Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawcav6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawcav6

  1. to dołąnczam sie do życzeń DIMON wszystkiego naj !!!!!!
  2. myślałem o wcześniejszym spocie tak jak pisałem powyżej i wcale mi nie przeszkadza że dedziemy na 2 czy 3 furki zawsze można pogadać 27.03 troche odległa data no ale jak nie znajdą się chętni na niedziele to poczekam uprzedzeń też nie mam żadnych sam jeżdże na spoty do gliwic i jest spoko i jeszcze mnie stamtąd nikt jak na razie nie wygonił
  3. jakaś cisza tu dziś :gwizdanie: ale mi sie wekend zaczoł przednia szyba mi poszła od kamienia ;(
  4. witam kopic nareszcie ktoś zdecydowany
  5. myślałem o niedzieli zobaczymy może jeszcze znajdzie się ktoś chętny na spota bo jak na razie to kiepska sprawa ale bądźmy dobrej myśli wkońcu K-K to spora wioska jutro konkretnie sie ugadamy a dziś wybieram sie na spota do gliwic tam specjalnie nie trzeba nikogo namawiać a frekwencja spora . Piszcie obserwuje wontek nieustannie . pozdro dla wszystkich OK
  6. tylko ja musze coś wykombinować żeby przyjechać ostatnio miałem urlop teraz oddam krew za tydzień oddam szpik a za dwa sperme i jakoś to będzie
  7. ok do ciebie sie podpiolem :gwizdanie: a poważnie to ze skrzynia sie nie udalo mi podlaczyc musialbys sie Krola spytac jemu sie udalo ok jutro może sie zjawie to z nim pogadam jak będzie
  8. Diman jak podpiołeś sie do mnie na spocie w piątek żeby mi błędy sprawdzić to pokazało jaką mam wersje sterownika w skrzyni ?????
  9. no wiesz zlot to konkretna sprawa anie sranie po krzakach :>
  10. widze że twarde tematy poruszacie
  11. niestety ja moge tylko sobota-niedziela (taka praca ) poza tym jakieś słabe zainteresowanie spotem w KK a tyle audiczek śmiga byłem w piątek na spocie w gliwicach w forum fajnie było spoko kolesie sprawdzili mi a4 VAGiem (0 błędów przebieg oryginał ) w miare możliwości będe do nich zaglądał mają ogromną wiedze na temat a4 a poza tym znam kilka osób z gliwic już sporo latek szkoda tylko że tu jest takie słabe zainteresowanie spotem zresztą do soboty daleko może sie ktoś odezwie będe śledził wątek na bieżąco pozdro
  12. pracuje od 18 wieczorem troche kiepsko ale jestem przyzwyczajony już do tego w piątek żeby wpaść na spota do was musiałem urlop wziąść jak będe chciał jeżdzić co tydzień to mi urlopu zabraknie
  13. między 3 a 4 nocny tryb życia
  14. widze że cierpicie na bezsenność dla mnie 8 rano to północ
  15. pasuje niedziela 18 -19 ????????[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:22_________________________________________________ widze że nikomu nie pasuje :wallbash: może za tydzień coś z tego wyjdzie chyba że ktoś jeszcze sie odezwie
  16. to mieliście sytą impreze z niezłym finałem apropo ciemnej a4 b6 rejestracja SO byłem w domu :gwizdanie: i poza tym mam avanta bo nieźle by to mogło wyglądać
  17. a tu dalej cisza ujawniać sie :wallbash:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.