Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Jak nie przyjedzie to go namierzymy i ściągniemy siłą !!
-
Spociki Łódzkie
Widze, że nie tylko ja się staram zwiększyć frekwencję na spotach . Kłysek gratuluje bystrego oka do obserwowania przeglądających wątek :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Wiesz na wsi ciężko teraz zwykłą kure i swojskie jajko a Tobie się dyliżansów zachciewa :polew:
-
Spociki Łódzkie
moge przywieźć skrzynke jakiegoś dobrego drewna. Będzie ognicho znów :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
Oznajmiam, że 10 jade w moje rodzinne strony i kolega ( sry ale jeszcze was nie wszystkich znam z imienia i nick`a ) który chciał, żebym mu przywiózł małe co nieco niech skrobnie mi PW :>
-
Spociki Łódzkie
irc.freenode.net tak jak zawsze
-
Spociki Łódzkie
Ja jestem na IRCu działa jak ta lala
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
A tak btw wracając do Pand... koleżanka ma 4x4 pandzioche niby fajna ale jak ja nie lubie nia jeździć... Jedyny jej plus jest taki, że nie boją się krawężników - ani Panda ani koleżanka.- Spociki Łódzkie
Dj wczoraj mieliśmy pasterkę dziś się odpoczywa :gwizdanie: :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
No wiem wiem poprostu mi się spodobało. chriss ja myślałem, że ten pachołek był wisienka i BMW się na nią połasiło :>- Spociki Łódzkie
"Cześć Tak jak w temacie 04.02.2012 o 00:00 na parkingu tesco na pojezierskiej 93 ( przy włókniarzy) odbędzie się nocny spot wszystkich marek. Chciałbym aby sporo roverków / MG przyjechało tej nocy. Wiem, że dużo pewnie bezie VW itp., ale to nasze auta będą taka wisienka na torcie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Proponuje, żebyśmy się wcześniej gdzieś spotkali i pojechali sobie kolumna Pozdrawiam Harry" Z Forum Rovera- Spociki Łódzkie
Też widziałem... świetnie to koleś przedstawia Fajny jest też ten o dziale IT- Spociki Łódzkie
Już wiem co zrobić, żeby przy -20 nie było zimno Laski łowią ryby rozebrać się do stanika :polew:- Spociki Łódzkie
A wyhaczyliśmy... Ciekawe czy się na spota stawi czy potraktuje naklejke jak ta babka z A5 w porcie :gwizdanie: :gwizdanie: Dobrej nocki wszystkim !!- Spociki Łódzkie
Ile autek moglo byc najskromniej to ze 250- Spociki Łódzkie
I ja jestem... chłodnawo ale fajnie Qrde a ja ile razy nie jade zawsze sobie mysle sprawdze ile na wiadukcie... I zawsze zapominam- Spociki Łódzkie
Wy jeszcze tutaj?? do skrobania szybek się zabierać- Spociki Łódzkie
Kimi prądu mi nie brakuje tylko nie uważam za słuszne kręcić go 6 razy... Marcin weź Vaga jak dojade to lookniemy może ten kąt wtrysku... Dzieciak fajny- Spociki Łódzkie
faktycznie :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:12_________________________________________________Gizmus a ty podjedziesz Mam taki zamiar jak mi traktor odpali... do 3 razy sztuka a jak nie to idzie na żyletki...- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
teraz się trochę zmieniło, teraz tankuje wszystkim auta do pełna W mordke a ja tez jeszcze wkupnego nie dalem... napewno nie chcecie tej flaszeczki ? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
a ja tam dziś widziałem ładny koksownik na trakto/aleksandrowskiej to możemy przytachac na spota jutro żebyśmy nie marzli . Założe sie, że bedzie miał powodzenie :gwizdanie: :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
myślałem ewentualnie o S4 [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 15:44_________________________________________________a S5 nie kupię tylko ewentualnie RS5 :decayed: Ładuj S5 nieduże koszta a wydaje mi się, że warto. Ja dziś 6 razy chełtałem dość długo, a rozrusznik nawet nie zwolnił...- Spociki Łódzkie
Aż pojadę sprawdzić - Spociki Łódzkie