Treść opublikowana przez Wihajster
-
[ALL] Jakie felgi
ok nie dales wiecej niz 800euro
-
[ALL] Jakie felgi
widze hugo ze ci sie dobrze powodzi gratuluje A mówia ze bieda w polsce :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
ja nie wiem jak mozna w ogole zalozyc lexusy przeciez to jest okropne i nie pasuje do tego pieknego autka :mrgreen:
-
zapalniczka
ok dzieki pobawie sie z tym
-
zapalniczka
a jaki koszt tej przyjemnosci?? a musiales cos przerabiac-lutowac??
-
zapalniczka
hejka.Wiecie moze jak wyciagnac zapalniczke z panelu srodkowego bo mi oswietlenie zapalniczki nie dziala :roll: to trzeba razem z popielniczka czy moze osobno??i jaka tam jest w ogóle zarówka??
-
[ALL] Jakie felgi
hejka.Wszystko pieknie i cacy ale jak widze jakie wy fele piekne i o niskim profilu chcecie załozyć a pózniej popatrze na te nasze po zimowe pseudo drogi to zal mi was bo raczej dlugo nie beda cale Tak fatalnych dróg po zimie jeszcze nie widzialem poprostu horror.
-
[B5 1Z] Dziwna zagadka
pewnie dlatego ze skrzynia biegow daje lekkie obciazenie
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
apropo licznika mam pytanie zwiazane z tym.czy licznik z 98 pasuje bez zadnych przerobek do 97??chodzi mi o zwykly bez fisa.
-
Brak radia w A4 ?
a do delty jaka zmieniara podejdzie??jakiej firmy tylko??czy moze obojetne??
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
roznica pewnie bedzie miedzy 1,1 a 1,2 w podswietleniu zegarow ale na kontrolke drogowych nie ma znaczenia;)niech razi :mrgreen:
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
no ale jaki one maja symbol??musza sie jakos nazywac??one sa przezroczyste???
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
witam sznowne grono posiadaczy najlepszych aut na swiecie :mrgreen: .widze ze dyskusja trwa i mam w zwiazku z tym pytanko,nie swieci mi kontrolka od swiatel drogowych pytanie dotyczy czy to sa te same zarowki co do podswietlenia zegarow??a jesli nie to jakie sa i jak przyjde do sklepu to co mam powiedziec poprosze.....???? co???
-
[B5 ADR] Prędkości odcięcia na poszczególnych biegach
hej.w astrze jest 2000 obr ale na ktorym biegu???jak na 5 to jest niemozliwe.bedzie conajmniej 3500
-
[ALL] Benzyna do TDi
hej.w ogole o tym nie mysl.Gaz do dechy i do przodu :mrgreen:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
tak tez myslalem ze to jakas lipa musi byc a tak na marginesie ile wchodzi oleju do AFNa?? 4,5litra??czy banka 4 litrowa wystarczy bo jeszcze od kupna auta nie wymienilem wiec nie wiem
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
hej.bylem wczoraj w macro i widzialem ze mobil 1 kosztowal 184 zł za 4 litry.pozniej tak z ciekawosci wszedlem na allegro i widzialem ze tan sam olej mozna miec nawet za 93 zeta wiec teraz zglupialem.myslicie ze na allegro to nie oryginal czy moze przypadkiem z tira komus "spadlo"