Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. a mialo byc tak pieknie!!!przeciez juz bylo dobrze wiec skad nagle drgania??
  2. to z trybem awaryjnym to totalna bzdura :twisted:
  3. musisz niestety dziury w dachu zrobic zdjąłes oslone na silniku do fotek czy jej nie masz?? mam cos dla ciebie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110462570
  4. da sie ale musisz zainstalowac np.cos takiego http://www.allegro.pl/item110337305_audi_concert_chorus_can_bus_adapter_konwerter.html
  5. ja mam alu na zapasie oryginał :razz:
  6. ale widzisz mialas utrate mocy i slabe auto a co poniektorym moc jest normalna
  7. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    to musisz kupic dysze do modelu po lifcie i zamontowac
  8. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    pewnie autko po dzwonie i dali maske po lifcie ciekawe tylko gdzie schowali przewody od spryskiwaczow moze schowali gdzies przy podszybiu
  9. owszem ale tylko w nowych autach ale i tak nie polecam tak dlugo smigac
  10. relingi sa piekne i autko duzo ładniej wyglada
  11. tam jest miejsce na temp.zewnetrzna
  12. to jest z oszukac przeznaczenie 2 zgadza sie [ Dodano: 2006-06-17, 09:52 ] http://www.blogcafe.pl/media/media/107/typowy-frajer.html :mrgreen:
  13. trzecia???to gdzie ty jezdzisz po dzungli??? [ Dodano: 2006-06-17, 09:12 ] nawet jeszcze ani razu nie dotknałem tej osłony
  14. :twisted:
  15. uwierz mi zakładaj i to jak najszybciej na allegro tego jest multum
  16. Wihajster odpowiedział(a) na Flaha temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do tdi tylko seryjny jest sensownym !!!!! :twisted:
  17. zgadza sie ze masz pomaranczowo-czerwony ale zdajesie do roku 97 ma byc zielony a po tym roku juz ten drugi ale nie wiem dokładnie :???:
  18. śliczny kolor gratki
  19. i znowu srebrny avancik w klubie
  20. tez mam to i to nie robi sprezyna tylko oska pedalu i nie ma tego badziewia jak nasmarowac
  21. Koniec meczu z Ekwadorem. Piłkarze pojechali do hotelu, rozeszli się do swoich pokoi. W jednym z pokoi czeka żona Mirka Szymkowiaka. Mirek wchodzi, rozbiera się i idzie pod prysznic. Po chwili słyszy pytanie : - Mirek, gdzie byłeś ? - Mecz grałem... - Ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie...
  22. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    piz*owaty styl jazdy :twisted:
  23. a duzo jest roboty by pompe wymienic??czy trzeba przod auta rozbroic czy podejdzie sie od dolu??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.