Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. ten z uszkodzoną manszetą
  2. Wihajster odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  3. co trzeba zrobic??
  4. czyli masz coś uszkodzone.Jeżeli opony sa ok,wahacze na poliftowe wymienione to nie powinno nic bić .
  5. kupuj obojętne jakie z polifta .
  6. wywalic i wsadzic katalizator
  7. sprawdz na krotko czy w ogole dziala
  8. nie dziala wentylator i cisnienie rośnie wiec nic nadzwyczajnego.
  9. silnik rozumiem ,że zimny?
  10. Wihajster odpowiedział(a) na Mishells temat w Audi A4 B8
    trzyma sie bez problemu u mnie. Oprócz ori tasmy dołozyłem na całą długość swoją taśme dwustronna
  11. Przecież maszyna sprawdza szczelnosc i jak jej nie ma to prawdziwy fachowiec nigdy by nie wpuscil do ukladu nowego czynnika.... Uciekaj stamtąd czym prędzej
  12. Wihajster odpowiedział(a) na kotu temat w Audi A4 B8
    pewnie oring popuszcza ..
  13. Jak chcesz co roku wymieniac skrzynie biegów to ładuj jednomasa. Znam człowieka z forum co po wymianie 2 skrzyn biegów wkłada właśnie dwumasa z powrotem .
  14. To jest wtyczka od czujnika zderzeniowego
  15. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Polecam tylko i wyłącznie FAG
  16. Wihajster odpowiedział(a) na leewang temat w Audi A4 B8
    to jest zawór który znajduje sie w sprężarce...Więc,żeby go wyjąc musi być układ bez czynnika.
  17. cos z dodatkową pompa chłodzenia i spalona świeca żarowa
  18. Wihajster odpowiedział(a) na eev temat w Audi A4 B8
  19. moze sprężyna pęknieta?
  20. Np.posiadanie Avdi lub vag dash can ori oczywiscie
  21. Zapłac i z głowy. Chęci i posiadany sprzet bezużyteczne... :)
  22. Sam tego nie zrobisz nie majac odpowiedniego sprzetu i wiedzy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.