Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. no to kurde nie wiem co jest grane w poprzednim aucie pioneer dzialal wspaniale moze ktos inny sie jeszcze wypowie
  2. Moja delta ostatnio zaczeła nawalac wiec postanowiłem zapakowac swojego pioneera.Wczoraj podłączyłem bez zadnego kłopotu bo iso zrobiło swoje.Gra.Ale,własnie to ale.Stara poczciwa Delta grała moze nie za dobrze jakosciowo ale grała a moj pioneerek ma kłopoty z falami.Co chwile zanika sygnał faluje a napewno jest dobry.Pytanko czy w instalacji samochodowej jest jakis wzmacniacz antenowy który w delcie działał a w tym nie??Moze jakis kabelek trza gdzies dodatkowo podlaczyc??wiecie moze??
  3. Wihajster odpowiedział(a) na lnn temat w Nadwozie i Wnętrze
    filtr sie wymienia a nie czysci a znajduje sie w komorze silnika na podszybiu z prawej strony od pasazera
  4. Wihajster odpowiedział(a) na lnn temat w Nadwozie i Wnętrze
    lepiej przeczyscic i pozniej uzywac jak nalezy
  5. Wihajster odpowiedział(a) na lnn temat w Nadwozie i Wnętrze
    wymiana filtra przeciwpylkowego i odgrzybienie układu klimy pomoze na bank
  6. to juz lepiej zalac lotosem niz podrobka nie wiadomo czego castrola :razz:
  7. moze auto masz po dzwonie i nie pospawali go a polepili tasma?? :razz: zart.nie wiem co twojemu autku dolega :roll:
  8. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    szkoda ze nie pisze kup teraz za 100
  9. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    to powinienes zagrac w totka bo widze ze masz farta
  10. jak jezdziła nim kobieta od samego poczatku to autko jest pewnie totalnie zmulone trza probowac go przegonic az sie rozkreci no chyba ze przepływka go muli
  11. pod pedałem sprzegła zawsze sa drgania a jesli chodzi o poduchy to tak telepie sie cała buda z lewarkiem włącznie jak sa uszkodzone
  12. dobra cena i przynajmniej wiadomo ze nie podroba
  13. dzieki .pobawie sie z tym w weekend
  14. tez tak mam ale strasznie mnie wkurza skrzypiacy pedał sprzegła trza to w koncu popsikac jakims ustrojstwem tylko tyle ze tam jest ta cholerna osłona i nie wiem jak sie do niej zabrac bo zadnych srubek nie widze Oslone zdejmiesz odkrecajac 4 sruby. Dwie sa pod oslonka bezpiecznikow (uwazaj zebys oslonki nie polamal), nastepne dwie to jedna jest z lewej na samym poczatku tej malej pulki u gory, a druga z prawej strony u gory. Po odkreceniu ciagniesz do siebie. czyli najpierw musze osłone bezpiecznikow zdjac ??zeby te srubki sie ujawnily??
  15. Opinie są jak dziury w d*pie - każdy ma swoją :twisted: poza tym pisze się badziewia :mrgreen: no przeciez jest badziewia :razz: :mrgreen:
  16. Rozumiem że to są te co ty miałeś i odradzasz?? :mrgreen: czuje sie urazony jak mozesz nigdy takiego badziewia nie zalożyłbym.a poza tym mam avanta :razz:
  17. a to co za paskudctwo???bleee nie pokazuj takich linków wiecej :twisted:
  18. u mnie po wlaczeniu klimy piszczal wentylator WD 40 psiku psik i juz cisza nastała
  19. tez tak mam ale strasznie mnie wkurza skrzypiacy pedał sprzegła trza to w koncu popsikac jakims ustrojstwem tylko tyle ze tam jest ta cholerna osłona i nie wiem jak sie do niej zabrac bo zadnych srubek nie widze
  20. masz racje mam to samo. jak jest zimno to wszystko w porzadku ale jak sie ociepli to wszystko sie telepie.w zimie zadnych problemow z tym nie ma naszczescie juz planuje wymiane tych poduch
  21. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    9B0 953 503 H
  22. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    8D9 953 503 D
  23. kapie ci z diesla??nie mozliwe??pierwsze slysze.u mnie nic nie kapie :razz:
  24. kolejny przykład do unikania gazu niestety :???:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.