Treść opublikowana przez dawcav6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty 1szy nie mam aparatu żadnego całą kase na audiole wydałem będe jurorem bezstronnym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dawać foty jaj zrobimy wybory na najleprze jaja forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dopiero siadłem troche jaj a takie zamieszanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wesoło wam a jaja pomalowali :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli dziś pod ziemią spot :gwizdanie:- Kędzierzyn-Koźle i okolice
magiczne słowa srebrny avant :polew: i od razu jakie ożywienie długo nie trzeba było czekać na reakcje :gwizdanie:- Kędzierzyn-Koźle i okolice
jestem za nie widze problemu najlepiej chyba przed pływalnia dogadamy sie jeszcze [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 17:58_________________________________________________ jaka tu cisza masakra KK zamarło albo wszystkich porwało ufo tyle pisania tyle sporów i niedomówień a tu taka cisza zgroza JOKER żyjesz co tam u ciebie słychać że nic nie piszesz ??? pamiętasz tego srebrnego avanta z naklejką b5 batalion podejrzewam że to bardzo dobra koleżanka kolegów z gliwic :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bish-kopt fajny awatar strasznie mi kogoś przypmina :polew: widziałem kogoś podobnego na fotach z bukowiny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich z rańca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety nie byłem w BT ale po fotach widze że było syto i to bardzo :gwizdanie:- [ALL B5] [Slask] Wymiana szyby
witam zadzwoń na numer 32 2387065 jak spasuje ci cena odezwij sie dam ci dokładne namiary do b6 510zł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu dalej cisza ale już nie długo :gwizdanie:- Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja też zajade może nas będzie więcej pozdro dla wszystkich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze że nie wszyscy wyjechali i jest cicho tu strasznie :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 11:03_________________________________________________ostatnio był nawet ze mną program robić w swoim B7 a jakieś pół roku temu auto z nim kupowałem ( dla niego ) właśnie podejżewałem że maczałeś w tym palce jakieś takie przeczucie :gwizdanie: Prosił mnie o poszukanie A4 B7 Avant z silnikiem 1.9/2.0tdi ( coś utrzymanego i taniego ) no i kupiliśmy Srebrnego Avanta 2005r 1.9tdi ( ostatnio chip ) golas + RNS-E wczoraj go widziałem w knurkowie i myślałem że to diman a tu krzyś często sie widzimy ale skubany nie mówił czym sie wozi taki skromny chłopczyk[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 11:15_________________________________________________Wojtyła [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 11:16_________________________________________________widze że A4CLUB.PL z tego regionu to prawie jak nasza-klasa :polew:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 11:18_________________________________________________ knurków taka mała wioska a tylu ludzi tam znam :gwizdanie: co tam każdy audi sie wozi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 11:03_________________________________________________ostatnio był nawet ze mną program robić w swoim B7 a jakieś pół roku temu auto z nim kupowałem ( dla niego ) właśnie podejżewałem że maczałeś w tym palce jakieś takie przeczucie :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mirek znasz K.Wojtyne prawda :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam- Kędzierzyn-Koźle i okolice
S6 wrocław - gliwice 1h jazdy :gwizdanie:- Kędzierzyn-Koźle i okolice
widze że robi sie wielkie zainteresowanie tym spotem może to i dobrze bynajmniej coś sie zacznie dziać w KK- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzisz taki problem to nie problem a sprawa sama sie rozwiązała - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE