Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomiczka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomiczka

  1. Nie dam się
  2. Reniu, toć ja dopiero za dwie godziny robotę zaczynam, więc podejrzewam jakiś spisek.
  3. tomiczka do pracy? Nowek, kurcze, zgadałeś się z Arturem i teraz obaj będziecie po mnie jeździć, czy jak, bo nie kumam?
  4. Hej NOWEK. i co? zdecydowałeś się na mechaniora?
  5. Makabra normalnie
  6. Ehe... Już pewnie zostawiłeś na biurku całą listę, co ma być polakierowane.... Już ja Cię znam TYRANIE. A poza tym, wszystkim
  7. Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania kolego Skąd ci przyszedł do głowy semisynt albo mineral ??? gdzie w tym wątku widzisz to napisane? bo ja napisałem jaki olej lałem wcześniej... Klepania wogóle to nie było jak kupiłem auto i chodziło jeszcze na shellu 0w30 jakimś LL w dodatku. Po wlaniu 5w30 zaczęło lekko klepać przez ok sekundę i tak w zasadzie od dwóch lat. teraz ostatnia wymiana spowodowała, że klepie ze 4 sekundy. Moja nieuwaga, [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 10:47_________________________________________________ A dziury też się porobią??? :gwizdanie:
  8. Też stawiam na olej. Jeśli wcześniej wlany był półsyntetyk lub nawet mineralny, to nie można już lać do silnika np. pełnego syntetyka. Wypłucze silnik i zaczyna się problem ze stukami, potem z ciśnieniem itd.
  9. Oj Nowek leniuszku. A koledzy już opisywali na forum montaż lamp i przetwornic. Ale pewnie nie masz czasu przeglądać, bo na stację ciągle jeździsz Tu masz linka: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html
  10. Niestety, kod lakieru jest umieszczony tylko we wnęce koła zapasowego. Nie znajdziesz go na każdym elemencie.
  11. Koniec! nie ma takiego tankowania!
  12. :oklaski:
  13. Myślę nad tematem i chyba mam. Panowie problem. Okresowo muszę podjeżdżać na stację paliw i dolewać do zbiornika paliwo. Wy też tak macie? I czy to jest normalne? :polew:
  14. Dzięki panowie. Idę spać, bo Artur mnie dzisiaj strasznie gonił w pracy i padam. Dobranoc.
  15. Pożyjemy zobaczymy. Ja przecież ze swoją szóstką problemu nie mam, ale synowi kłopot wcisnąłem i chcę mu to opanować.
  16. Paweł, najlepiej będzie jak podjadę na spot i sam zobaczysz o co chodzi. Może jak będzie większe gremium, to coś uradzimy.
  17. Hej Kieras. Ostatnio chłopaki w niedzielę, powiedzieli mi, że mam się zgłosić do Ciebie z moim problem. W a4-ce tnie mi się strasznie immo. Cuda wyczyniam, żeby odpalić. Poradzisz coś na to??
  18. Jołłł wszystkim[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 08:44_________________________________________________Dobrą kasę dają za katy: http://katalizatory.com/cennik.html
  19. Hej Reniu. Te produkty do chłodnic, to już nie są takie zamulacze jak kiedyś. Mój mechanik stosuje taki http://www.k2.com.pl/index.php?option=com_provider&task=prod&id=376&Itemid=66 I nie miał jeszcze żadnej reklamacji. A z drugiej strony, masz rację, jak już się robi, to porządnie.
  20. Witam wszystkich.
  21. no ci powiem, że robi wrażenie. Z tego co opowiadał, to nieźle ją rasuje.
  22. A trzeba było Arturze podjechać, a nie objadać się u rodziców :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.