Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. fakt faktem ze oryginalne radio jest ładne jako calosc ale gra marnie malo basu przedewszystkim a poza tym to jestem fanem pionniera
  2. musisz miec takie specyjalne blaszki i wsuwasz po bokach podwazasz i wyskakuje z zaczepow.
  3. ohyda blee :mrgreen:
  4. tak do wlączania i wyłaczania
  5. poprostu nacisnij przycisk ze sniezka i klima sie wylaczy a nawiew zostanie jak był nie widze problemu
  6. zycie lubi zaskakiwac :razz:
  7. mozesz bez problemu
  8. moze poprostu juz szklanki do wymiany a z olejem to przypadek :razz:
  9. co ty mowisz.przeciez mineralny jest duzo gestszy a w zimie to juz w ogole to tymbardziej bedzie klekotal i to dluzej :razz:
  10. te zdjęcie jest stare i na nim jeszcze jest czysto, zebys ty widział jaka ona teraz brudna moge przeslac fotki ale lepiej nie bo mnie jeszcze z forum wyrzucą za znęcanie sie nad audiczką Mowie jeszcze raz auto jest po wypadku i stoi u mechanika juz 4 miesiąc e, brakuje drobnych plasticzków i nie mozna auta złozyc do kupy, ale jeszcze z 2 tyg chyba i juz bede smigał to pewnie zaraz jak zaczniesz smigac to w nie dlugim czasie moc podnosic bedziesz do 110 bo da sie w dosc latwy sposob to zrobic.uwiez mi w dosc ciezkim aucie 75 KM to duzo za malo i problemy z wypszedzaniem
  11. kiedy wrescie kolega posprzata te A4 bo az na nia patrzec niemozna :razz: chyba najbrudniejsza z wszystkich na forum.wiosna idzie wez sie za nia bo az serce sciska
  12. Weźcie pod uwagę tez innych uczestników nie tylko siebie na drodze , bezwzględnie musza być spryskiwacze przy ksenonach a to niedlatego żeby ładnie reflektory wyglądały tylko po to żeby brudne lampy nierozpraszały światła i nieraziły nadjeżdżających z przeciwka. zawsze mozesz stanac i przetrzec szmatka lampy i tez bedzie cool :razz:
  13. zwasze lekko poklekocze rano na zimnym szczegolnie w zimie i chodz bys nie wiem jaki olej wlal to nie pomoze :razz:
  14. sliczna jak wszystkie audi :razz:
  15. piekna furka
  16. no wlasnie nie zrozumielismy sie wiec ja zrozumielem ze chodzi ci zaluzje w turbo :razz:
  17. w polsce napewno zaden gliniarz ni epatrzy czy masz spryskiwacze na ksenonach wiec nie ma sie co przejmowac jak narazie
  18. a nie lepiej do pierwszego odcięcia i zmiana biegu, wskocz na autostrade i gaz do podłogi na każdym biegu oprócz 1ki :mrgreen: :mrgreen: jak kupiłem auto to była tragedia, 3000 i mi auto muliło, jakies dziwne odcięcia podczas wyprzedzania, wszyscy mi mówili, przepływka , N75, troche sie podłamałem, przepływke rozebrałem, wyczyściłem wacikami i benzyną, N75 przednuchalem powietrzem później WD40 w końcówki i podlanczanie i rozłanczanie,zaczoł płynnie chodzić, a na końcu łopatki od turbo, troche poruszałem i pomogło, jak narazie autko odżyło całkiem inna jazda, ale oczywiście czasami mu nie żałuje i je troche przeciągne nie wiedzialem ze w 90konnym sa łopatki w turbo ale moze sie myle
  19. rozruszaj turbo jak kolega wyzej pisał a poznie rura 2-70-3-110-4-140 a jak nie pomoze to turbo do czyszczenia :mrgreen:
  20. ładna gratulacje
  21. dobre :mrgreen:
  22. na twoim miejscu podjechal bym jeszcze do drugiego mechaniora i sprawdzil czy aby napewno rozrzad jest dobrze ustawiony ....... spanky ma racje sprawdz rozrzad bo wyglada na spiepszona robote
  23. Wihajster odpowiedział(a) na alfuta temat w Układ Jezdny
    nie mysl teraz o kosztach moze ktos inny z forumowiczów mial taki przypadek poczekaj az ktos sie taki wypowie
  24. Wihajster odpowiedział(a) na alfuta temat w Układ Jezdny
    czyli nie odkreca sie plynnie tylko tak skokowo??to moze maglownica sie konczy :?:
  25. Wihajster odpowiedział(a) na alfuta temat w Układ Jezdny
    raczej nie ja tez mam duzo wiecej niz max

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.