Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktos zakladal mieszek z allegro


Kamill

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie zmienialem. Ale nie kupilem na allegro tylko w sklepie, w sumie to mam go za darmo tylko, ze kolor mi nie pasuje i czekam az beda czarne.

Nie wiem jak te z allegro ale widzialem juz pare mieszkow z bardzo cienkiej i miekkiej skory i szczerze odradzam takie bo wygladaja jak kondom po zlozyciu. :wink:

Proponuje z dosc grubej skory, a najlepiej jak bedziesz widzial to co kupujesz.

A i kiedys pytalem jakiegos sprzedawce na allegro czy gwarantuje mi, ze na 100% pasuje to odpisal, ze jak nie bedzie pasowal to mozna odeslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem z allegro mieszek do audika po pierwsze kupujac otrzymasz sama skore bez plastiku, zeby go zamontowac musisz zdjac orginalny i nalozyc nowy na plastik zszywkami z dolu chyba, z z gory takim okraglym plastikiem sam jeszcze nie mam zmienione ale juz niedlugo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby go zamontowac musisz zdjac orginalny i nalozyc nowy na plastik zszywkami z dolu chyba, z z gory takim okraglym plastikiem

Z jakimi zszywkami?? U mnie tez sa dwa plastiki ale zadnych zszywek nie bylo tylko w mieszku powycinane otworki zeby zaczepic za plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos go trzeba zamontowac do tego plastiku na dole tzn mam na mysli ze od spodu gdzie nie ma widac przypiac zszywkami i bedzie git bo u mnie nie ma otworkow wogole jak z allegro kupisz to nie ma tych otworow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to samemu nie potrafisz ich zrobic?? Bo ja tez kupilem bez otworkow i do tego nie byl tak powycinany na naroznikach jak oryginal ale troszke pracy i jak nowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzisz sobie napewno. To naprawde nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem wlasnie ten pierwszy, i polecam, fakt trzeba troszke porobic, ja zalozylem na pierwszy plastik, przylozylem drugi i wkrecilem ( troszke sily ) wkrety i sie wkrecaja w skóre, a reszte obcinasz zeby Ci nie przeszkadzalo w biegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem wlasnie ten pierwszy, i polecam, fakt trzeba troszke porobic, ja zalozylem na pierwszy plastik, przylozylem drugi i wkrecilem ( troszke sily ) wkrety i sie wkrecaja w skóre, a reszte obcinasz zeby Ci nie przeszkadzalo w biegach.

Fajnie ze pasuje to tez sobie go zmowie, montaż opracuje jak rozbiore i zobacze.

A jak jest z przyleganiem do galki, nie jest za szeroki i nie wchodzi na galke albo nie odstaje? Komponuje sie kolorystycznie z wnetrzem, czy widac ze to nie orginal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, tam jest taki korek ze sie przykreca i pasuje idealnie , super komponuje sie z wnetrzem !! Polecam polecam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem wlasnie ten pierwszy, i polecam

a możesz zamieścić fotkę jak to u Ciebie wygląda :?:

chetnie obejrzę, bo na zdjeciu z allegro to spoko ale w aucie nie wiem jak się prezentuje :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz zamieścić fotkę jak to u Ciebie wygląda

chetnie obejrzę, bo na zdjeciu z allegro to spoko ale w aucie nie wiem jak się prezentuje

Ok nie ma sprawy, ale jutro ( w niedziele ) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz zamieścić fotkę jak to u Ciebie wygląda

chetnie obejrzę, bo na zdjeciu z allegro to spoko ale w aucie nie wiem jak się prezentuje

Ok nie ma sprawy, ale jutro ( w niedziele ) :cool:

Czekam z niecierpliwością :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecal udac sie do jakiegos tapicera, dac mu na wzor ogginalny i napewno wyjdzie taniej i ladniej niz na allegro. Mozna nawet dobrac kolor, grubosc i rodzaj szwow. przy odrobinie fantazji mozna uzyskac swietny efekt (w 1 aucie wlasnie tak zmienialem mieszek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oto fotki - jak to na zdjeciach wyglada troche inaczej ( kolory sie nie zgadzaja ) ale to jest od lampy, w rzeczywistosci, mieszek pasuje idealnie - lepiej niz ten co mialem wczesniej ( oryginalny ) :mrgreen: :

s36000019gx.jpg

s36000033vq.jpg

s36000051eu.jpg

Napewno sie nie zawiedziesz, a 30 zl to nie jest tak duzo, dla porownania - moj brat kupil na gieldzie do Picasso mieszek, zalozyl, nie pasowalo nic, zaczal od gory sie rozrywac i go wy....bal ( porazka straszna ) a ja sie smialem z niego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi galke tez masz z allegro czy jeszcze oryginalna? moja jest juz cala poprzecierana (nic dziwnego po przebiegu 260k km) i chce ja wymienic, ale bodajze 180 za oryginalna ze skory to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galke tez masz z allegro czy jeszcze oryginalna?

Oryginalna, ja mam 155 tys, ale galka jest w bardzo dobrym stanie jeszcze . Poszukaj uzywanej w dobrym stanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...