Treść opublikowana przez dawcav6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
autka na sterowanie go już nie bawią jest na etapie już grzebania przy prawdziwych autach ostatnio poskręcał mi całe prawe drzwi od pasażera i nie musiałem nić poprawiać kupiłem mu łódkę ślizgacza z dwoma silnikami chłodzonymi wodą konkretna maszyna będzie niezła zabawa No to spoko fajnie jest mieć syna bo wtedy jest się czym bawić... dokładnie tak jak piszesz jak ja byłem dzieckiem to były tylko jakieś obleśne cymbałki i pistolety z iskrami w środku a teraz mamy czym sie bynajmniej z młodym czym pobawić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
autka na sterowanie go już nie bawią jest na etapie już grzebania przy prawdziwych autach ostatnio poskręcał mi całe prawe drzwi od pasażera i nie musiałem nić poprawiać kupiłem mu łódkę ślizgacza z dwoma silnikami chłodzonymi wodą konkretna maszyna będzie niezła zabawa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale sobie słodzicie żebyście czasami cukrzycy nie dostali od tego słodzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema z rańca
-
[ALL B6] Ubywa płynu ze zbiorniczka wspomagania
jeszcze raz dzięki chłopaki jak wybiore sie kiedyś do rybnika na spota to sie odwdzięcze w końcu nie mam aż tak daleko :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wibracje kierownicy powyżej 160km/h
tak jak ci pisał SOŁTYS85 przełóż koła z tyłu na przód bicie jeszcze ci sie zmniejszy niekiedy koła są w porządku a wina tkwi w oponach niekiedy opony są wadliwe mogłeś koła wyważyć tam gdzie kupowałeś opony jak dla mnie dziwna sprawa ja mam stare fele a opony 2 sezony i wszystko ok nic nie trzepie jak sie nie poprawi spróbuj w innym warsztacie wyważyć koła może będą dokładniejsi
-
[ALL B6] Ubywa płynu ze zbiorniczka wspomagania
i po kłopocie magiel wymieniony działa bez zarzutu przy okazji wymieniłem gały były już słabe i można hulać dzięki ROBERT. za polecenie firmy z częstochowy oczywiście u nich zamówiłem konkretna firma wszystko jak należy i bez problemu koszty to : magiel 650zł kaucja zwrotna 300zł robota 2 paczki fajek,skrzynka piwa oczywiście na dwóch
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Bialy Glut :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:04_________________________________________________ups dobry pany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema paniska PUCEK WSZYSTKIEGO NAJ 눇!!!!!!!!!!! :beer1: MIRON dawaj foty z tej polerki trzeba oblukać jak to wygląda mi to dawno chodzi po głowie bo wiesz jaki mam lakier pikny- [ALL B5] Zdziera opony z przodu
dokładnie tak jak pisze GRYFI trzeba ustawić geometrie i kąty i zobaczyć co się będzie działo nie pisałeś że świeżo zmieniłeś zawieszenie- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
nie dawca czasem ? to na pewno nie ja moja padlina jest w częściach wymieniam magiel- [ALL B5] Zdziera opony z przodu
masz tu link poczytaj troszke na pewno ci sie to przyda http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5262.0- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wczesnym rankiem witam- [B5 AFN] Problem z głośnym szarpiącym silnikiem.
ale to nie z tej str o ktorej wpomina kolega. gdyby to byl pasek lub poduszka silnik, by nie szarpal. poduszka jak jest zerwana to może być słychać uderzenie przy ruszaniu albo gwałtownej zmianie biegów ale to że głośno chodzi dlatego podejrzewam że coś z wydechem ale oczywiście moge sie mylić :gwizdanie:- [B5 AFN] Problem z głośnym szarpiącym silnikiem.
dodatkowo powinieneś sprawdzić układ wydechowy a w szczególności plecionkę- [B6 AWX] Spryskiwacz tylnej wycieraczki
musisz sie temu dokładniej przyjrzeć przewód wężyk możesz mieć zagięty albo przypchany gdzieś po drodze do spryskiwacza spróbuj przedmuchać go kompresorem i sprawdź czy przez spryskiwacz swobodnie przepływa płyn albo powietrze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja witam z rana :polew:- [ALL B5] Zdziera opony z przodu
a jakie masz felgi ?? chodzi mi o oznaczenie ET na feldze jak opony ci zdziera to podejrzewam że nadkoli już nie masz- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
rudi ma avanta i na 100% to nie była ona ale zaraz skojarzenie macie jedno- [ALL B5] Zdziera opony z przodu
napisz jakie koła masz założone i jakie opony oczywiście chodzi mi o rozmiary bez tego nikt ci nie pomoże a nie będziemy sie domyślać- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj o 15.30 granatowa strzała zwana nismo zaparkowana na całym chodniku przed grecką w knurkowie Mario dobre parkowanie to połowa sukcesu :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 12:44_________________________________________________wtorek o 15.00 na rondzie w sośnicowicach srebrne b5 SGL 50YL na klubowych ramkach niestety nie widziałem kto prowadził- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry z rana - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana