Treść opublikowana przez dawcav6
-
[B7 BRB] Stuki w tylnym zawieszeniu
panowie bo to jest paliwo a temat był już poruszany na forum wszystko zależy od ilości paliwa w baku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i nie dali jej rady :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema chociaż was nie ma na pewno połowa z was rozpala grila a druga połowa próbuje do grila się doczołgać mam nadzieje że pogoda wam dopisze i życze udanej zabawy jak mi się uda to zajade do was jutro wymieniałem dziś klocki hamulcowe i wachacze ale nie dało mi to tyle satysfakcji i radości co założenie klubowych ramek Miron dzięki za ramki
-
[B5 ADR] Problem po wymianie pompy paliwowej
pompą sie nie martw masz na nią gwarancje elektromechanik może sprawdzić ci ciśnienie jakie ona podaje i będziesz miał odpowiedź na twoje pytanie natomiast moim zdaniem dawno nie wymieniałeś filtra paliwa
-
[B5 AVG] Problem z wycieraczkami
może to być objawem zacierania się wycieraczek najlepiej jak to sprawdzisz jak najszybciej za nim pęknie ci wspornik lub szlak trafi silniczek szukaj na forum jest sporo napisane w tym temacie
-
[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??
czyli z ceną przestrzeliłem o jakieś 2 tyś sorki miałem opla vectre 2,5 v6 BRC płaciłem 5,3tyś na pewno dla tego że to V-ka i było to dość sporo czasu temu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach??
pisze że gwarancja 36miesięcy niestety jak je pokrzywisz to gwarancja na bank tego nie obejmie a jak są miękkie to na ich prostowanie wydasz majątek
-
[B6 ALT] Coś wyje?!
obstawiał bym rozrząd lepiej to sprawdzić wcześniej za nim będzie za późno
-
Kulinaria i przepisy ... :)
no to poleciałeś i to grubo :polew: temat nie jest mi obcy bo na co dzień to ja w domu gotuje nie dla tego że musze ale lubie gotować teraz jest wiosna a więc polecam bigos z młodej kapusty dziś robiłem placki ziemniaczane z młodych ziemniaków +koperek i młody czosnek :decayed:
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
ja również nie tankuje na BP i nie mam zamiaru przepłacać zresztą kiedyś mieli lipne paliwo teraz nie wiem bo nie tankuje na BP
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach??
troszke dziwnie to wygląda jak środek wystaje po za obręcz z daleka podobało by mi sie z bliska już mniej ale to nie mi sie ma podobać tylko tobie i jeszcze kolor nadwozia ma tu znaczenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak będe w knurkowie to zadzwonie do ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek będe około 17 w knurkowie będziesz uchwytny ?? rameczki bym odebrał :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema paniska
-
[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??
instalacja BRC podejrzewam że gdzieś od 4tyś w góre może kosztować najlepiej cen dowiesz sie jak wpiszesz w wyszukiwarke i zadzwonisz do firmy montującej takie instalacje i dowiesz sie wszystkiego gwarancja, ubezpieczenie jeżeli chodzi o spadek mocy to zależy jak jest postrojona instalacja w moim przypadku nie dało sie odczuć różnicy prędkość max km\h ta sama poczytaj na forum temat dobrych firm instalujących LPG był już nie raz poruszany
-
[B5 AVG] Pęknięty pasek rozrządu
Masz jakieś kwity z tej wymiany. Jak tak to ciągni nieszczęsny serwis za du... niech teraz placą za naprawę !!! oczywiście AUGUSTA4 ma racje jeżeli masz rachunek lub fakturę i wpis w książce serwisowej masz prawo do reklamacji ale jeżeli już inny mechanik zaczął nad nim prace to możesz mieć ciężko ale zawsze jest rzecznik praw konsumenta który może ci pomóc zresztą co ci szkodzi sprobować a może ci się uda co do naprawy lepiej nowy silnik przełożyć
-
[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??
koszty dobrej instalacji gazowej są dość spore jeżeli dużo jeździsz to sie kalkuluje takie rozwiązanie moge ci polecić instalacje sekwencyjną oczywiście firmy BRC miałem taką i nie zawiodła mnie nigdy i na pewno nie zaszkodzi twojemu silnikowi
-
[B5 ABC] Cieżko zapala silnik
przyczyn może być wiele najpierw podepnij vag i sprawdź błędy jeżeli nie masz vaga ma go mechanik lub koledzy z forum z twojej okolicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
postaram sie zajechać mam nadzieje że pogoda dopisze i chyba z moją pojade to nie będę bynajmniej o suchym pysku siedział i patrzył jak wy sie delektujecie różnymi trunkami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rańca Mirek dzięki za pw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak tyle atrakcji razem z tymi pełzakami to może i moją zabiore jak znajde czas bo na pewno chciała by to zobaczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok postaram sie może coś z tego wyjdzie i zajade na chwilke bo plany na wekend mam napięte jak baranie jaja mój mały nawet zagaduje kiedy pojedziemy na to " zebranie " bo mu sie spodobało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ostatnio mam nadarte z czasem a kiedy tam będziecie ?? i gdzie to jest ten Zator ?? może coś wykombinuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Mirek a w jakiej miejscowości będzie te wesele ??
-
[ALL] Coś mi w autku chrobocze....
po tarczy widać że już jej dość długo chrobocze kobieta zapracowana piszesz ładna i na pewno bez faceta i bez hamulców na dodatek :gwizdanie: :gwizdanie: