) na johnystw temat w 2.0TDI
    przepustnice wymienisz sam.3 śruby do odkrecenia.Max 20min pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.