Treść opublikowana przez Wihajster
-
Którą firmę cenicie najbardziej ?
fakt faktem ze oryginalne radio jest ładne jako calosc ale gra marnie malo basu przedewszystkim a poza tym to jestem fanem pionniera
-
Kody climatronika Audi A4 B5
musisz miec takie specyjalne blaszki i wsuwasz po bokach podwazasz i wyskakuje z zaczepow.
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
ohyda blee :mrgreen:
-
Kody climatronika Audi A4 B5
tak do wlączania i wyłaczania
-
Kody climatronika Audi A4 B5
poprostu nacisnij przycisk ze sniezka i klima sie wylaczy a nawiew zostanie jak był nie widze problemu
-
Shell Helix 10W-40 !!!HELPPPPP!!!
zycie lubi zaskakiwac :razz:
-
Kody climatronika Audi A4 B5
mozesz bez problemu
-
Shell Helix 10W-40 !!!HELPPPPP!!!
moze poprostu juz szklanki do wymiany a z olejem to przypadek :razz:
-
Shell Helix 10W-40 !!!HELPPPPP!!!
co ty mowisz.przeciez mineralny jest duzo gestszy a w zimie to juz w ogole to tymbardziej bedzie klekotal i to dluzej :razz:
-
Kody climatronika Audi A4 B5
te zdjęcie jest stare i na nim jeszcze jest czysto, zebys ty widział jaka ona teraz brudna moge przeslac fotki ale lepiej nie bo mnie jeszcze z forum wyrzucą za znęcanie sie nad audiczką Mowie jeszcze raz auto jest po wypadku i stoi u mechanika juz 4 miesiąc e, brakuje drobnych plasticzków i nie mozna auta złozyc do kupy, ale jeszcze z 2 tyg chyba i juz bede smigał to pewnie zaraz jak zaczniesz smigac to w nie dlugim czasie moc podnosic bedziesz do 110 bo da sie w dosc latwy sposob to zrobic.uwiez mi w dosc ciezkim aucie 75 KM to duzo za malo i problemy z wypszedzaniem
-
Kody climatronika Audi A4 B5
kiedy wrescie kolega posprzata te A4 bo az na nia patrzec niemozna :razz: chyba najbrudniejsza z wszystkich na forum.wiosna idzie wez sie za nia bo az serce sciska
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
Weźcie pod uwagę tez innych uczestników nie tylko siebie na drodze , bezwzględnie musza być spryskiwacze przy ksenonach a to niedlatego żeby ładnie reflektory wyglądały tylko po to żeby brudne lampy nierozpraszały światła i nieraziły nadjeżdżających z przeciwka. zawsze mozesz stanac i przetrzec szmatka lampy i tez bedzie cool :razz:
-
Shell Helix 10W-40 !!!HELPPPPP!!!
zwasze lekko poklekocze rano na zimnym szczegolnie w zimie i chodz bys nie wiem jaki olej wlal to nie pomoze :razz:
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
sliczna jak wszystkie audi :razz:
-
[RS4] Moja Czworka...
piekna furka
-
Przepływomierz ?
no wlasnie nie zrozumielismy sie wiec ja zrozumielem ze chodzi ci zaluzje w turbo :razz:
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
w polsce napewno zaden gliniarz ni epatrzy czy masz spryskiwacze na ksenonach wiec nie ma sie co przejmowac jak narazie
-
Przepływomierz ?
a nie lepiej do pierwszego odcięcia i zmiana biegu, wskocz na autostrade i gaz do podłogi na każdym biegu oprócz 1ki :mrgreen: :mrgreen: jak kupiłem auto to była tragedia, 3000 i mi auto muliło, jakies dziwne odcięcia podczas wyprzedzania, wszyscy mi mówili, przepływka , N75, troche sie podłamałem, przepływke rozebrałem, wyczyściłem wacikami i benzyną, N75 przednuchalem powietrzem później WD40 w końcówki i podlanczanie i rozłanczanie,zaczoł płynnie chodzić, a na końcu łopatki od turbo, troche poruszałem i pomogło, jak narazie autko odżyło całkiem inna jazda, ale oczywiście czasami mu nie żałuje i je troche przeciągne nie wiedzialem ze w 90konnym sa łopatki w turbo ale moze sie myle
-
Przepływomierz ?
rozruszaj turbo jak kolega wyzej pisał a poznie rura 2-70-3-110-4-140 a jak nie pomoze to turbo do czyszczenia :mrgreen:
-
Moje A4 avant
ładna gratulacje
-
Strefa Śmiechu
dobre :mrgreen:
-
[B5 1,9 AJM] Problem z mocą, jej brak
na twoim miejscu podjechal bym jeszcze do drugiego mechaniora i sprawdzil czy aby napewno rozrzad jest dobrze ustawiony ....... spanky ma racje sprawdz rozrzad bo wyglada na spiepszona robote
-
Wspomaganie ?
nie mysl teraz o kosztach moze ktos inny z forumowiczów mial taki przypadek poczekaj az ktos sie taki wypowie
-
Wspomaganie ?
czyli nie odkreca sie plynnie tylko tak skokowo??to moze maglownica sie konczy :?:
-
Wspomaganie ?
raczej nie ja tez mam duzo wiecej niz max