Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Noo 3 seria kultowej gry której nigdy nie lubiłem
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    trzeba jakiegos parcha wziasc i zakopac najlepiej 1.8T+LPG nie musi byc koniecznie avant Jakiś grafitowy co by się dobrze z ziemią komponował
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Noo na jednym linku od Ciebie artyzm był właśnie między innymi z tej stronki tylko nie wiem czy Teo czy Ty czy Kłysek wstawili ... Co mi kobieta powie teraz jak zobaczy historie?
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mysle ze jego gaz jest zanieczyszczony Może to tłumaczy odmę?
  5. A na "Hugo" komu to jeszcze odpadnie i roboty narobi...
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak w ogóle to moja kobitka śmieje się z Bruna gazownika... Bruno ma dobry gaz
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba może od razu wklej jakiegoś linka z redtuba...
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dlatego libre office... działa i działa
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klysek na traktorowej jest dużo hurtowni i czy żarówy mają to nie wiem... na pewno maja te taśmy LED bo chciałem sobie kupić zamiast podświetlenia nóg ale nie mieli czerwonych. co do tego gdzie to na aleksandrowskiej w prawo na przemysłowy i gdzieś po prawej stronie hurtownia elektryczna może będą mieć.
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lepiej wchodzisz mówisz chce to i to czekasz chwilkę i masz
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Byłem u Krychy w sumie koło mnie mieszka dużo rzeczy na podwórku ma :grin:
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nadrabiasz wydechem bo tak to prawie same kopciuchy u nas...
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    do zobaczenia Kłysek:wink:
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chyba musi
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest jest o 18 mysle ze mozna sprobowac na realu Ok twardym trzeba być nie mientkim Marcin a Ty się zjawisz bo już dawno Cię nie było...
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale nie pada i nie wieje... Real? ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- A jednak pada:facepalm: ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- A jednak pada:facepalm:
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    PJngwjn widziany jak wbijał dziś na plebanie u pasjonistów... czyżby bajerował zakonnice:mysli: I gratulujemy klubowych ramek:decayed:
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pjngwjn 2 rzeczy... może zamiast kija kup sobie batona ;p http://www.tbotech.com/images/telescopic-steel-baton.jpg albo może klucz do kół teleskopowy http://p.alejka.pl/i2/p_new/08/20/teleskopowy-klucz-do-kol-17-19-mm_0_b.jpg I będzie jak w tym dowcipie: - Niech Pani Kupi dziecku arbuza to i zje i sie napija - To niech pan zwali se konia nogami to i potańczy i porucha. - A ja mam klucz do kół i se koło odkręce i w pysk dam komu trzeba A trochę bardziej serio jak chcesz cos wozić podobno lepiej klucz mieć pod ręką w razie czego odpowiadasz z innego paragrafu ( że niby jak klucz to nie byłeś do akcji przygotowany a jak wyskakujesz do gościa z bejsbolem to bynajmniej nie dlatego, że grasz w lidze tylko masz w aucie, żeby komuś wpieprzyć)
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może Ferodo? Jest na F jak Frugo
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ej ej .. :decayed:
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oszukałeś mnie Seba !!! ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-5-quattro-186km-s-line-jedyna-taka-i2299200691.html Jest moc.... ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-5-quattro-186km-s-line-jedyna-taka-i2299200691.html Jest moc....
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hejo DJ mój brat ma Asusika właśnie z tym cudem aluminiowym i myślę, że fajny sprzęt ma pół roku i dalej jak nowy wygląda ( inna sprawa, że u nas w domku raczej dmaby o takie rzeczy i nie są katowane). Dla dzieciaków aż za dobry
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gratki to weekend będzie udany :banan:
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To je goń to je goń qrde goń :grin:
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W środę Luk tnie ceny...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.