Treść opublikowana przez dawcav6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron po znajomości może 800 tyś ci odpali starczyło by ci na panamere :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim
-
[ALL B5] Co sądzicie o Tarczach nawiercanych z allegro
skracają żywotność klocków kilkukrotnie sztuką jest dobranie odpowiednich klocków do tarczy aby troche na nich pojeździć ważny też jest producent tarczy żebysie nie okazało że zamiast żeliwa jest zrobiona z jakiejś plasteliny jeżeli tarcza jest wentylowana przy hamowaniu może huczeć tak było u mnie ale z tego co sie orientowałem to nie zawsze tak jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pany
-
[B6 AVF] POMOCY problem z odpalaniem ( filmik )
poszedł bym po linii najmniejszego oporu zaczął bym od filtra paliwa i sprawdzenia ciśnienia na pompie jak jest ciepły i jak jest rozgrzany to wykluczy ewentualną awarie pompy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do której będziecie na arenie może zajrze na chwilke jak sie wyrobie :gwizdanie:
-
[AW B5] Moja Audi a4
ciężko jest ocenić autko z jednej fotki i bez opisu ale mi sie podoba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema z rana
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
ja niestety nie ale mam ucho do dobrej muzy
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
na pewno co niektórzy będą pisali złe komentarze i opinie ale nie zniechęcaj sie nie wszyscy mnoga znać sie na muzyce warunki miałeś troche nie profesjonalne ale dałeś rade na 100% :notworthy: pozdro i tak trzymaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ma gość talent http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_b5_ballada_o_czarnym_audi-t128930.0.html
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
jesteś za***isty z niecierpliwością czekam na kolejny utwór :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry wszystkim i łowcy szczurów :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich ( no i skromnego )
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam od niedawna jestem posiadaczem auta o ciemnym kolorze 4Z (LZ9W) pierwsze moje tak ciemne auto co polecił byś mi do tego koloru jakiś szampon coś na delikatne koliste ryski i jakiś wosk na koniec myśle że to wystarczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema panowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
spoko nie ma sprawy odezwij sie w okolicy czwartku to coś wspólnie ustalimy może jeszcze ktoś dołączy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to na spocie trzeba będzie coś wydoić tylko to pozostało spadam żałobe w TV pooglądać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
32 km :gwizdanie: blisko a mam jeszcze połowe skrzynki soku z chmielu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda że nie ma więcej patriotów razem byśmy było by smutniej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja też szczele z kapelusza ku chwale :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze że nie wszyscy już śpią :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim- Wypadek samolotu
przepraszam jeżli kogoś uraziłem nie zrobiłem tego celowo niestety nie mam czasu na dyskusje szykuje sie na impreze urodzinowa syna który tą tragedie i żałoby skwitował krótkim tekstem " nie mogli lecieć kiedy indziej tylko dziś " miłej żałoby - Kędzierzyn-Koźle i okolice