Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    cały komplet podejdzie od 1z tz. koło zamachowe,tarcza i docisk.to jest pewna wiadomosc :wink:docisk i tarcza dobrej firmy do 600 zł a koło zamachowe kupi sie uzywke ale nie wiem ile spiewaja ale napewno nie duzo
  2. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    dzwonilem do tego goscia z allegro.ma do afn-a dwumasa ale za 1290 samo koło!!!
  3. pierwsze musi moc zwiekszyc bo z 55 kw sie jezdzic nie da a jak włączy klime to juz w ogole :razz:
  4. poprostu zmeczenie materialu i peka
  5. hej.koles pisze ze to do 98 a to jest juz po liftingu wiec 2000/2001 :razz:
  6. rzeczywiscie jak hugo pisal cos za czesto te dzwi otwieracie ze wam te klamki padaja jak muchy :razz:
  7. teraz cool :mrgreen:
  8. nie moze wystrzelic tylko poduszka przednia od pasazera jak juz to obie
  9. masz na mysli boczna poduszke?? :?:
  10. limo to napewno limuzyna
  11. oby wszystko dzialalo jak trzeba ale jak zawsze wyjdzie w praniu
  12. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ladna furka.jeszcze fotki ze srodka zapakuj a te spoilery pod zderzakami zawsze myslalem ze sa czarne a ty masz w kolorze nadwozia
  13. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    nie wiem ile to trwa bo tego nie bede robic osobiscie tylko moj mechanik
  14. ale zeby wymienic ten cholerny kierunek trza nadkole zdjac
  15. hej. na allegro jest tego od groma
  16. dokladnie u mnie tez jest syk po wylaczeniu
  17. pewnie simering puszcza
  18. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    tez mam z tym kłopoty i dopiero bede z tym robil ale obstawiam dwumasa
  19. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    mi ostatnio piszczał wiatrak od klimy i wd 40 pomoglo cisza i spokoj
  20. gratulacje ladna furka
  21. niestety nie :???: a poza tym to i tak ci sie nie oplaca bo masz ze 650 kilosow
  22. ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz: Masz mozliwosc zrobienia tego u siebie gdzies tak? Mam tam troche daleko. A master's tuning to sprawdzona firma wiec stawiam na jakosc. Nie wiem jak tam z ludzmi ktorzy u ciebie sie tym zajmuja. Pozdrawiam sa bardzo dobrzy i wiem ze byloby to dobrze zrobione
  23. ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz:
  24. z tym przecinakiem to przesadziłeś :mrgreen: niekoniecznie przesadzil bo np jak sie przesiadl z poloneza to moze sie wydawac ze idzie jak przecinak :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.