Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. jak sa spalone to jest błąd
  2. Wihajster odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wlacz zapłon bez sprzegła i po zgaszeniu kontrolki swiec zobacz jak odpali.Zaloze sie ,ze zawsze od kopa
  3. Wihajster odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ori 4 letni aku i juz pada?? Zalecam podladowac lub wymienic bo z powodu niskiego napiecia komponenty sie uaktywnia
  4. Wihajster odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak ma byc
  5. Wihajster odpowiedział(a) na razor01 temat w 2.0TDI
    jak to w BPW pewnie wałek rozrzadu powoli daje o sobie znac
  6. nie wiem skąd u was takie kosmiczne stawki.U nas to calosc poniżej stówki
  7. Ja mam ten z 2 linku juz ponad rok i żadnych problemów. Robie kilka kaw dziennie. Jeszcze nie było potrzeby odkamieniać.Najlepiej lac do pojemnika przegotowaną schłodzoną wode wtedy z automatu woda pozbawiona jest kamienia i chroni sie cały układ grzewczy.
  8. Niestety fachowcy sie cenią bo sprzęt do ogarnięcia immo cenowo z reguły jest kosmiczny i musi sie zwracać a ludzie by chcieli kablem za 50zł sami to robić
  9. wpadnij do mnie to to ogarniemy
  10. Wihajster odpowiedział(a) na shuffler24 temat w 1.8
    w tym roczniku nie ma immo w liczniku...
  11. Wihajster odpowiedział(a) na shuffler24 temat w 1.8
    a co ma immo do temp.silnika?? zupełnie nic
  12. dokładnie tak
  13. Wihajster odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    nie ma dramatu
  14. no i?? co w związku z tym??No chyba,że chwalisz sie ,że kupiłeś zły
  15. wiec na logike nie powinien sie rozładowywać w takim razie
  16. nie wierze,że nie ma poboru prądu skoro aku po nocy jest prawie rozładowany.Sprawdz pobór prądu na spoczynku.
  17. Wihajster odpowiedział(a) na barA4tek temat w Audi A4 B5
    nie da sie..
  18. moze przez quattro a bez wiecej?
  19. Kończy mi sie konczy w lipcu i zastanawiam sie w ogóle nad przedłużeniem. Stracili LM i jak dla mnie to totalna porażka a nie widać szans na jakis cud z tym związany.
  20. a na tescie amorów jest ok Teraz w koncu masz spokój.
  21. na 99% .Z reszta jest specjalny temat o tym.
  22. 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395) 008 - Implausible Signal tu jest problem.Czujnik ciśnienia.Jak jest ten błąd to sie klima nie uruchomi
  23. jak wciśniesz tłok to juz nie odbije

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.