Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawcav6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawcav6

  1. Krzywe raczej nie bo byś 4 ślady robił a łożysko byś słyszał jak huczy zajedź na stacje diagnostyczną na szarpaki na pewno ci powiedzą co jest nie tak
  2. w b6 to też jest problem bo wsporniki wycieraczek są aluminiowe a jak wiadomo aluminium sie utlenia wystarczy że zimering delikatnie popuści dostanie sie troche wody i juz jest po jakimś czasie problem
  3. kolego na tych stacjach już dawno jest syf może nie na wszystkich ale ja już dawno na BP nie takuje ciesze sie że twój problem sie rozwiązał pozdrawiam
  4. na moje oko wydaje mi sie że źle je poskładałeś ja też troche sie namęczyłem żeby to wszystko złożyć prawidłowo
  5. witam spoko jak już to zadzwonie i podjade bo ciekawość mnie zeżre [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 11:41_________________________________________________aaaaaaa widziałem wczoraj albo już dziś w nocy około 00.30 srebrne a4 koło ronda na klubowych ramkach wiecie coś może o tym ???? myślałem że to Pucek ale po co by jechał na zabrze w nocy :>
  6. fajne te chińskie znaki
  7. Mirek kiedy będziesz auto pucował (PUCEK BEZ URAZY) chciałbym zobaczyć efekt na spota na pewno nie zajade nie dość że musze pracować ciężko 4 godziny dziennie 5 dni w tygodniu to jeszcze od 20 do 24 ale będe w knurkowie na wekend i chciałbym zobaczyć czarny kolor jak ma wyglądać
  8. kiedyś miałem podobny przypadek ale to nie było po spokojnej jeździe wręcz po katowaniu kadeta GSI wypadła mi ośka ze skrzyni
  9. sprawdź linke ze sprzęgła może to jest już jej końcówka no i oczywiście sam pedał jak sie zachowuje
  10. dawcav6 odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    skoro pompa nie działa to usterke masz zlokalizowaną sprawdź jeszcze dla pewności czy masz napięcie w przewodach dochodzących do pompy i pamiętaj jak założysz nową pompe musi być ona za nużona w paliwie żeby nie pracowała na sucho bo sie znowu wysra albo zrób sobie wyłącznik którym ją będziesz mógł wyłączyć jak auto przeskoczy na lpg
  11. pompy: wstępne (0,25 do 0,5 bara) do wtrysków jednopunktowych (0,8 do 1,2 bara), wielopunktowych (2,5 do 4 bar) i wtrysków mechanicznych (6-7 bar).
  12. totalne ożywienie jakieś od wczoraj sporo naczytać sie musiałem :>
  13. no jak będą mnie komary gryźć to się w nią zawinę i będę jak miron w tym kocu będziesz jak prawdziwy KRÓL :polew: :polew: :polew: a teraz niby co jestem :disgust: facet rozbiera sie przed kobietą pokazuje przyrodzenie i mówi : jak bym miał 2cm więcej byłby królem na to ona : a jak byś miał 2cm mniej był byś królową :gwizdanie:
  14. dawcav6 odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    jak to pompa dobrze jest kupić dobrą pompe bo te chińskie zamienniki są do d*py i krótka żywotność lepiej jak zrobi ci to mechanior zajrzy do baku czy nie ma syfu w środku i wymień od razu filtr paliwa tak przy okazji oczywiście o ile to pompa :gwizdanie:
  15. zmień stacje będziesz miał porównanie raz sie przejechałem na ich paliwie i im już dziękuje mój dobry kolega pracował na BP i swojego auta nigdy tam nie tankował
  16. dawcav6 odpowiedział(a) na kubson temat w Audi A4 B5
    po ostrej jeździe wszystko jest nagrzane silnik i cały wydech jak ci leci olej może nawet rozbryzgiwać go na układ wydechowy i też będzie ci śmierdziało
  17. dawcav6 odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    tak jak pisze BOGUMIŁ zacznij od pompy powinno być ją słychać przy lpg często padają jeżeli nie słychać jest do wymiany a jak ją słychać to może podawać za małe ciśnienie a reszte ma w porządku świece itd.??????
  18. taaaaaa wszyscy zarobieni biedacy w taką pogode robić współczucia
  19. ostatnio jakoś słaba aktywność tu jest :gwizdanie:
  20. możesz po drodze wymienić filtr paliwa a pompe najpierw zmierz jakie ciśnienie podaje
  21. dawcav6 odpowiedział(a) na Qpeciarz temat w Audi A4 B5
    ja miałem przypadek że przestawił mi sie rozrząd i też coś w głowicy szumiało miałem silnik V6 i tak sie wyszumiało że wałek głowice wyszlifował i była do wymiany jak byłem u mechanika powiedział że mi sie wydaje że coś szumi radze czym prędzej to sprawdzić abyś później nie żałował
  22. dawcav6 odpowiedział(a) na Luka3s temat w Audi A4 B5
    :polew:
  23. będe w waszej okolicy w sierpniu na kila dni będe śledził wątek to kto wie jak będziecie coś organizowali to może zajade na pogaduchy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.