Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawcav6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawcav6

  1. dawno mnie tu nie było ale nadrobie szybko :>
  2. musze gdzieś sie wyrwać i pojechać bo mnie moja na zakupy ciągnie a tak sama sobie pojedzie :>
  3. wybieracie sie jutro do rybnika ???? :gwizdanie:
  4. a gdzie jakieś foty z SG jak byliście bo widziałem kolega robił zdjątka a sie nie pochwalił :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. ale tu pusto masakra :mysli:
  6. w moim multi z tym szybkim ruszaniem jest nie za bardzo bo jest chwila zwłoki między gazem a ruszeniem jak sie przyzwyczaje to nie jest źle da sie jeździć ale mam drugie auto w manualu i po przesiadce troche mnie to stresuje natomiast wyprzedzanie i cała reszta tak jak pisałem wyżej bajka :>
  7. no to ja też dołoże swoje 5 groszy bo mam podobne objawy wskazówka dochodzi prawie do rezerwy no to jade tankować leje i leje no i do pełna za 70 zeta weszło patrze na cene paliwa cena normalna w miare a ja mam już pełen bak :> :> zawsze chciałbym do pełna tankować za 70 dych :polew: panowie z tym pływakiem w b5 jest tak samo jak w b6 czy jest jakaś różnica ?????
  8. dawcav6 odpowiedział(a) na wiesiek3d temat w Audi A4 B5
    przy pompach paliwowych też grzebią
  9. dokładnie tak jak pisze MAJKEL_MAJKI obawy zawsze są nie kupujesz przeciesz nowego auta a do silnika i do skrzyni przecież nie wejdziesz ja mam w b6 multitronik dwie dwie stówy prześmigane i jak na razie jestem zadowolony z tego automata a jazda w mieście i w korkach to bajka :>
  10. siema paniska dzięki za spota chociaż nie byłem do końca ale było :good: jak będziecie jechać na rybnik może sie dokleje jak sie dogadacie :gwizdanie:
  11. przy wymianie wachaczy ważną i istotną rzeczą jest aby auto spuścić z lewarka i dopiero wtedy dokręcać wszystkie śruby z zawiechy tak aby były dokręcone pod obciążeniem jak poskręcasz to wszystko w powietrzu a opuścisz auto to gumy cierpią i jest inne naprężenie trzeszczy piszczy i i inne cyrki sie robią
  12. pewnie śmiało montuj te chromowane osłony na nadkola na drzwi może jeszcze brewki na lampy dostaniesz aaa i nie zapomnij na głowe sobie założyć zima idzie możesz jakąś przycierke zaliczyć i nie zapomnij obszernej galerii fotek zrobić i wstawić na forum :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.