Treść opublikowana przez dawcav6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok bo już myślałem że zapomniałeś a jakoś ostatnio mam nie po drodze na spota zawsze sie coś wysra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Miron wiesz coś w temacie ramek ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pakermeny musicie uważać żeby wam żylaki z wysiłku nie po pękały :gwizdanie:
-
[ALL B5] Auto nie opdala na benzynie. Nie słychac nastawu przepustnicy
zacznij tak jak piszesz od filtra tani koszt a może pomóc miałem podobny problem jak nie pomoże to niech fachman od elektryki zmierzy ci ciśnienie na pompie jak będzie dobre to jeszcze wtryski niech przemierzy i sprawa będzie jasna
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
masz spory problem i jeżeli domek jest wypasiony i masz troche kapusty możesz zainwestować w baterie słoneczną będziesz miał energie to alarm możesz założyć i ochrone wynająć niestety nie wiem jakie są koszty czegoś takiego ale do alarmu nie trzeba sporo energii więc i koszty mogą być mniejsze
-
[ALL B5] Auto nie opdala na benzynie. Nie słychac nastawu przepustnicy
kolego a kiedy wymieniałeś filtr paliwa ?? pompe możesz słyszeć ale może mieć za słabe ciśnienie przy lpg pompy często padają
-
[ALL B6] Przegrzewanie silnika!! Pomocy!!
gratulacje dobra robota
-
Naprawa zatartych wycieraczek
też miałem z tym problem i kosztowało mnie to sporo czasu zanim ustawiłem tak jak to powinno być schemat który pokazałeś na focie na pewno by mi pomógł ale uporałem sie bez tego schemat na pewno sie przyda teraz nie jednej osobie która podejmie sie naprawy wycieraczek sama
-
[ALL B6] Przegrzewanie silnika!! Pomocy!!
jedno jest pewne nie masz obiegu w układzie chłodniczym ale z tego co piszesz że raz jedziesz i jest ok a następnym razem temperatura rośnie postawił bym na termostat albo pompa wody płyn masz w normie nie ubyło i nie masz w nim oleju to jest ok jeżeli masz układ odpowietrzony dobrze to tylko te dwie rzeczy zostają pompa albo termostat może przy wymianie rozrządu nie wymienili ci pompy tacy fachowcy też sie zdarzają
-
[ALL B6] Przegrzewanie silnika!! Pomocy!!
możesz dodatkowo sprawdzić czy w zbiorniczku z płynem chłodniczym nie masz oleju i czy jak wyjmiesz bagnet z oleju nie ma na nim kropel wody powinieneś unikać jazdy autem aby go nie przegrzać bo będziesz miał o wiele większy kłopot z dołem silnika jakoś mnie ten MAGIK nie przekonuje taka gadka albo to albo tamto to tak jak by ci powiedział że naprawa albo 300zł albo 2000tyś oczywiście mogę sie mylić :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przegrzewanie silnika!! Pomocy!!
sprawdź poziom płynu w zbiorniczku zagrzej go troszke i sprawdź czy z nawiewu leci ciepłe powietrze i sprawdź węże przy chłodnicy mają podobną temperature nie może być jeden gorący a drugi zimny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B6] Przegrzewanie silnika!! Pomocy!!
sprawdź czy płynu ci nie ubyło i włącz ogrzewanie czy działa możesz mieć układ chłodzenia zapowietrzony jak sie auto zagrzeje sprawdź czy wszystkie węże mają tą samą temperature przyczyna może być błaha- [ALL B6] Rezanie ->Grill Ładniejszy od -> a'la RS6
ja uważam że troche cie poniosło lepiej to zdejmij za nim będą sie z ciebie śmiać jak chcesz grill mieć fajny pomaluj go na czarno jest kilka fotek na forum wygląda naprawde super sam bym to zrobił wywalił bym te wszystkie piepszone chromy ale żona mówi że są bardzo ładne ale mam plan najpierw pozbęde się żony a później tego błyszczącego badziewia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam podobny problem musze zainwestować w nowy obiektyw tylko czekam aż będą tańsze bo na razie cena powala a nie chce jakiegoś badziewia zakładać bo to mija sie z celem KEŻOR mógł zrobić kilka ujęć z lotu ptaka ciekawie mogło by to wyglądać- [B7 BPW] Multitronic automat a program - Opinie
czyli moge sie mylić :gwizdanie: ale w b6 skrzynie były też modyfikowane na 7 lamel niby trwalsze osobiście nie zaryzykował bym 131ps nie powala osiągami ale jakoś sie tam toczy do przodu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema wszystkim MARIO fotki fajne tym bardziej że nie każdy miał wstęp do parku maszyn KUKURYNKI też fajne ale przeważnie wszystkie od tyłu uchwycone :gwizdanie: to tak jak przed wejściem do auta przy zakupie tylko bagażnik byś zobaczył a maska z przodu też jest ważna ale całokształt ok- [B7 BPW] Multitronic automat a program - Opinie
http://www.a4-klub.pl/smf/chipowal_ktos_juz_multitronica-t5754.0.html poczytaj sobie i wyciągnij wnioski czy warto mam taką skrzynie i ja uważam że nie warto bolid to na pewno nie będzie a skrzynia długo nie pochodzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
impreza była fajna tylko szkoda że późno tam dotarłem zdziwiły mnie też te barierki ostatnio lepszy klimat był tak mi sie wydaje ale mój młody zadowolony zaliczył dachowanie i rodeo na byku gratulacje dla skoczków- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema widze że spot sie udał a pogoda lepszej nie było można sobie wymarzyć i mam nadzieje że dziś i jutro też tak będzie :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale tu spokojnie jakoś :gwizdanie:- [B5 ADP] Jak się przełączy na lpg chodzi ok
osobiście uważam że nie powinien w ogóle wystąpić taki problem jeżeli wszystko jest sprawne twój problem na pewno powróci polecam do paliwa dolać specjalny płyn zapobiegający zapiekaniu wtrysków i mieć w baku tyle paliwa aby pompa paliwowa była zanurzona i nie chodziła na sucho- [B5 ADP] Jak się przełączy na lpg chodzi ok
moim zdaniem powinieneś zmierzyć ciśnienie jakie pompuje pompa paliwa jeżeli jest ok zmierzyć ciśnienie na wtryskach średnio rozgarnięty elektromechanik powinien temu podołać pamiętaj że lepiej coś sprawdzić zanim powiedzą ci mechanicy że trzeba połowe silnika rozebrać i drugą połowe wymienić - [ALL B6] Przegrzewanie silnika!! Pomocy!!