Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ech ja też zacząłem pisać... w dziale magiczny klawisz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=245636.new#new :polew:
  2. Na pewno nie jest to fabrycznie montowany przycisk... Może ktoś miał dzienne albo jakiś inny wynalazek po czym to odłączył i zostawił pstryczek, żeby dziury nie było.
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysek wytłumacz mi dlaczego taka cena... bo ja to bym się nie zastanawiał taka alfe 159 za 20 tysi
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kupuj Kłyś czytałem, że myślą nad legalizacją rejestracji aut z kierą po prawej...
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale mało tego kolega od S4 zawitał :gwizdanie: :gwizdanie: Fajne autko.
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale dziś była frekwencja :gwizdanie: :gwizdanie:. Za to Seba opowiadał życiowe historie - kto nie był niech żałuje :polew:
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mi wsio ryba
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzisiaj moze byc co dla niektorych ciezko ja to chodze po mieszkaniu od lozka do lozka i miejsca nie moge sobie znalesc zamiast chodzić po mieszkaniu do Portu już byś zaszedł :polew: Jadę na Spota... Tomek jak chcesz ( bo Ty z Teo chyba) to mogę Cie zgarnąć
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzisiaj moze byc co dla niektorych ciezko Domyślam się, i rozumiem "niektórych" ale trzeba być twardym. Poza tym moze nie "niektórzy" się stawią
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To super, że było super A gdzie dziś spocimy? Port pewnie?
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: Potańczyli?
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak jak frugo jestem zdania, że następna moja będzie Q koniecznie, tylko kłyś jakoś nie podziela naszego zdania. O E39 też kiedyś myslałem, ale na chwilę obecną ciut za duże nie potrzebowałbym. A E 46 podobno 2.0 D jest niezła... I rada Mariusza - powoli... ale co ja Ci tam bede mówił jak Ty samochody jak dziewczyny tfu rękawiczki zmieniasz :tongue4:
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    - Halo, dzień dobry, pańska żona przyjechała do naszego warsztatu... - Wiem, zapłacę za remont auta. - Wiem, ale kto zapłaci za remont warsztatu?!
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ ogarnij skrzynkę Tak BTW spocik myślę będzie? Chyba, że część tak zapije, że za kółko nie wsiądzie.
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak kupiłem Swoja pojechaliśmy z ekpią do Cisnej 4 osoby i cały bagażnik. Mój rekord 1236 km na zbiorniku. Także dojechaliśmy do Cisnej troszkę po górach i powrót do Łodzi na jednym zbiorniku. Też byłem zdziwiony ale tak jest naprawdę ze spalaniem w AFN także da się. Zresztą sporo zależy też nie tylko od nogi ale też od trasy. Mieliśmy Pajero pinin 1.8 i do lublina 7.5 - 8 litrów brał. A do łodzi no nijak poniżej 10 :naughty:. Kłysek qrde kupuj coś z quattro :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi ale w trasie czy po mieście w żółwim tempie? bo w trasie nawet 5-6 a po mieście 9 w porywach do 10 dokładnie musiałabym zerknąć, bo szczerze mówiąc teraz w mrozy to jak spojrzałam rano ile bierze na start to włosy ze łba mi leciały- heheh mówię o spalaniu chwilowym Madzia no ja mówie z dystrybutora 1000 km na 56 litrach... jak stary dziadek nie jeżdże ale jakos szybko zapierdzielać też nie w granicach 110 czasem troche wiecej. Nie spieszy mi się. A co do miasta nie trąbią za mna jak ruszam ze świateł to chyba jest ok ;p. Fis mam w domu w skodzie to wole nie patrzeć na chwilowe
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Piotrkowska trip i tyle. Ja niestety mam inne plany na wieczór
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Twoja świadomość jest tak ograniczona, że nawet nie pojmujesz w jak ogromnym jesteś błędzie. Może i tak ale nie będę słuchać kogoś z kropką :tongue4: Pod Manu jest fajnie jak się wyjdzie z kina po 23 od strony "Liroya" wtedy tam puściutko jak cholercia.
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie ile za takie felgi jak moje moge krzyknąć. Z oponami 4mm? Chriss dobre wieści przynosisz uważam, że RS tylko jako KOmbi powinno wychodzić
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cóż złego się stało???!!! Ale Ty cały?
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mnie w tych czasach kogut za dzyndzla po podwórku ciągał :polew:
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po pierwsze auta były wolniejsze, było ich sporo mniej, ruch znacznie mniejszy... nie to co teraz opony były całoroczne :> i RWD dawało radę (polonez, 125p, 126p) Zwłaszcza z workiem albo dwoma ziemniaków trzymanych w bagażniku Ech a tak naprawde to co Ci drogowcy maja odśnieżać jak napitala non stop. skończy padać to się za to wezmą. Chociaż z drugiej strony jak się to ujeździ :gwizdanie: :gwizdanie: A Quattro i zimówki fajnie ale jak nie masz prześwitu to i tak utkniesz...
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie pocieszyles mnie...
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No zima zima ja wracam jutro do Łodzi może się trochę ogarną na krajówce. Co prawda jeszcze nie sezon ale przygotowania można już zaczać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.