Treść opublikowana przez dawcav6
-
[B6 AVB] Dziwne zachowanie klekota
jak masa gdzieś nie styka to też może zrobić sie choinka
-
[B5 AJM] Wymienić plecionkę?
" walenie " są takie ryby a tak serio zaglądałeś pod wozidło bo dziwne że słychać tylko jak cofasz sprawdź elastyczne łączniki często się zdarza że jak poducha pod silnikiem już do niczego to zaraz plecionke szlak trafia
-
[B5 AFN] Piszczące nierówno starte klocki
co tu sie rozpisywać tarcze jak masz krzywe to do wymiany i do tego klocki zaciski porządnie wyczyścić i powinno hulać oczywiście jak kupisz jakieś badziewie twój problem powróci na pewno zaglądnie tu DEVASTATION on doradzi ci co założyć najlepiej i jakie koszty
-
[ALL B6] Trzęsie kierownicą przy prędkości 80-90kmh
niekiedy odważniki do wyważania kół sie odklejają i są bicia jak były wyważane na letnie kapcie mogłeś wpaść w dziure skrzywić fele albo buła na oponie wyważyć koła u dobrego fachmana i będzie ok
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
podobnie myśle jak ty wyglądał naprawde przyzwoicie ale nie nasz furacz nie nasza brocha co do BBS widziałem fajne 18" z czerwonym paskiem czarne ale jakoś nie widze ich w tym avancie może mam za słabą wyobraźnie :>
-
[B5 AFB] Skąd ten dymek ?
podejrzewam że z tego filtra może ci lecieć sprobuj go mocniej dokręcić (ale z wyczuciem oczywiście) powycieraj go jeszcze raz porządnie przejedź sie kilka przegazówek i będziesz widział gdzie sie sączy
-
[B5 AFB] Skąd ten dymek ?
na pewno masz jakiś wyciek i leci ci na rozgrzany motor i paruje musisz zlokalizować wyciek im prędzej tym lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
niestety były już próby zorganizowania spota w KK tylko jakoś chętnych nie było raz tylko sie spotkaliśmy i po wszystkim zobaczymy jak będzie więcej chętnych to można coś zorganizować tylko niestety KK to taka martwa mieścina- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema taka pogoda szkoda przed kompem siedzieć jade zaraz do knurkowa zalicze smażalnie kilka piwek na świeżym powietrzu i będzie git- [B5 AKE] Głowica problem
mogłeś chociaż napisać co było przyczyną takiego zachowania silnika i jak udało ci sie usunąć ustarke :gwizdanie: tylko cie prosze nie pisz że świece wymieniłeś- [ALL B6] Ząbkowanie opon
ja też stawiam na zbieżność może robiłeś coś w między czasie przy zawieszeniu np.wymiana wachaczy po takim zabiegu też trzeba zbieżność ustawić myśle że po zbieżności będzie ok tylko opony mogą chałasować o ile mocno są zniszczone :gwizdanie:- [ALL B6] Łącznik stabilizatora
wymień te amorki i napisz czy bujanie ustało tematem takim jak ten zawsze sie może ktoś podeprzeć szukając usterki przy podobnych objawach i mam nadzieje że przestanie ci bujać :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety po raz kolejny nie jestem w stanie zajechać na spota no cóż życze miłej atmosfery i udanego spota i szkoda że nie usłysze streszczenia wydażeń z Zatoru- Kędzierzyn-Koźle i okolice
siema Joker coś zadko tu ostatnio zaglądasz szczelaj terminem zobacze czy spasuje i chętnie zajade do KK może jeszcze sie ktoś ogarnie i wpadnie na spota miejsce tak jak gadaliśmy przed basenem tylko dzień i godzina [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 11:25_________________________________________________a tu dalej cisza ciekawe jak by napisał że podepne pod vag każde auto i sprawdze je za darmoche w K-K ale na pewno by było chętnych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema chopoki- [ALL B6] Łącznik stabilizatora
nigdy nie miałem i nigdy nie słyszałam o takiej sytuacji żeby łączniki miały jakiś wpływ na bujanie samochodu :> może masz szerokie gumy założone i koleiny możebujać ale na boki przy dużej prędkości mijasz auto ciężarowe też cie bujnie boczny wiatr też cie bujnie jak jedziesz szybko ale tylko na boki- [ALL B6] Łącznik stabilizatora
nie no potraktuje to jako dobry żart te twoje pytanie :polew: łączniki nie mają z tym nic wspólnego :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzymam kciuki mam nadzieje że będzie dane mi podziwianie pięknego czarnego super połysku na twoim wozidle bo ostatnio z czasem mam kiepsko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
samemu na pewno będzie ciężko ogarnąć nakładanie tych wszystkich warstw ale efekt może być tego wart- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem ciekaw tych kosmetyków i czy nie wymiękniesz przy nakładaniu trzeciej warstwy to będziesz miał leprze jak porządna siłka :gwizdanie:- [ALL B7] Czujnik klocków hamulcowych
niedawno miałem to samo kontrolka zaświeciła się pojeździłem jeszcze chwilke około 2tyś czkała mnie dalsza droga więc wymieniam ściągam stare klocki patrze a tam jeszcze 5mm mięsa śmiało mogłem jeszcze śmigać tarcza nie jest już pierwszej świeżości i szybko przetarła kabelek z czujnika mimo że klocka było jeszcze w cholere wszystko zależy ile zostało klocka u mnie przy następnej wymianie klocków również wymiana tarcz o płynie nie wspomne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie wątpie w szczególności po fotach to widać dopiero dziś miałem troche czasu żeby na spokojnie foty pooglądać ciesze sie że impreza wam sie udała i nie ukrywam że jest mi przykro że mnie to ominęło :wallbash:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam paniska dopierodziś oblukałem fotki z zatoru są mega 30 metrowa zjeżdżalnia wyścigi na 1\4 mili rycerzy na swoich rumakach atrakcji co nie miara :polew: miałem zajechać w sobote do zatoru niestety nie udało sie może innym razem sie uda - Kędzierzyn-Koźle i okolice