Treść opublikowana przez Wihajster
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
a mialo byc tak pieknie!!!przeciez juz bylo dobrze wiec skad nagle drgania??
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
to z trybem awaryjnym to totalna bzdura :twisted:
-
moja a4 - Tczew
musisz niestety dziury w dachu zrobic zdjąłes oslone na silniku do fotek czy jej nie masz?? mam cos dla ciebie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110462570
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
da sie ale musisz zainstalowac np.cos takiego http://www.allegro.pl/item110337305_audi_concert_chorus_can_bus_adapter_konwerter.html
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
ja mam alu na zapasie oryginał :razz:
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
ale widzisz mialas utrate mocy i slabe auto a co poniektorym moc jest normalna
-
nie mam spryskiwaczy
to musisz kupic dysze do modelu po lifcie i zamontowac
-
nie mam spryskiwaczy
pewnie autko po dzwonie i dali maske po lifcie ciekawe tylko gdzie schowali przewody od spryskiwaczow moze schowali gdzies przy podszybiu
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
owszem ale tylko w nowych autach ale i tak nie polecam tak dlugo smigac
-
Gdzie znajduje się antena?
relingi sa piekne i autko duzo ładniej wyglada
-
Licznik z a4
tam jest miejsce na temp.zewnetrzna
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
to jest z oszukac przeznaczenie 2 zgadza sie [ Dodano: 2006-06-17, 09:52 ] http://www.blogcafe.pl/media/media/107/typowy-frajer.html :mrgreen:- Podloga pod silnik!!
trzecia???to gdzie ty jezdzisz po dzungli??? [ Dodano: 2006-06-17, 09:12 ] nawet jeszcze ani razu nie dotknałem tej osłony- Strefa Śmiechu
:twisted:- Podloga pod silnik!!
uwierz mi zakładaj i to jak najszybciej na allegro tego jest multum- moje fotki
do tdi tylko seryjny jest sensownym !!!!! :twisted:- Pieniący Się Płyn Wspomagania
zgadza sie ze masz pomaranczowo-czerwony ale zdajesie do roku 97 ma byc zielony a po tym roku juz ten drugi ale nie wiem dokładnie :???:- ciekawość co to za skrzyneczka
napewno komp- [B5 S4 2.7 BT] Moja S4
śliczny kolor gratki- moja a4 - Tczew
i znowu srebrny avancik w klubie- skrzypi sprzęgło...
tez mam to i to nie robi sprezyna tylko oska pedalu i nie ma tego badziewia jak nasmarowac- Strefa Śmiechu
Koniec meczu z Ekwadorem. Piłkarze pojechali do hotelu, rozeszli się do swoich pokoi. W jednym z pokoi czeka żona Mirka Szymkowiaka. Mirek wchodzi, rozbiera się i idzie pod prysznic. Po chwili słyszy pytanie : - Mirek, gdzie byłeś ? - Mecz grałem... - Ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie...- [B5 AFN] Tryb awaryjny
piz*owaty styl jazdy :twisted:- [A4 '98] Dziwny dźwięk na pełnym skręcie
a duzo jest roboty by pompe wymienic??czy trzeba przod auta rozbroic czy podejdzie sie od dolu?? - Strefa Śmiechu