Treść opublikowana przez dawcav6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz jeszcze PKP albo LOT pyżowice -balice :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a jak ktoś nie ma włosów też może zajechać :gwizdanie:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Joker bardzo mądra i rzeczowa wypowiedź
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
brzmi jak dobry kawał ale jak byś powiedział że chcesz 21 cali to zeszła by do 20
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też sporo razy to przerabiałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no bedziemy bo przyszly weekend tez ma byc bardzo cieply i sloneczny no to byłoby super :good: tak zawsze sie mówi ate kobiety naiwne w to wieżą :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dwa auta w letnie musze doposażyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mech15 no to do Bukowiny na letnich popjedziecie moje letnie kapcie jeszcze w sklepie znowu obudziłem sie za późno i na dodatek dwa komplety musze kupić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taka fajna pogoda a ja do roboty musze śmigać miron letnie kapcie już zakładasz ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będziesz dzisiaj ? oddałeś nerke niestety nerki nie chcieli po takim przebiegu nawet na salceson sie nie nadaje i niestety mnie nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja myślałem że ty tylko kabelki i komp a tu prosze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś cichutko tu dziś wszyscy chyba zajęci pracą :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to zmykajcie nara a ja tu se sam tak posiedze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
doda też niczego sobie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Arturo86 cieszy mnie to że zrozumiałeś błąd swojej wypowiedzi WASZE NASZE MOJE TWOJE i nie żywie i nie żywiłem do ciebie żadnej urazy a że mnie przeprosiłeś to świadczy o tobie pozytywnie i wiem że nie chciałeś źle a co do spotów jakiś tam łączonych to nie moge w temacie nic napisać bo ze mnie taki spotowicz jak z koziej d*py trąbka byłem kilka razy było fajnie i nie zamierzam z tego rezygnować to wszystko starsi stażem klubowicze wiedzą jak to jest z tymi spotami co my nowicjusze możemy o tym wiedzieć pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
widze że spiołeś sie strasznie a niepotrzebnie do gliwic jeżdże bo co niektórych znam już kupe lat a to że mamy wszyscy a4 to jest okazja sie spotkać po kilu ładnych latach spot w kk nie jest mój tylko osób którzy posiadają a4 i mają ochote sie spotkać jak nie będzie chętnych nie będzie spotu i jest to proste kolego wyliż-mi-suty :polew: jeżeli cie uraziłem moją wypowiedzią to przepraszam a całe zamieszanie traktuje bardzo luźno pozdro
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
witka wszystkim !!! wytarmoś-mi-suty.eu niestety spot odwołany :wallbash: może jak by było wyliż-mi-rodzyne.eu to spod doszedł by do skutku :polew: :polew: jest poniedziałek zobaczymy może ruszy sie coś w temacie będe obserwował jek na razie to widze tylko dwóch chętnych na spota ja i Raffi a4 może jeszcze się ktoś chętny znajdzie .pozdro ujawniać sie :evil:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
wpadne tego 27 ale jak jest ktoś chętny na spota dziś to z miłą chęcią też zajade :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 07:40_________________________________________________brak chętnych :wallbash: ale lipa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam witam !!![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 10:12_________________________________________________diman głowa nie boli ????? :gwizdanie:
-
[ALL] Opony barum bravuris 2 205/55/16 czy ktos ma takie?
miałem te oponki trzymają sie fajnie a w deszczu jazda rewelacyjna nawet w ulewie niestety troche je słychać miałem je w oplu, vectra combi jest lżejsza od a4 więc pod większym ciężarem hałas może sie zwiększyć w skali od 0 do 10 daje 7