Treść opublikowana przez Wihajster
-
Wspomaganie ?
sprawdz ilosc plynu do wspomagania
-
koncowy tłumik w dieslu.
u mnie z tłumika wychodza od razu dwie rury
-
Prędkościomierz
moze wtyczka z czujnika predkosci w skrzyni jest poluzowana lub styki zaśniedziałe
-
A to moje A4
ladna :mrgreen:
-
Moja a4reczka
sliczna gratulacje :mrgreen:
-
A4 Quattro
2,5 tdi 250 KM zamulone???cos krecisz :razz: jezdzilem 180 konnym i bylem w szoku.pewnie mial przeplywke walnieta :razz: Chyba koledze sie źle klepnęło i miało być 150KM pewni emasz racje hugo
-
A4 Quattro
2,5 tdi 250 KM zamulone???cos krecisz :razz: jezdzilem 180 konnym i bylem w szoku.pewnie mial przeplywke walnieta :razz:
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
w 1,8t powinno tez byc wygłuszenie maski z tego co wiem
-
S4 Killer
nie złe mocy tak prawie wystarczajaco :razz:
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
jak na razie leje rope to chyba raczej TDi czy wielką filozofią jest wydobycie licznika aby dostać się do owych kontrolek :?: no i oczywiście w jaką najpierw żaróweczkę się zaopatrzyć :?: licznik wyciagniesz bez problemu.sam to robilem kilka dni temu bo zarowka sie spalila.1,2 w 12v zarowka R5
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
chodzi o to ze nawet nie mrygnie czy to będzie przepalona żarówka :?: najwyrazniej a moze masz benzyniaka i tej kontrolki tam nie ma :mrgreen: ehheheheh :razz:
-
Strefa Śmiechu
no rzeczywiscie prawie :mrgreen:
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
zgadza sie ale zawsze zapali!!!!
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
nie chyba a napewno nie powinna sie zapalać bo co tu grzać ona sie zawsze zapala nawet jak silnuk jest goracy.pewnie sie przepalila jednak zarowka
-
Instalacja klimatyzacji w A4
dokładni ejak kolega mowi.A jak juz raz masz auto z klima to juz nigdy raczej nie kupisz w przyszlosci bez :mrgreen:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
jezdzilem vw golf 4 AGR 4 lata wymiana oleju co 15tys i lalem elf 10w/40i smigal wspaniale nie widze dlaczego teraz mialbym robic inaczej tymbardziej ze leje 5w/50teraz :razz:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
nie wydaje ci sie ze co 10,000 to za czesto.Wystarczajaco bedzie co 15,000tkm im czesciej tym lepiej dla silniczka i turbinki .. ja jezdze na mobil 1 5W50 i wymiana co 8-10 tys km ..... znaczy sie tak wymienialem w ex-B4 TDI i tak bede wymianial w A4 ..... szkoda kasy :razz:co 15tys jest oki :mrgreen:
-
chrom na klapie bagaznika...
nie podoba mi sie szczerze mowiąc :razz:
-
Ile pali a4 1,8 benz?
ja na 40 l robie prawie 700 :razz:
-
moja Audiczka
przeciez nie przyjechalibysmy na spot dla ciebie tylko dla niej :razz: :mrgreen: tzn dla niej czyli A4 :razz:
-
moja Audiczka
No wiesz co ty sie tu zaciskami chwalisz , a tam jakoś pikna dziewczinka siedzi w aucie :mrgreen: wlasnie.kiedy ja poznamy :mrgreen:
-
zapalanie się kontrolki świe żarowych
czujnik swiatla stop w pedale
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
przeciez sam komp w aucie wyswietli ci oil service co 15tkm lub raz na rok .po co przeplacac :razz: [ Dodano: 2006-04-25, 11:25 ] gdyby to jeszcze byl pol syntetyk ale full nie ma sensu
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
nie wydaje ci sie ze co 10,000 to za czesto.Wystarczajaco bedzie co 15,000tkm
-
Strefa Śmiechu
http://img222.imageshack.us/my.php?image=wiejskituning0013mg.jpg [ Dodano: 2006-04-25, 10:54 ] http://img116.imageshack.us/my.php?image=wiejskituning0353nu.jpg http://img239.imageshack.us/my.php?image=wiejskituning0485fv.jpg http://img239.imageshack.us/my.php?image=wiejskituning0540jn.jpg co za czuby