Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    To jak Murzyn wytnie kata to ze 220 poleci bez wiekszych problemow. całkiem możliwe ale z lekkiej górki
  2. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    AJM 210 leci...bez jakiegos strasznego wysilku...215 to juz po bardzo dlugiej chwili...oj 6 brkuje bardzo jednak 5KM to robi wielka różnice :razz:
  3. Wihajster odpowiedział(a) na Ataman70 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajna ale rzeczywiscie szkoda
  4. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    pora uwierzyc w możliwosci TDI .... :twisted: TDI power ist the best :razz:
  5. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    200 juz jechalem wiec idzie
  6. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    to nie chwalenie sie tylko przykład :razz:
  7. A ja dwa dni temu na stacji Shell po przejechaniu jakichs 50 km na rezerwie do swojego quattro zatankowalem do pierwszego odbicia jakies 57l, a po sam korek weszlo 66,5 l :shock: . Okaze sie czy dystrybutor nie oszukuje po przejechanych kilometrach. :mrgreen: wiec jest tak jak mowie kolo 70 wejdzie
  8. napewno nie zawsze tak mialem w kazdym aucie i na kazdej stacji poprostu na odpowietrzeniu tak wchodzi :razz:
  9. Wihajster odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    Jak to nic sie nie dzieje. Spada na łep momentno i moc. :mrgreen: u mnie przy 3800 obr mam 180km/h :mrgreen:
  10. wczoraj wlałem 60 litrów pod sam korek na odpowietrzeniu a jeszcze nie swiecila sie kontrolka od paliwa chodz wskazówka byla juz dosc nisko wiec mysle ze jak rezerwy jest ze 6 litrow to całoowita pojemnosc wyniesie 70 litrow :mrgreen:
  11. zgadzam sie całkowicie oryginał sa the best
  12. wydech tragedia nie mowiac o kamforcie ktorego na bank nie ma
  13. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    i znowu sprawdza sie teza ze człowiek całe zycie sie uczy a i tak umiera głupi :mrgreen:
  14. jak uniknac wojska :mrgreen:
  15. a co powiesz ze w nowych autach mozna wymienic co 30-40tkm??to jest moim zdaniem juz przesada wiec 15tkm to pryszcz do tamtego
  16. sam komp ci wskazuje ze masz wymieniac co 15tkm wiec napewno nie trzeba tego robic czesciej ale jak wolisz to wymieniaj co 1tkm :razz:
  17. Idealnie byłoby wymienić co 10 tys. :razz: widze ze co poniektorzy jestescie jeszcze starej daty i z przyzwyczajenia wymieniac chcecie olej co 10,000km jak w polonezach czy maluchach.W audi wymienia sie co 15,000km i tego sie trzymac
  18. gratki wozu szkoda ze 1,6 a nie diesel :razz:
  19. http://img120.imageshack.us/my.php?image=000286288sb.jpg notoryczny brak fryzjera :mrgreen:
  20. http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=757019 gaz coraz bardziej sie nie bedzie opłacac tylko tdi :twisted:
  21. zupa z dodatkami chyba miales na mysli :mrgreen:
  22. ja znam goscia co w ogole oleju nie zmianial a filtr paliwa zmienil dopiero jak autko bardzo stracilo na mocy 200,000tkm
  23. ja tez nigdy w swoim zyciu nie miałem kapcia i w ogole nie myslalem czy dam rade to zrobic bo to w kazdym aucie jest takie same :razz:
  24. spytac mozesz np.tego pana http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4750846&&listing_sel=2&listing_interval=7&buy=

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.