Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na alfuta temat w Układ Jezdny
    sprawdz ilosc plynu do wspomagania
  2. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    u mnie z tłumika wychodza od razu dwie rury
  3. moze wtyczka z czujnika predkosci w skrzyni jest poluzowana lub styki zaśniedziałe
  4. ladna :mrgreen:
  5. Wihajster odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    sliczna gratulacje :mrgreen:
  6. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    2,5 tdi 250 KM zamulone???cos krecisz :razz: jezdzilem 180 konnym i bylem w szoku.pewnie mial przeplywke walnieta :razz: Chyba koledze sie źle klepnęło i miało być 150KM pewni emasz racje hugo
  7. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    2,5 tdi 250 KM zamulone???cos krecisz :razz: jezdzilem 180 konnym i bylem w szoku.pewnie mial przeplywke walnieta :razz:
  8. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    w 1,8t powinno tez byc wygłuszenie maski z tego co wiem
  9. nie złe mocy tak prawie wystarczajaco :razz:
  10. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jak na razie leje rope to chyba raczej TDi czy wielką filozofią jest wydobycie licznika aby dostać się do owych kontrolek :?: no i oczywiście w jaką najpierw żaróweczkę się zaopatrzyć :?: licznik wyciagniesz bez problemu.sam to robilem kilka dni temu bo zarowka sie spalila.1,2 w 12v zarowka R5
  11. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    chodzi o to ze nawet nie mrygnie czy to będzie przepalona żarówka :?: najwyrazniej a moze masz benzyniaka i tej kontrolki tam nie ma :mrgreen: ehheheheh :razz:
  12. no rzeczywiscie prawie :mrgreen:
  13. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zgadza sie ale zawsze zapali!!!!
  14. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nie chyba a napewno nie powinna sie zapalać bo co tu grzać ona sie zawsze zapala nawet jak silnuk jest goracy.pewnie sie przepalila jednak zarowka
  15. dokładni ejak kolega mowi.A jak juz raz masz auto z klima to juz nigdy raczej nie kupisz w przyszlosci bez :mrgreen:
  16. jezdzilem vw golf 4 AGR 4 lata wymiana oleju co 15tys i lalem elf 10w/40i smigal wspaniale nie widze dlaczego teraz mialbym robic inaczej tymbardziej ze leje 5w/50teraz :razz:
  17. nie wydaje ci sie ze co 10,000 to za czesto.Wystarczajaco bedzie co 15,000tkm im czesciej tym lepiej dla silniczka i turbinki .. ja jezdze na mobil 1 5W50 i wymiana co 8-10 tys km ..... znaczy sie tak wymienialem w ex-B4 TDI i tak bede wymianial w A4 ..... szkoda kasy :razz:co 15tys jest oki :mrgreen:
  18. nie podoba mi sie szczerze mowiąc :razz:
  19. ja na 40 l robie prawie 700 :razz:
  20. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    przeciez nie przyjechalibysmy na spot dla ciebie tylko dla niej :razz: :mrgreen: tzn dla niej czyli A4 :razz:
  21. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    No wiesz co ty sie tu zaciskami chwalisz , a tam jakoś pikna dziewczinka siedzi w aucie :mrgreen: wlasnie.kiedy ja poznamy :mrgreen:
  22. czujnik swiatla stop w pedale
  23. przeciez sam komp w aucie wyswietli ci oil service co 15tkm lub raz na rok .po co przeplacac :razz: [ Dodano: 2006-04-25, 11:25 ] gdyby to jeszcze byl pol syntetyk ale full nie ma sensu
  24. nie wydaje ci sie ze co 10,000 to za czesto.Wystarczajaco bedzie co 15,000tkm
  25. http://img222.imageshack.us/my.php?image=wiejskituning0013mg.jpg [ Dodano: 2006-04-25, 10:54 ] http://img116.imageshack.us/my.php?image=wiejskituning0353nu.jpg http://img239.imageshack.us/my.php?image=wiejskituning0485fv.jpg http://img239.imageshack.us/my.php?image=wiejskituning0540jn.jpg co za czuby

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.