Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. wystarczy popatrzec na rure wydechowa i juz wiesz jaki kto ma silnik czy 1,6,czy 1,9 czy 1,8 t czy 2,6 :razz:
  2. nie no spoko tylko na odpowiedzialnosc klijenta bo z tym lakierem nie dzieje sie oczywiscie po jednym myciu ale po wielu :razz:
  3. nie ktore myjnie nie chca myc czerwonych aut bo ten lakier jest szczegolnie narazony na ten srodek do mycia :mrgreen:
  4. najlepiej myc autko samemu ale na myjni bezdotykowej jest rowniez dobrze wtedy kiedy nie ma czasu i ochoty na wlasna inwencje
  5. ja myje na myjni bezdotykowej z aktywna piana
  6. paranoja nie zly motyw
  7. No tak mowie ze mam 1,8 :razz: e to jak juz masz kłamac to mów z grubej rury i ze masz 2,6 :razz:
  8. kluczyk 70 immo czeba bylo przelozyc, bo sie nie dalo zakodowac (nikt nie wie dlaczego) grot jakies grosze centralka do sterowana(ASO) lub alarm(allegro) 200pln ale jeszcze nie mialem czasu zalozyc bo raczej zaden punkt dorabiania kluczy ci nie dorobi klucza z tym immo bo tam jest krypto to tylko w serwisie lub u kogos co ma specyjalne oprogramowanie i talent
  9. Jak bym mial 1,6 tez wolalbym bez znaczka jezdzic :razz:
  10. zapomnialem dodac ze w okresie zimowym wcale nie myje powiedzmy ze jak umyje w listopadzie to pozniej w marcu najwczesniej Uwazam ze nie ma sensu myc jak wyjade i po chwili tak samo wyglada.Szkoda zachodu Wazne zeby w srodku bylo czyste :mrgreen:
  11. ja myje jak jest brudne :razz: a ze na srebrnym malo co widac to nie za czesto :mrgreen:
  12. nie zle skrzyzowanie http://video.google.com/videoplay?docid=2519892298681325903
  13. chyba kupie malucha :razz: http://video.google.com/videoplay?docid=275458170386497330
  14. :shock: WOW plastikowy kluczyk :shock: pierwszy raz taki widze, tak pozatym ja w b5 mam klucze z ząbkami , takie jak w b4. bo masz model z przed 97
  15. raczej na 100% wszystkie A4 maja immo
  16. bleee.nie podobaja mi sie pokrowce.przeciez w audi sa siedzenia bardzo dobrej jakosci i nie widzialem jeszcze A4 z przetartymi fotelami.
  17. fajna a jeszcze srodek poprosimy
  18. jak sie jezdzi czesciej po miescie to napewno szybciej sie przetrze
  19. nie porownuj citroena do A4 :mrgreen:
  20. co wy macie z tymi mieszkami??az tak wam sie przecieraja??ja mam oryginal i wyglada prawie jak nowy :razz:
  21. To skoro w 1,9 nie ma pompki to co mi buczy przy zbiorniku po przekreceniu kluczyka? zartujesz???nie ma raczej prawa nic buczec w dieslu u mnie przynajmniej nic nie buczy
  22. ja nic nie dolewam i nie mam wycieku a w zbiorniczku jest ponad max nawet i to od samego poczatku jak go kupilem moze poprostu plyn jest juz przepracowany i jak sie zagrzeje jest rzadszy i to jest przyczyna
  23. ladna furka a lampy tyl bym zostawil
  24. no to audiczka przezywala uniesienia :mrgreen:
  25. A mial taka fajna dobrze platna prace a teraz bezrobocie mu grozi za głupote

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.