Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    szkoda ze nic nie wdze :razz:
  2. własnie sie dowiedzialem ze sa 2 poduszki.Lewa i prawa.Duzo jest z tym roboty zeby to wymienic??kto wie??kto to robił??
  3. ale drgania sa na ciepłym silniku na zimnym jest ok.Wpada w wibracje i nawet lewarek drzy :smile: [ Dodano: 2006-04-10, 14:27 ] bolek, mozesz mi powiedziec ile tam jest tych poduszek pod skrzynia .albo ktora najbardziej jest podatna na uszkodzenie zeby wszystkich nie wymieniac nie potrzebnie.i w jaki sposob sprawdzic czy jest uszkodzaona
  4. Z tym draganem to ja mam tak samo.na 90 % konczą sie poduchy ,jak lekko nogą naciszniesz to cisza??ja mam to samo dramat,a dopiero co pod skrzynka wymieniałem ehhhhhh mam pytanie co do tych poduch.Ile ich tam jest??czy wszystkie trzeba wymienic??moze jedna ktora najczesciej pada??i oczywiscie ile kosztuja??mam podobne objawy co u autora postu
  5. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    pikne mosz to audi kolego
  6. Jak masz ABS to rozmary opon(kół) muszą być jednakowe,(tył w twoim przypadku powinien być 205/55, dla zachowania wymiaru) jak masz ABS??A sa A4 bez abs??? :?:
  7. ale nie złe jaja robicie sobie z pracujacego człowieka.A juz uwierzyłem w to ze coś przeoczłem :razz: [ Dodano: 2006-04-14, 10:55 ] chcialbym kupic motula ale bedac w kilku hiperach nie maja tam takowego :arrow: gdzie mozna kupic pewny i oryginalny??? :?:
  8. fabrycznie masz 195/65/r15
  9. no tak chyba za duzo wczoraj wypilem
  10. a dlaczego na liscie nie ma elfa??? :razz:
  11. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie ma co porownywac benzyne z dieslem bo jest napewno duzo ciszej we wnetrzu.Diesel jest glosniejszy
  12. Wihajster odpowiedział(a) na minek temat w Układ Jezdny
    tak.jak juz masz rant i dajesz nowe klocki to tak juz zostanie niestety dotrze sie po czasie.lepiej klocki wymieniac razem z tarczami lub je przetoczyc
  13. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a jak zes to robil zes ja polamal po zimie??przeciez ona jest wysoko i ciezko zachaczyc benzyniaki maja ale przewaznie z turbo lub 2,6
  14. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no tak przeoczenie ale spod powinienes oslonic :razz:
  15. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    przede wszystkim zaloz oslone pod silnikiem juz nie chodzi o wyciszenie ale o czystosc i trwalos osprzetu.Awygluszenie maski tez powinienes miec bo kazdy diesel ma to w standarce.
  16. jak sie zrobi pogoda to tam zajrze bo tam jest tez jakas zabudowa ktora najpierw trzeba odkrecic zeby dojsc do tych pedalow
  17. napewno pedal bo to ze srodka wyraznie slychac.Jak stoje bez wlaczonego silnika i naciskam tez skrzypi.Ale to jest flustrujace :razz: Fotel napewno to nie robi
  18. hej.Jak to??dopiero co kupiles??jeszcze miesiac nie minał
  19. mi sie to w ogole nie podoba takie to cudowanie i wiejski thuning przypomina (bez urazy) :razz:
  20. tylko przez przypadek nie odklej logo audi oooo :razz:
  21. strasznie mi skrzypi pedał sprzegła w momencie naciskania.doprowadza mnie to do szalu.Jest tam jakas sprezyna czy cokolwiek co mozna przesmarowac byle pomoglo??
  22. ahaaaaaaaaaaa.juz trybie :razz: nie wiem czemu tylko nie ktorym sie te znaczki nie podobaja :?:
  23. mi sie wydaje ze ona jest razem z roleta jakos polaczona.Ale to nie wszystko jest jeszcze problem jak ja rozwiniesz nie masz po obu stronach dachu uchwytow zeby ja zlapac :neutral:
  24. chodzi wam o te znaczki audi na blotnikach??one sa na jakims zatrzasku ??czy jakos klejone.A blotnik pod znaczkiem jest prosty czy ma wglebienie wlasnie pod ten znaczek??
  25. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    hugo podziwiam cie .5,19 rano a ty juz nie spisz :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.