Treść opublikowana przez binio-stg
-
Kryzys w Twojej pracy?!
W Plichcie na szadólach jakieś 3 miechy temu dość intensywnie szukali serwisantów.
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Ja sprzedaje nowe samochody (Fordy) i mamy ogólnie najgorszy rok jeśli chodzi o sprzedaż Listopad gdzie są podwójne podatki i firmy szukają kosztów był ogólnie mówiąc tragiczny
-
Ceny paliwa marzec 2026
No ja dzisiaj w Tczewie na Shellu bodajże ON V power czy jakoś tak za 6.02 widziełem
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Filmik za***isty
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
korzystając z ostatnich ładnych dni postanowiłem pstryknąć kilka fotek i odkopać swój temat. Auto przez ostatnie pół roku dostało nowe amorki na przód i tył, wymienione wszystkie wahacze na ruville, oraz doszły ksenony 4300k bo na soczewkach i zwykłych żarówkach widoczność była tragiczna A teraz foty, jak myślicie, nada się któreś na kalendarz? jpg image hosting gif image hosting image hosting jpg png image hosting image hosting gif image hosting upload images image hosting gif image host free image hosting
-
[ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90
Ważniak rządzi
-
Moja be piątka
Ładne autko, ale z mocą to nic nie zrobisz.
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Również jestem za tym co ślepy, zdecydowanie najlepsze
-
[B5 AFN] Quattro do wożenia sprzętu foto ;)
Fajne zdjęcia
-
Będę tatą :-))
gratulacje
-
[B5 AHH] Srebrna strzała!
Lampeczki bardzo fajne
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
Ja właśnie skończyłem pucować swoją, nawet z rozmachu ojca Peugeota umyłem
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
pewnie tyle samo co na Lemach, taka prawda Też mi się tak wydaje, a cena dobra bo brat w motoryzacyjnym pracuje :gwizdanie:
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
Przebiegi w tych autach nie mają znaczenia, ja w swojej miałem na liczniku 400tyś, i wątpię żeby to był oryginalny przebieg a chodził rewelacyjnie. O to moja była: image uploading
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Dla mnie Lemy zdecydowanie za drogie były, za Ruville dałem 870zł, do tego kupiłem zmieniłem amorki z przodu i klocki hamulcowe
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no widzę że w końcu szarpnąłeś się na nową zawiechę. ja te ostatnio zmieniałem wahacze ale wziąłem Ruvilla.
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
To są mega wdzięczne samochody. miałem kiedyś taką z 2 litrowym dieselkiem. Jak zadbasz o nie to będzie praktycznie nie do zdarcia.
-
[B5 AFB] Original German avant blue
Bardzo ładne, ale te felgi co masz to na zimę sobie zostaw i załóż coś większego bo te wg mnie nie pasują.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja zdecydowałem się na Ruville, za jakiś czas zdam relacje jak się sprawują.
-
[B5 AAH] Audi A4 b5 2,8 V6 quattro 96 rok proszę o opinie
No fotele bardzo fajne I całe auto również ładnie się prezentuje.
-
[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)
Czyli jednak się da. Ja nie mam zamiaru wydawać 200zł na to więc pewnie kupię któreś w okolicach 100zł. Becio, jaką masz barwę?
-
[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)
Co myślicie o tych: http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-h1-i-h7-ksenony-i1729687377.html Widać że dość sporo ich sprzedaje
-
[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)
o nie tylko nie te, to wlasnie te kupilem i lipa straszna mialo byc 5k a w porownaniu z 5k to jak 8k wszystko na niebiesko. testowalem 2 zestawy swieca gorzej niz zarowki z hipermarketu za 15zł Imitation xenon Dzięki O mały włos je zamówiłem.
-
[INNE] wysylka felg 17 cali jakim kurierem??
również mogę polecić Kurjerzy.pl. za wysyłkę zderzaka UPSem zapłaciłem chyba 40zł jak mnie pamięć nie myli.
-
[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)
Ja się zastanawiam czy tych nie zakupić: http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-h1-h7-h11pomorskie-ksenon-ledw5w-i1724610968.html