Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. E tam przeciez to nic nowego https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fscontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net%2Fhphotos-xfp1%2Fv%2Ft1.0-0%2Fs526x395%2F995373_778308198940416_1833621942027580733_n.jpg%3Foh%3D3cf2f7bc41e088ee6834b9e76e7d3068%26oe%3D57849A11%26attachment_canonical_url%3Dhttps%253A%252F%252Fscontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net%252Fhphotos-xfp1%252Fv%252Ft1.0-0%252Fs526x395%252F995373_778308198940416_1833621942027580733_n.jpg%253Foh%253D3cf2f7bc41e088ee6834b9e76e7d3068%2526oe%253D57849A11&h=WAQEdQ9TO
  2. to było retoryczne pytanie
  3. jaki nr.ma green room ??
  4. kiepsko to wygląda.Nie mozliwe,że podczas zakupu tego nie bylo widac...
  5. najlepsza sugestia bedzie kupowanie auta z głową nastepnym razem
  6. a wydawało mi sie,że powinienes miec dostęp to tego info juz dawno
  7. dwumasa to raczej odwrotnie niż piszesz.Cisza jak sie wysprzęgli
  8. tak ma byc tak bedzie dluzej
  9. Wihajster odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    nie bedzie pasowal
  10. teraz widzisz jak zniechęciłeś ludzi do watku swoją osobą
  11. Oczywiscie,że tak bedzie najlepiej.
  12. Wihajster odpowiedział(a) na Gods temat w 2.0TDI
    nr 3
  13. zawsze mozesz stopke zmienic na city
  14. ta sa z A3 wiec odpada
  15. ja jeszcze nie wiem czy dam rade na te chwile
  16. Wihajster odpowiedział(a) na K4rol81 temat w 2.0TDI
    ja mam to załozone z BLB chyba 250 zl dostalem
  17. Wihajster odpowiedział(a) na kuba10908 temat w 2.0TDI
    a co tankowanie trza wymieniac?? Kup nowa lub dobra uzywke i auto przezyje
  18. stopka wciąż aktualna??
  19. brawo MU
  20. z główki strzelił ? https://vk.com/video-76470207_171673270?hd=1&t=21s
  21. Barca leje Celte.Karny Messiego miazga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.