Treść opublikowana przez Wihajster
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
a ty jak zrobiles??
-
Spryskiwacz, wycieraczki i.. "po-machnięcie"
wlasnie w sumie fajna taka opcja, u mnie to samo ze po spryskaniu zostaja resztki na szybie po jakims czasie i trzeba przejechac jeszcze raz wycieraczkami... no bo koledzy maja B6 i tam tak juz jest najwyrazniej
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
tak to jest jak sie przesiadzie człowiek z paściny do porządnego ayta :razz:
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
ok wiec powiedzcie mi koledzy jak podwazyc??z dolu gory boku jak?? :grin:i jeszcze jedno pytanko.widze ze na allegro jest tych kierunków do bulu ale wszystkie sa bez zarowek wiec czy ta moja zarowka zwykla bedzie ok czy musze kupic żółta??
-
Spalanie
bedzie dobrze lepper u wladzy wiec patrz optymistycznie hahahahahahha
-
Spalanie
2,5 to wspanialy silnik a jego brzmienie powala na kolana ale drogi w utrzymaniu niestety
-
Spalanie
i dlatego lepiej kupowac 1,8 bo jest mocniejsze :wink:a najlepiej z turbinka
-
koncowy tłumik w dieslu.
To najpierw........a potem taki filc na wiertarkę i pasta do polerowania kwasówki i wychodzi efekt chromu.........można się przejrzeć. zgadza sie ale na jak dlugo??pewnie po tygodniu znowu bedzie przydymiona koncówka na czarno :razz:
-
Spalanie
9 srednio musisz liczyc No to nie tak źle........nawet kupując ropę na CPN wychodzi taniej niż benzyna jasne ze tak.ja mam swoja A4 od listopada i nawet nie wiem ile pali bo mnie to nie interesuje czy to bedzie 5,5 czy 6,5 :mrgreen: :razz:
-
Spalanie
9 srednio musisz liczyc
-
Spalanie
chciałbym to zobaczyć.....nawet w instrukcji jest dla miasta spalanie ok 11l dla silnika 1,6 a wiadomo że w instrukcjach zawsze jest trochę zaniżona wartość....a może poprostu jeździsz jak mój dziadek zmieniasz biegi przy 3000 obr na minute i nie przekraczasz 90km/h...jemu też wychodzi coś koło 9l/100km... a może u Ciebie wmieście nie ma świateł, korków i skrzyżowań.......i nie trzeba czasami stać 10min żeby przejechać drogę ekspresową i stać w 3kilometrowej kolumnie, a jak już to przejedziesz do depczesz ile można żeby być jak najszybciej na następnym skrzyżowaniu............... dlatego dieselek was ratuje i nie bedziesz sie martwil ze stoisz w korku i ze pali nie wiadomo ile :razz: :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
ja pierdziele jak tego slucham na wymioty mnie bierze :neutral:
-
lampa tyl
masa za słaba!! :!:
-
Spalanie
to rzeczywiscie za duzo a gdzie jezdziles??tylko miasto???czy mieszany cykl??
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
lukas nie chwal sie wiemy ze masz to odjazdowo zrobione :razz:
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
no co pozartowac juz nie wolno :razz: :mrgreen:
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
mozesz bez problemu nawet nic z silnikiem nie robiąc.Wystarczy ze powyciagasz z autka wszystko co zbedne odchudzisz go o jakies 100kg i juz bedzie sie lepiej zbierał :razz: :mrgreen: :wink:a na marginesie trza bylo 1,8 t kupic :razz:
-
Strefa Śmiechu
a bym tego za 1000 nawet nie kupil, wlasnie pisza o tym co bylo. Chyba kogos mama nie kocha ze mysli ze sprzeda to cos za 51000 za taka kase mozna miec audi a6 z 2000 r. 2,5 tdi albo i liepiej sam sie zastanawialem po co komus taki zlom i to jeszcze za tak astronomiczne pieniadze
-
Strefa Śmiechu
a u nas tez tak za niedlugo bedzie przy tych cholernych kaczorach http://img139.imageshack.us/my.php?image=kartadogosowania7sk.jpg [ Dodano: 2006-05-10, 10:34 ] Ksiądz spowiada w konfesjonale. Raptem zachciało mu się do toalety, wystawił głowę za dzwi, zawołał organistę i spisał listę, za jakie grzechy jaką trzeba spełnić pokutę. Po chwili ktoś spowiada się organiście: - Piłem alkohol, przeklinałem, waliłem żonę w d..ę. Organista przeczytał całą listę, ale "walenia w d,," nie było, więc wychylił głowę i pyta ministranta: - Ty, ile ksiądz daje za walenie w d*pę? Ministrant: - Nie wiem, mi dał snikersa. [ Dodano: 2006-05-10, 10:36 ] Rodzinny, niedzielny obiad przerwała 10-letnia córka, oświadczając: - Nie jestem już dziewicą. Zapada grobowa cisza, którą przerwał ojciec: - Marta - mówi do żony - ty jesteś temu winna. Ubierasz się tak frywolnie, że faceci oglądają się za tobą na ulicy i gwiżdżą! Mało tego, zachowujesz się obscenicznie przy naszej córce. Do starszej, 20-letniej córki, krzyczy: - Ty też jesteś winna! Pieprzysz się z pierwszym lepszym kolesiem na naszej sofie gdy tylko wyjdziemy z domu i to na oczach młodszej siostry! I jeszcze masz w szafce wibrator! W tej chwili odzywa się jego żona: - Zamknij się! A kto wydaje połowę każdej pensji na prostytutki? Kto spaceruje po dzielnicy czerwonych latarni z naszą córeczką? A odkąd mamy telewizję kablową, oglądasz pornole nawet przy małej! No i ta twoja szmatława sekretareczka. Myślisz że nie wiem po co zostajesz po godzinach w pracy? Pełna zwątpienia matka zwraca się do córeczki, będącej powodem dyskusji: - Jak to się stało, skarbie? - To przez nauczycielkę. Zmieniła mi rolę w jasełkach. Nie jestem już dziewicą, tylko pastereczką...
-
Strefa Śmiechu
dobre
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
raczej na 100%dwumasowe
-
Gdzie kupic prawe lusterko do A4 B6?
bez prawego da sie jezdzic.Kiedys maluchy tez mialy tylko lewe :mrgreen: :razz:
-
[A4 2.5 TDI '98] Oleju spod lewej chlodnicy intercollera.
lekki wyciek to zawsze wystepuje i ja bym sie nie przejmował
-
Lukasowoz
fajna furka mi tez podobaja sie takie jak z fabryki
-
Audi A4 1.8 ADR '95
hejka.no mi tez te brewki sie nie podobaja bee do wyzucenia