Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawcav6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawcav6

  1. zaglądaj tu to jakoś sie zgadamy jak będę jechał
  2. no musze sie wybrać na jakiegoś spota bo dawno nie byłem wlasnie dawno cie nie bylo :gwizdanie: za tydzień sie wybieram o ile coś sie nie wysra po drodze
  3. no musze sie wybrać na jakiegoś spota bo dawno nie byłem
  4. a przepraszam zapomnialem o waszej ekipie jeszcze raz przepraszam do Rybnika jak najbardziej tez zapraszam rowniez nie masz daleko jak chłopak będzie chętny to obwioze go po tych wszystkich wioskach :>
  5. niestety KK to takie dziwne miasto w którym sie nic nie dzieje :gwizdanie:
  6. wczoraj pod oszołomem w gliwicach czarne b6 S z trumną na dachu chyba CZESTER :gwizdanie:
  7. to prawie jak do knurowa aaaaa to sie ta wioska knurów nazywa a ja cały czas myślałem że knurków
  8. wesołych i pogodnych świąt i sporo prezentów jade na święta do knurkowa niestety obawiam sie że mikołaj mnie tam nie znajdzie :gwizdanie:
  9. Mario wszystkiego naj naj !!!!! troche po fakcie ale szczerze [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 10:56_________________________________________________Miron masz jeszcze jakieś ramki ??
  10. i jeszcze sie burzy :polew: :polew: ostatnio mam urwanie d*py i całkowity brak czasu ale obiecuje poprawę
  11. no niby ja nowy no to pojechałeś teraz :polew:
  12. ale żeście naczaskali tego
  13. na razie musze być grzecznym mężem i odpowiedzialną głową rodziny ale na szczęście już nie długo
  14. Pucek - dla mnie to Ty możesz nawet robić 9 dni w tygodniu - byle byś nam po robocie z postami pomógł do świąt [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 12:13_________________________________________________wystarczy nam 2,5 strony na dzień żeby do świąt mieć 4000 - wiadomo że zrobimy to w krótszym czasie - dlatego trzeba pomyśleć już teraz - jak to obchodzimy no i kiedy oczywiście - ale chyba po świętach najlepiej to jakaś gróbsza impreza sie szykuje widze :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.