Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    niekoniecznie wystarczy ze autko dlugo postoi i tez moze łapnac żalizje w turbo
  2. moze ze przewod od intercoolera pękł :neutral:
  3. wyglada jakby sie cos odłaczylo albo rozrzad przestawil.Nie zdusiłes go w jakis sposob albo cos podobnego?? :?:
  4. fele to nic ale opony duzo kosztuja
  5. to wiela cuś takiego kosztuje :?: :mrgreen:
  6. "Bez Rosjan w 17. minucie nie dacie nam rady! Cedynia 972 - Grunwald 1410 - Dortmund 2006" To już znamy. Czas na wersję rozbudowaną: Jeżeli ma być tak jak w 1939 to w 17 minucie wpadną na boisko Ruscy. W 3 minucie Anglicy z Francuzami powiedzą, że bardzo im szkoda Polski, ale nic nie zrobią. Wkrótce potem Janosik z Listkiem zwieją do Rumunii W 44 minucie Rasiak przez 63 sekundy samotnie dryblował, ostatecznie Niemcy zabiorą mu piłkę, ale przynajmniej pokaże, co to jest heroizm W 45 minucie trener Niemców popełni samobójstwo. W 45 minucie nawet popiołu po Niemcach nie zostanie ale do 89 minuty będziemy się z ruskimi męczyć. w 45 minucie trenerzy Rosji, USA i Anglii dogadują się na temat podziału boiska i rosyjskiej pomocy dla Polski na kolejne kilkadziesiąt minut meczu. W 45 minucie i 9 sekundzie juz prawie będziemy świętować zwycięstwo, ale od 47 minuty będzie zimna wojna nerwów Od 61 minuty do 89 minuty ciężko będzie strzelić Nam gola bowiem pojawi się solidny mur W 81 minucie na boisko wejdzie dziwnie ubrany, smutny polski rezerwowy w ciemnych okularach z wielkimi szkłami. W dłoni będzie miał kartkę ze wskazówkami trenera. W tej samej minucie zgaśnie światło i nie będzie porannego meczu dla dzieci na TELERANEK STADIUM . W 82 minucie wróci światło i nadzieja. W 93 minucie ruscy opuszczą boisko a my zostaniemy na murawie sami kompletnie wyczerpani całym spotkaniem i będziemy powoli regenerować siły. W 106 do akcji wkroczy 2 fizykoterapeutów bliźniaków i tak nas zaczną odnawiać ze sami zaczniemy zwiewać z boiska .
  7. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    kurde widze ze ten tryb awaryjny to jakas plaga!!!w morde co sie dzieje :?: :roll: :mrgreen:
  8. dzieki pikus ze wyreczyłes mnie z wyczerpujacej odpowiedzi wczoraj juz nie zdażyłem.Ale widze ze co poniektórym kopara opadła i nie wiedzieli ze jest to ten sam płyn :shock: nawet ty spanky??? :razz: zaskoczony jestem :razz:
  9. plyn od wspomagania sprzegla jest taki sam jak od hamulcow :razz:
  10. Fele już namierzone , trzeba tylko poczekać na sianko ... :mrgreen: czyzbys spodziewał sie przelewu w najblizszym czasie???
  11. raczej zawsze byly soczewki i halogeny w zderzakach
  12. mam nadzieje ze zloty A4 tak sie nie koncza :razz: :mrgreen:
  13. tez mi podswietlenie zapalniczki nie bangla ale narazie mnie to nie przeszkadza da sie z tym zyc
  14. bez przesady przynajmniej ja bym sie nie przejał i nie robił tragedi z takiej pierdoly jak nie brzeczy to trudno wazne ze autko smiga jak talala :razz:
  15. Prezydent Kaczyński odwiedza wzorowe gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Kaczyński: - Żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem! Typu "Kaczka i świnie" czy coś takiego... - Ależ skąd panie Prezydencie! - odpowiadają reporterzy.- Wszystko będzie cacy. Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Kaczyńskiego wśród świń,podpis: "Lech Kaczyński (trzeci od lewej)".
  16. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    basket .... nawet nowemu nabytkowi nie odpuscisz ... ;-) przeciez musisz przetestowac co kupujesz
  17. gratki fajna furka jeszcze jakies fajne fele zapodasz i bedzie juz całkiem git
  18. w ogole nie bedzie podswietlenia??nawet jak sie właczy swiatla??
  19. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    obys za nie długo nie napisał chłopaki co sie dzieje jade sobie a tu nagle mocy brak :razz: :mrgreen:
  20. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    Takie male OT No to ladnie cisniesz maszynke. :shock: Ja rzadko przekraczam 150. Norma to do 140. :mrgreen: zle robisz powinienes mu czasem dac w ogien tdi-ki to uwielbiaja
  21. cos te b6 lipny model chyba :razz: hugo sprzedawaj poki sie jeszcze da
  22. chyba tatus ma zbyt szorstkie paluszki :razz: ale tak na powaznie az nie chce sie w to wierzyc ze tak szybko je bierze :shock:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.