Treść opublikowana przez Wihajster
-
a ja mam nową (dla mnie)a4:)
szkoda ze nic nie wdze :razz:
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
własnie sie dowiedzialem ze sa 2 poduszki.Lewa i prawa.Duzo jest z tym roboty zeby to wymienic??kto wie??kto to robił??
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
ale drgania sa na ciepłym silniku na zimnym jest ok.Wpada w wibracje i nawet lewarek drzy :smile: [ Dodano: 2006-04-10, 14:27 ] bolek, mozesz mi powiedziec ile tam jest tych poduszek pod skrzynia .albo ktora najbardziej jest podatna na uszkodzenie zeby wszystkich nie wymieniac nie potrzebnie.i w jaki sposob sprawdzic czy jest uszkodzaona
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Z tym draganem to ja mam tak samo.na 90 % konczą sie poduchy ,jak lekko nogą naciszniesz to cisza??ja mam to samo dramat,a dopiero co pod skrzynka wymieniałem ehhhhhh mam pytanie co do tych poduch.Ile ich tam jest??czy wszystkie trzeba wymienic??moze jedna ktora najczesciej pada??i oczywiscie ile kosztuja??mam podobne objawy co u autora postu
-
Moje A4...
pikne mosz to audi kolego
-
Prawidłowe wymiary opon
Jak masz ABS to rozmary opon(kół) muszą być jednakowe,(tył w twoim przypadku powinien być 205/55, dla zachowania wymiaru) jak masz ABS??A sa A4 bez abs??? :?:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
ale nie złe jaja robicie sobie z pracujacego człowieka.A juz uwierzyłem w to ze coś przeoczłem :razz: [ Dodano: 2006-04-14, 10:55 ] chcialbym kupic motula ale bedac w kilku hiperach nie maja tam takowego :arrow: gdzie mozna kupic pewny i oryginalny??? :?:
-
Prawidłowe wymiary opon
fabrycznie masz 195/65/r15
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
no tak chyba za duzo wczoraj wypilem
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
a dlaczego na liscie nie ma elfa??? :razz:
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
nie ma co porownywac benzyne z dieslem bo jest napewno duzo ciszej we wnetrzu.Diesel jest glosniejszy
-
Blokujacy hamulec
tak.jak juz masz rant i dajesz nowe klocki to tak juz zostanie niestety dotrze sie po czasie.lepiej klocki wymieniac razem z tarczami lub je przetoczyc
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
a jak zes to robil zes ja polamal po zimie??przeciez ona jest wysoko i ciezko zachaczyc benzyniaki maja ale przewaznie z turbo lub 2,6
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
no tak przeoczenie ale spod powinienes oslonic :razz:
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
przede wszystkim zaloz oslone pod silnikiem juz nie chodzi o wyciszenie ale o czystosc i trwalos osprzetu.Awygluszenie maski tez powinienes miec bo kazdy diesel ma to w standarce.
-
pedal sprzęgła
jak sie zrobi pogoda to tam zajrze bo tam jest tez jakas zabudowa ktora najpierw trzeba odkrecic zeby dojsc do tych pedalow
-
pedal sprzęgła
napewno pedal bo to ze srodka wyraznie slychac.Jak stoje bez wlaczonego silnika i naciskam tez skrzypi.Ale to jest flustrujace :razz: Fotel napewno to nie robi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hej.Jak to??dopiero co kupiles??jeszcze miesiac nie minał
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
mi sie to w ogole nie podoba takie to cudowanie i wiejski thuning przypomina (bez urazy) :razz:
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
tylko przez przypadek nie odklej logo audi oooo :razz:
-
pedal sprzęgła
strasznie mi skrzypi pedał sprzegła w momencie naciskania.doprowadza mnie to do szalu.Jest tam jakas sprezyna czy cokolwiek co mozna przesmarowac byle pomoglo??
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
ahaaaaaaaaaaa.juz trybie :razz: nie wiem czemu tylko nie ktorym sie te znaczki nie podobaja :?:
-
Siatka w avancie
mi sie wydaje ze ona jest razem z roleta jakos polaczona.Ale to nie wszystko jest jeszcze problem jak ja rozwiniesz nie masz po obu stronach dachu uchwytow zeby ja zlapac :neutral:
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
chodzi wam o te znaczki audi na blotnikach??one sa na jakims zatrzasku ??czy jakos klejone.A blotnik pod znaczkiem jest prosty czy ma wglebienie wlasnie pod ten znaczek??
-
A3 1.8T ---> Tuning
hugo podziwiam cie .5,19 rano a ty juz nie spisz :mrgreen: