Treść opublikowana przez Wihajster
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
wystarczy popatrzec na rure wydechowa i juz wiesz jaki kto ma silnik czy 1,6,czy 1,9 czy 1,8 t czy 2,6 :razz:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
nie no spoko tylko na odpowiedzialnosc klijenta bo z tym lakierem nie dzieje sie oczywiscie po jednym myciu ale po wielu :razz:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
nie ktore myjnie nie chca myc czerwonych aut bo ten lakier jest szczegolnie narazony na ten srodek do mycia :mrgreen:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
najlepiej myc autko samemu ale na myjni bezdotykowej jest rowniez dobrze wtedy kiedy nie ma czasu i ochoty na wlasna inwencje
-
jak czesto myjecie swoje auto?
ja myje na myjni bezdotykowej z aktywna piana
-
Strefa Śmiechu
paranoja nie zly motyw
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
No tak mowie ze mam 1,8 :razz: e to jak juz masz kłamac to mów z grubej rury i ze masz 2,6 :razz:
-
4 kluczyki do auta
kluczyk 70 immo czeba bylo przelozyc, bo sie nie dalo zakodowac (nikt nie wie dlaczego) grot jakies grosze centralka do sterowana(ASO) lub alarm(allegro) 200pln ale jeszcze nie mialem czasu zalozyc bo raczej zaden punkt dorabiania kluczy ci nie dorobi klucza z tym immo bo tam jest krypto to tylko w serwisie lub u kogos co ma specyjalne oprogramowanie i talent
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Jak bym mial 1,6 tez wolalbym bez znaczka jezdzic :razz:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
zapomnialem dodac ze w okresie zimowym wcale nie myje powiedzmy ze jak umyje w listopadzie to pozniej w marcu najwczesniej Uwazam ze nie ma sensu myc jak wyjade i po chwili tak samo wyglada.Szkoda zachodu Wazne zeby w srodku bylo czyste :mrgreen:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
ja myje jak jest brudne :razz: a ze na srebrnym malo co widac to nie za czesto :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
nie zle skrzyzowanie http://video.google.com/videoplay?docid=2519892298681325903
-
Strefa Śmiechu
chyba kupie malucha :razz: http://video.google.com/videoplay?docid=275458170386497330
-
4 kluczyki do auta
:shock: WOW plastikowy kluczyk :shock: pierwszy raz taki widze, tak pozatym ja w b5 mam klucze z ząbkami , takie jak w b4. bo masz model z przed 97
-
4 kluczyki do auta
raczej na 100% wszystkie A4 maja immo
-
ZIELONA A4...
bleee.nie podobaja mi sie pokrowce.przeciez w audi sa siedzenia bardzo dobrej jakosci i nie widzialem jeszcze A4 z przetartymi fotelami.
-
Fotki mojej A4 :)
fajna a jeszcze srodek poprosimy
-
Czy ktos zakladal mieszek z allegro
jak sie jezdzi czesciej po miescie to napewno szybciej sie przetrze
-
Czy ktos zakladal mieszek z allegro
nie porownuj citroena do A4 :mrgreen:
-
Czy ktos zakladal mieszek z allegro
co wy macie z tymi mieszkami??az tak wam sie przecieraja??ja mam oryginal i wyglada prawie jak nowy :razz:
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
To skoro w 1,9 nie ma pompki to co mi buczy przy zbiorniku po przekreceniu kluczyka? zartujesz???nie ma raczej prawa nic buczec w dieslu u mnie przynajmniej nic nie buczy
-
Wspomaganie-chodzi raz cieżko raz lekko czy tak ma byc??
ja nic nie dolewam i nie mam wycieku a w zbiorniczku jest ponad max nawet i to od samego poczatku jak go kupilem moze poprostu plyn jest juz przepracowany i jak sie zagrzeje jest rzadszy i to jest przyczyna
-
Witamy się z Audicosem
ladna furka a lampy tyl bym zostawil
-
maskownice głośników w drzwiach w Audi E8
no to audiczka przezywala uniesienia :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
A mial taka fajna dobrze platna prace a teraz bezrobocie mu grozi za głupote