Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawcav6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawcav6

  1. Po Twoich wypowiedziach mogę sądzić, że albo jesteś "ograniczony" albo zbyt młody żeby zrozumieć pewne sprawy... Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego najlepszego. raczej jestem ograniczony bo jestem starszy dość troche od ciebie i jestem ciekaw czy w rzeczywistości z ciebie taki patryjota za jakiego sie podajesz i też życze ci wszystkiego naj naj
  2. popieram cie w 100 % lepiej sie nie odzywaj bo powaga sytuacji tego wymaga czemu ma się nie odzywać też mam podobne zdanie co po niektórzy tu chyba przesadzają z lamentowaniem wiadomo, przykra sprawa, ale takie rzeczy się zdarzają, na świecie giną codziennie osoby w tragicznych wypadkach znał ktoś ich z Was osobiście ? rodzina to była ? wątpie, więc użalanie się na pokaz dla mnie jest śmieszne ja zaczął bym się martwić bardziej o gospodarkę, bo myślę że w najbliższym okresie nie będzie za wesoło
  3. szkoda mi ich rodzin tylko ale nic poza tym przez ich złe decyzje zginęło o wiele więcej ludzi i jakoś nikt nic sobie z tego nic nie zrobił
  4. no to po posiedzeniu na fete napewno zaprasza
  5. ciekawe czy donek był na pokładzie nie wiecie ????
  6. niestety w sobote mi nie pasuje syn ma urodziny i będzie feta syta :gwizdanie: Joker może dasz sie namówić na niedziele wieczorem byłbym chętny aaaa i nie chwal sie że masz CB :polew:
  7. miałem taki objaw jak miałem filtr paliwa do wymiany ale skoro to wymieniłeś to nie to jeszcze zostaje pompa paliwa niekiedy zamienniki są do bani a niektórzy mechanicy nie wiedzą że przy wymianie pompy paliwa wymienia sie też kosz otaczający pompe i czyści sie bak podpina sie nową pompe i sprawdza sie manometrem ciśnienie paliwa i to jest ważne polecam ci sprawdzić ciśnienie paliwa na pompie czy jest odpowiednie może być za małe sprawdzić ciśnienie na wtryskach bo mogą być zapchane wtryski albo przewody
  8. ale zobacz jaka kulturka jak każdy strzela z kapelusza nie ma chamstwa i arogancji :polew:
  9. podejrzewam że na wlepce masz GJA 6 biegów to jest bankowo multi
  10. zajedź na stacje diagnostyczną niech sprawdzą tuleje na szarpaku czy są ok a przy geometrii sprawdzali ci kąty ??
  11. ładne jak dla mnie nawet bardzo ale co ja tam sie znam :gwizdanie:
  12. założyciel tematu je...ł focha chyba i przeszedł na forum eu testowe :polew: zobaczymy może ktoś sie zjawi to sie coś zorganizuje [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________aaaaaaaaaaaaa i wesołych jaj
  13. diman rybie OKO :nabijasie: :polew:
  14. ale Miron ma aparat i lubi foty szczelać wczoraj widzieliśmy zareszta Diman też sie chwalił lustrzanką :gwizdanie:
  15. Ty 1szy nie mam aparatu żadnego całą kase na audiole wydałem będe jurorem bezstronnym a kamerke masz ?? :polew: nie niemam niestety bo jeszcze musiałem ją zatankować żeby do domu jakoś dojechać :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.