Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. ja pierdziele rozwalony powaznie do tego pewnie banan z auta i raczej bedzie robil 4 slady
  2. u mnie po dluzszej jezdzie jak jest tak mocno juz rozgrzany to jak sie zatrzymam i na wolnych obrotach czuc ze chodzi zdecydowanie ciezej.tez sie nad tym zastanawialem czy moze nie mam juz plynu do wymiany ale w lipcu mam przeglad to na wszelki wypadek karze im wymienic na nowy bo nie wiem ile ten płyn ma juz lat
  3. http://img138.imageshack.us/my.php?image=trava3hc.jpg :mrgreen:
  4. zgadza sie ale tylko na koleinach ,raczej stawiam na amorki
  5. 800zł :mrgreen:
  6. a co ma do tego luz a wrzucony bieg??
  7. az sie w to nie chce wierzyc co piszesz bo wydaje sie to niemozliwe
  8. po co??szkoda kasy!!!kupisz w samolocie w bezclówce :mrgreen:
  9. zdajesie tylko dzis
  10. trza bylo wczoraj zapas zrobic a jak dzis chcesz kupic o śmigaj do sejmu tam kupisz :mrgreen:
  11. Wihajster odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    ale one dzialaja na 433mgh :roll: a B5 maja inna czestotliwosc :roll:
  12. z dlugopisa pewnie :razz:
  13. Wihajster odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    piotr1602----piotrkamila
  14. http://www.joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=2367
  15. najblizsza utrata mocy to tak kolo 400,000km wiec to nie twoj problem
  16. nie zapominajcie ze tak swobodnie i odbiegajac od tematu mozna nasz czat wykozystac bo chyba jeszcze nie byl uzywany
  17. czyzby ktos zrobil dobry interes :razz:
  18. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    pewnie chodzi mu o uszlachetniacz taki ktory przy okazji czysci wtryski
  19. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    mnie to nie przeszkadza ze jest troszke koncówka przydymiona i nie mam zamiaru niczego dolewac do i tak juz drogiej ropki :razz:
  20. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ale to na jedno tankowanie a pozniej wraca problem :razz:
  21. sprzedaje sie autko
  22. ok.juz nic nie mowie co za optymisci na forum
  23. no i sprawa jasna musze to zainstalowac bo nie da sie tego radia słuchac.dzieki koledzy
  24. twoj N75 jest z pewnoscia oki.one w 110 prawie nigdy nie padaja
  25. jak bym takiego gnojka dorwal to bym mu ten klej do oka wycisnał :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.