Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawcav6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawcav6

  1. masz jeszcze PKP albo LOT pyżowice -balice :gwizdanie:
  2. a jak ktoś nie ma włosów też może zajechać :gwizdanie:
  3. Joker bardzo mądra i rzeczowa wypowiedź
  4. brzmi jak dobry kawał ale jak byś powiedział że chcesz 21 cali to zeszła by do 20
  5. ja też sporo razy to przerabiałem
  6. no bedziemy bo przyszly weekend tez ma byc bardzo cieply i sloneczny no to byłoby super :good: tak zawsze sie mówi ate kobiety naiwne w to wieżą :polew:
  7. dwa auta w letnie musze doposażyć
  8. mech15 no to do Bukowiny na letnich popjedziecie moje letnie kapcie jeszcze w sklepie znowu obudziłem sie za późno i na dodatek dwa komplety musze kupić
  9. taka fajna pogoda a ja do roboty musze śmigać miron letnie kapcie już zakładasz ???
  10. będziesz dzisiaj ? oddałeś nerke niestety nerki nie chcieli po takim przebiegu nawet na salceson sie nie nadaje i niestety mnie nie będzie
  11. a ja myślałem że ty tylko kabelki i komp a tu prosze :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. coś cichutko tu dziś wszyscy chyba zajęci pracą :>
  13. no to zmykajcie nara a ja tu se sam tak posiedze
  14. doda też niczego sobie
  15. Arturo86 cieszy mnie to że zrozumiałeś błąd swojej wypowiedzi WASZE NASZE MOJE TWOJE i nie żywie i nie żywiłem do ciebie żadnej urazy a że mnie przeprosiłeś to świadczy o tobie pozytywnie i wiem że nie chciałeś źle a co do spotów jakiś tam łączonych to nie moge w temacie nic napisać bo ze mnie taki spotowicz jak z koziej d*py trąbka byłem kilka razy było fajnie i nie zamierzam z tego rezygnować to wszystko starsi stażem klubowicze wiedzą jak to jest z tymi spotami co my nowicjusze możemy o tym wiedzieć pozdro
  16. widze że spiołeś sie strasznie a niepotrzebnie do gliwic jeżdże bo co niektórych znam już kupe lat a to że mamy wszyscy a4 to jest okazja sie spotkać po kilu ładnych latach spot w kk nie jest mój tylko osób którzy posiadają a4 i mają ochote sie spotkać jak nie będzie chętnych nie będzie spotu i jest to proste kolego wyliż-mi-suty :polew: jeżeli cie uraziłem moją wypowiedzią to przepraszam a całe zamieszanie traktuje bardzo luźno pozdro
  17. witka wszystkim !!! wytarmoś-mi-suty.eu niestety spot odwołany :wallbash: może jak by było wyliż-mi-rodzyne.eu to spod doszedł by do skutku :polew: :polew: jest poniedziałek zobaczymy może ruszy sie coś w temacie będe obserwował jek na razie to widze tylko dwóch chętnych na spota ja i Raffi a4 może jeszcze się ktoś chętny znajdzie .pozdro ujawniać sie :evil:
  18. wpadne tego 27 ale jak jest ktoś chętny na spota dziś to z miłą chęcią też zajade :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 07:40_________________________________________________brak chętnych :wallbash: ale lipa
  19. witam witam !!![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 10:12_________________________________________________diman głowa nie boli ????? :gwizdanie:
  20. miałem te oponki trzymają sie fajnie a w deszczu jazda rewelacyjna nawet w ulewie niestety troche je słychać miałem je w oplu, vectra combi jest lżejsza od a4 więc pod większym ciężarem hałas może sie zwiększyć w skali od 0 do 10 daje 7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.