Treść opublikowana przez tomiczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie dam się
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu, toć ja dopiero za dwie godziny robotę zaczynam, więc podejrzewam jakiś spisek.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tomiczka do pracy? Nowek, kurcze, zgadałeś się z Arturem i teraz obaj będziecie po mnie jeździć, czy jak, bo nie kumam?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hej NOWEK. i co? zdecydowałeś się na mechaniora?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Makabra normalnie
-
[ALL B5] Twardy hanulec i brak mocy
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ehe... Już pewnie zostawiłeś na biurku całą listę, co ma być polakierowane.... Już ja Cię znam TYRANIE. A poza tym, wszystkim- Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
5- [B6 AVB] Klepie po odpaleniu na zimno
Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania kolego Skąd ci przyszedł do głowy semisynt albo mineral ??? gdzie w tym wątku widzisz to napisane? bo ja napisałem jaki olej lałem wcześniej... Klepania wogóle to nie było jak kupiłem auto i chodziło jeszcze na shellu 0w30 jakimś LL w dodatku. Po wlaniu 5w30 zaczęło lekko klepać przez ok sekundę i tak w zasadzie od dwóch lat. teraz ostatnia wymiana spowodowała, że klepie ze 4 sekundy. Moja nieuwaga, [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 10:47_________________________________________________ A dziury też się porobią??? :gwizdanie:- [B6 AVB] Klepie po odpaleniu na zimno
Też stawiam na olej. Jeśli wcześniej wlany był półsyntetyk lub nawet mineralny, to nie można już lać do silnika np. pełnego syntetyka. Wypłucze silnik i zaczyna się problem ze stukami, potem z ciśnieniem itd.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oj Nowek leniuszku. A koledzy już opisywali na forum montaż lamp i przetwornic. Ale pewnie nie masz czasu przeglądać, bo na stację ciągle jeździsz Tu masz linka: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html- [ALL B5] Brzydkie wgniecenie w drzwiach
Niestety, kod lakieru jest umieszczony tylko we wnęce koła zapasowego. Nie znajdziesz go na każdym elemencie.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koniec! nie ma takiego tankowania!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:oklaski:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Myślę nad tematem i chyba mam. Panowie problem. Okresowo muszę podjeżdżać na stację paliw i dolewać do zbiornika paliwo. Wy też tak macie? I czy to jest normalne? :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki panowie. Idę spać, bo Artur mnie dzisiaj strasznie gonił w pracy i padam. Dobranoc.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pożyjemy zobaczymy. Ja przecież ze swoją szóstką problemu nie mam, ale synowi kłopot wcisnąłem i chcę mu to opanować.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Paweł, najlepiej będzie jak podjadę na spot i sam zobaczysz o co chodzi. Może jak będzie większe gremium, to coś uradzimy.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hej Kieras. Ostatnio chłopaki w niedzielę, powiedzieli mi, że mam się zgłosić do Ciebie z moim problem. W a4-ce tnie mi się strasznie immo. Cuda wyczyniam, żeby odpalić. Poradzisz coś na to??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jołłł wszystkim[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 08:44_________________________________________________Dobrą kasę dają za katy: http://katalizatory.com/cennik.html- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hej Reniu. Te produkty do chłodnic, to już nie są takie zamulacze jak kiedyś. Mój mechanik stosuje taki http://www.k2.com.pl/index.php?option=com_provider&task=prod&id=376&Itemid=66 I nie miał jeszcze żadnej reklamacji. A z drugiej strony, masz rację, jak już się robi, to porządnie.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ci powiem, że robi wrażenie. Z tego co opowiadał, to nieźle ją rasuje.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A trzeba było Arturze podjechać, a nie objadać się u rodziców :gwizdanie: - Meetingi Kujawsko-Pomorskie