Treść opublikowana przez Wihajster
-
Platforma cyfrowa NC+
Tylko Technisata z serii ISIO brać bo zdecydowanie lepszy obraz.Cena może nie najtansza ale są Audi i Dacie
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
tak
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
a moze nie masz dpf-a
-
Piłka nożna
zmieniamy podpis??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
no przeciez awaryjne sie włączaja...
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
pompy wody nie wymieniaja przy rozrzadzie??
-
[BLB] Naprawa zatartego blb
Wiec jak wszystko wiesz lepiej to po co te pytania tutaj skoro nie przyjmujesz nic do wiadomości....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po cholerę ta agresja ? pokorniejesz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli f-ra leci do kosza...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli bedziesz??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kawka pojutrze??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Przecież 99% aut w Polsce ma właczone przednie i tylne światła.Nie rozumiem jaki niby zakaz
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Po pierwszych przemyśleniach wychodzi na to,że vag zapisuje wypalanie tylko pasywne w ecu i od tego nalicza czas i przejechane km.Wypalanie aktywne czyli na jałowym z dodatkowym wtryskiem paliwa nie jest uwzględniane.
-
Mruganie do kierowcow swiatlami - Bixenon
oczywiście,że tak.
-
B8 TrOOOOp
to miłego oddychania
-
B8 TrOOOOp
po wywaleniu DPF-a trza kata założyc
-
2.0 tdi BRE 140 KM
jak najbardziej bosch tak są..
-
Piłka nożna
Legia wyjdzie tak przestraszona na ten mecz,że po 15 min bedzie juz 0-3 a skonczy sie dwucyfrówką jak Realowi bedzie sie chciało bic rekordy.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
ja tak zrobilem
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
0,5l
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
100zl w aso i masz 2 szt
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
link z czym??
-
zmiana silnika 2.0 TDI z gamy silników A4 B8 (PD i CR) na 1.9 TDI 131KM
a po co chcesz wkładac stary paździeż do B8??Przecież w B8 silniki 2,0 sa bardzo dobre...
-
Osłona stacyjki
trzeba zdjąć osłone z "fartuchem" później odchylic srebrna osłone MMI i wtedy dopiero ukaże sie śrubka która nalezy wykrecic i wyjać osłone stacyjki
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
cholera wie.Przyjąłem procedure za zakończoną po ustabilizowaniu sie obrotów silnika