Treść opublikowana przez dawcav6
-
[B5 ADP] Jak się przełączy na lpg chodzi ok
powodów może być sporo pompa paliwa, filtr paliwa,wtryskiwacze nie napisałeś ile lat jeździsz na gazie kiedy ostatnio wymieniałeś filtr paliwa o jakiego czasu masz te objawy może złe paliwo zatankowałeś napisz coś więcej to jest bardzo rozległy temat
-
[ALL B5] Wycieraczki się nie wyłączaja
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42514.0.html;highlight=wymiana+wycieraczek najlepiej będzie jak to sprawdzisz a podany link pomoże ci w tym objawy które podajesz są podobne sprawdź zanim pęknie ci wspornik wycieraczek tak jak u mnie albo silniczek padnie przerabiałem ten temat kilka dni temu życze powodzenia ps. ale masz niewyparzoną gębę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zamówiłem te ramki - ale nie wiem na kiedy będą spoko dzięki za pamięć na pewno sie przydadzą bo te mam troszke obleśne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to i ja strzele z kapelusza dla wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety ja też nie moge dziś zajechać ;( ale trzymam kciuki na pewno będzie was mnogo i miłego spotu życze[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 16:29_________________________________________________nie wiem czy to ważne ale u mnie była dość zdrowa burza i poszła w strone gliwic więc na pewno będzie u was padać dość zdrowo o ile już nie pada a teraz u mnie słoneczko :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wreszcie pogoda sie klaruje już za amfibią sie rozglądałem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema paniska
-
[ALL] Klocki Master Sport
w najbliższym czasie mam do wymiany klocki tercze jeszcze są w miarę zdrowe ale przy kolejnej wymianie klocków mam zamiar je wymienić przemyśle sprawe z tymi klockami i może je założe tak z ciekawości i przetestuje je w razie draki nie będe płakał nad tarczami bo i tak mam zamiar je wymienić ciekawe jak jest z żywotnością ??? zobaczymy a wrażenia z użytkowania opisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana w ten piękny dzień :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim chłopaki dzięki za fachową obsługe serwisową wczoraj w pośpiechu zapomniałem podziękować :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ciebie nie będzie ?????? fedrować będziesz .........to miłego fedrowania :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie spot dziś bo mam zamiar zajechać ???? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki za czujność - ta osoba dzwoniła do mnie 2 tygodnie temu, pytała czy już gdzieś dorwałem wyświetlacz bo też ma do wymiany a że z wyświetlaczami jest problem bo ciężko je dostać to kolega zadecydował, że kupi nowe Navi a to z uszkodzonym wyświetlaczem sprzedaje właśnie na części Tak więc jeszcze raz dzięki ale jak widziesz dalej bedę miał uszkodzony wyświetlacz. Ps. A tak ogólnie to dużo osób widać o mnie pamięta bo jesteś któryś z kolei, który wysyła mi ten link nie dziękuj nie dziękuj każdemu po piwie i będziemy kwita :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam paniska MIRON ty masz RNSE coś z wyświetlaczem ???[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 10:15_________________________________________________luknij sobie jak już http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_na_czesci_caly_kompletny-t133323.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej niezapomni tego kawalerskiego :polew: [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:24_________________________________________________nawet sie nie pytam czy Koks odwoził ją swoim "taxi" Pucek widze sie nie przyznał.......................no to ja Wam napisze Zamówiłem coś na allegro - Pucek z grzeczności mi to odebrał bo sprzedający był z Rybnika - dał mi to na zlocie - ja nie miałem drobnych - więc zrobiłem mu przelew wpisując w tytule " Za loda na trasie Rybnik-Żory" [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:57_________________________________________________a tak przy okazji - bo już wtorek co robimy w piątek no Mirek pojechałeś na całego :polew:
-
[ALL B6] Pęknięty wspornik wycieraczki
dziś już odbieram ramie jutro będe to wszystko składał w całość i z dużą ilością smaru aby uniknąć podobnych sytuacji [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 10:36_________________________________________________wszystko już poskładane w jedną całość a co najważniejsze działa !!!!!! jedyne koszty jakie poniosłem to spawanie 50 zł troche mnie zdarł ale dodatkowo fajnie mi to obrobił i wszystko fajnie pasuje jeszcze troche smaru,czasu i stresu ale opłacało sie i jestem zadowolony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tu gejowo dziś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja to mam szczęście najpierw szyba poszła a teraz wspornik wycieraczki połamał sie :wallbash: deszcz leje zimno jak diabli nic tylko sie cieszyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e]- [ALL] Rysy i magiczna kredka
kolor możesz sprawdzić na wlepce tam gdzie jest koło zapasowe tak będzie najprościej i unikniesz rozczarowań u mnie jest LZ9W Ebony Black, pearl effect- LPG w FSI
czyli moje obawy zostały rozwiane i zapowiada sie ciekawie o ile cena tej instalacji będzie w miare rozsądna bo w naszym cudnym kraju różnie to bywa :gwizdanie:- [ALL B6] Pęknięty wspornik wycieraczki
no niestety tak do wymiany ale jak coś takiego po prostu mogło pęknąć dla mnie jest to niezrozumiałe wiecie może ile kaski to kosztuje ??? - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE