Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Bo jak spada śnieg to wszyscy jadą jakby wyciągneli prawko z Laysów :polew:
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Pomysł świetny... Ja zastanawiam się jak by to wyglądało i czy dało by rade z halogenami z Octacii II po FL tam są chyba też dzienne.
-
Spociki Łódzkie
to dawaj link Szukam szukam ale nie moge sie doszukać... Doobra musiało mi sie coś przestawić zobaczymy co kłyś powie na ten temat.
-
Spociki Łódzkie
Mam dziwne wrażenie, że autko było już omawiane w dziale Zakup kontrolowany
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Super, że Grill się udał. Gdzie w końcu wylądowaliście tam gdzie wtedy czy pod realem pichcili? Tak BTW ktoś wie na czym jest silnik 3.2 pajero 2003 rok( pompa, pompowtryski PD) bo nie mam pojecia a wujek google mi dziś nie służy.- Spociki Łódzkie
Widzę z okna ale w Łodzi w czwartek będe.- Spociki Łódzkie
Klysek miałes tak ładny awatar a tu jakies gacki pokazujesz co to ma znaczyć!!!- Spociki Łódzkie
Doleciałem bezpiecznie do domku przyjemnie sie jechało z dwoma kobitkami :evil:- Spociki Łódzkie
Kimi mówisz, przedni napęd lipa ! a tu koleś ładnie daje rade fakt, że desczyk mu troszkę pomaga ale mi się podoba- Spociki Łódzkie
o no to ja widzialem wlasnie ten wypadek czarna alfa i czerwony golf No jemu w sumie nic sie nie stało coś tam z nogą ale po południu do roboty już poszedł. A ten koleś z golfa totalnie nic. I qrde lipa troche bo alfke miał fajna od nowości w rodzinie i idzie do kasacji a tak na dobrą sprawę nie kupi już takiego pewnego auta- Spociki Łódzkie
Noo dziś moj kumpel stracił alfe na konstantynowskiej bo koleś golfem zmienił pas na jego...- Spociki Łódzkie
http://www.euro.com.pl/radia-cb/president-teddy-asc.bhtml Panie i Panowie co myślicie o Teddym?- Spociki Łódzkie
Tylko ja mam taki nie fart, że mnie nikt nie lokalizuje ;p- Spociki Łódzkie
Ja egzam o 12 ostatni w tym tygodniu. Na szczęście bo rzygam książkami :sick3:- Spociki Łódzkie
Apropo http://www.joemonster.org/art/19337/Co_rozni_tych_trzech_politykow_- Spociki Łódzkie
To super, że już po kłopocie !!!- Spociki Łódzkie
No dobra Seba przekonałeś mnie... W sumie moje pietnsteczki takie złe nie są Mariusz zastanawiające jest gdzie TY tak tą Mysze ubrudziłeś :gwizdanie: :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
To znów trza mieć troche kasy... ja jej nie posiadam w nadmiarze a tyle jestem w stanie dac zwlaszcza jak sprzedam moje stare.- Spociki Łódzkie
Pany opyla mi sie za tyle je łyknąć? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242716.0- Spociki Łódzkie
Myślę podobnie jak Panton i frugo- Spociki Łódzkie
A Ty masz coś więcej niż fabryka? Ogólnie mi chodzi, że Diesle jak juz ktoś ma to wdzięcznie się im moc podnosi. A no właśnie Marcin zapomniałem o Q które jest fajnym dodatkiem i jakoś nie moge sobie wybaczyć, że nie mam na pokładzie.- Spociki Łódzkie
Mariusz zmieniłeś kolor na grafitowy? damianmaster ja tam się nie znam ale podobno AFN ładnie się chipują po co chcesz zmieniać silnik na większy? Może marcin mnie poprawi ale potencjał wygląda tak kaszlaki < 1.8T < 2.7 BiT ja nie widze innego silnika do w miarę łatwych modów... i z AFN można sporo wyciagnąć. No chyba ze chcesz słuchać podczas jazdy jakieś V to wolnossak.- Spociki Łódzkie
Oj Bartas Bartas a może tak dla odmiany to My przywitamy Świeżaka flaszką- Spociki Łódzkie
Co wy chcecie pełna profeska nawet ori światła zostawione. Nie to co u DJ kompletne B7 to było by za proste - Spociki Łódzkie