Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madziu nowe autko nam pokazujesz?
  2. A takie pytanko... Wspomniałeś o tym, że najczęściej wyprzedzanie i przy 120 ( mój przypadek ) a czy jakieś rady odnośnie biegu prędkości obrotowej silnika? czy to się dzieje np jak ciągniemy od dołu na 4 załadowanym autkiem bo nam się nie chciało redukować czy bezpieczniej np przeciągać silnik do 4k i wtedy ryzyko notlaufa mniejsze?
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szkoda, że nie powiedziałeś wcześniej... bo dało by rade taki znaleźć...
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Och losie dotarłem do Łodzi. Niech szlak trafi te Kielce zmarnowałem tam od cholerę czasu paliwa i sprzęgła :facepalm: ponad godzinę w korku stałem...
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba jestem ---------- Post added at 15:46 ---------- Previous post was at 15:46 ---------- Odpoczynek po obiadku
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wesołych Świąt i smacznego jajka życzy Kris z Gór Świętokrzyskich:wink:
  7. Coś mi się wydaje, że w każdym silniku z turbo jest blow off bo coś musi upuścić nadmiar ciśnienia który nie pójdzie na gary...
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    NICE :kox:
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i cego zemby susys
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: Doobra kto mi powie jak zrobić, żebym miał tak jak na starym forum. Chce, żeby kliknąć sobie linka do wątku i pokazywał mi się od pierwszego nie przeczytanego postu.
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale czasu forumowego
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.youtube.com/watch?v=1a3YGOoQLHg&feature=player_embedded Chyba jeden z lepszych poradników dla majsterkowiczów
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bruno_74, DeeJay_Kill, frugodh, J3rzyK, Panda z Teksasu, Panton, rem1k, smol, tomek881025 Jeszcze nie wystartowali
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A mogła tym gównem prostopadle i z bańki
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma po co mnie kobita wyciągneła i cały jej godzinny czas spędziłem bawiąc się Sony alfa w RTV. Ludzi w cholerę stoją po trawnikach nawet aby bliżej wejścia. W środku nie da się chodzić, do przymierzalni nie da wejść, a zniżki nawet na flaszkę nie starczy... Ostatni raz
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Qrde po trzykroć NIE dla nocnych zakupów... Seba będziesz jutro? Bo się zatęskniłem za Twymi opowieściami ---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:45 ---------- BTW czarne B5 Avant na światłach w kierunku aleksandrowa ( pierwsze na światłach przy aleksandrowska / rydzowa ) Nie widziałem wcześniej... Nie kłysek to nie Ty:naughty:
  17. Masz ciemne autko? Jak masz kasę niech zrobi to ktoś z głową. Jak nie masz to możesz to zrobić ręcznie pastą lekko ścierną i miękką ściereczką z całym autem trochę roboty będzie ale myśle, że za 20 zł opitolisz. afekt jakiś na pewno będzie. Ja tak opitoliłem ciągniki ojcu wyglądały naprawdę dobrze. Moją furkę polerował kumpel maszynką. Efekt był świetny jednak robiliśmy to tylko wspomnianą Farecle G3 i wg mnie do ciemniejszych aut trzeba się troszkę przyłożyć gdyż widać koła po maszynie( no może to nie jest tak, że rzucają się w oczy na kilometr, a może widzę je tylko dlatego, że wiem jak to było robione). Ogólnie polecam spróbować jakąś lekkościerną np w zagłębieniach pod klamkami zobaczysz efekt ocenisz.
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Weekend !!!:banan:
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapraszamy do zakupów
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek ile lecisz łódź - uniejów?
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześć Tomek !!!
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ech jak taki dysk SSD kosztuje tyle co mój laps
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :bry:
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Drugi
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pjngwjn?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.