Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ech dobra mysle, że ten kąt wtrysku można by sprawdzić i moze same wtryski też... Dzieki za help
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Swieczki też może trzeba by sprawdzić chociaz pozniej to wskazówka ruszyla sie po 4 km a po 8 ( o dziwo ) mialem ponad 80 stopni. Ech myslalem nad depresatorem, ale jak ostatnio tankowałem to bylo na plusie ;p Dj a wex mi powiedz u Ciebie jest tak jak w instrukcji sprezynka przy właczeniu sie zapala gasnie i zapala znów? bo u mnie to swieci sie od razu i gasnie po jakimś tam czasie
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gitowe Pany gdzie tankujecie Swoje klekoty albo czy coś dolewacie na zime? Bo wam widze pala od 2 strzała a u mnie qrde za 6 i telepie nim cholera ( co akurat chyba normalne ) a aku jest ok bo kreci dobrze...
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    -23 ale Wy ranne ptaszki...
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I ja takowego posiadam 350 dałem na zarzewskiej 13. Jak podjade na spota to porównamy jak on u Ciebie wygląda i czy mój to nie jakas podróba
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a gdzie jeździcie na stok Taa na stok jeżdżą... chyba, że taki http://weselnydrinkbar.pl/wp-content/uploads/2011/11/w%C3%B3dka-na-wesele-stock-prestige.jpg :tongue4:
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dlatego ja wychodze pa !!! P.S. wiedzialem, że 6sense to Ty ale nie rzucilo mi sie w oczy.
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    alez oczywiscie ze jest na dole masz przeciez www.6sense.pl to ja Od tej sesji to wzrok tracę... albo to może przez metanol :naughty:
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A nie możesz tam gdzieś wcisnąć jakimś nawet małym druczkiem, że to Ty robiłes?
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ładniejsze... a u mnie było by też lipnie mieć jedną czarną drugą srebrną i jeszcze srebrna jakoś nie pasi w kolor samochodu
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    innych nie ma :gwizdanie: no jak nie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167644.0 chyba, że nie da się ich zamówić Ok już wiem, że czarne.
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    smol a Ty te rameczki czarne zamówiłeś?
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good:Ja tam swojego kaszlaka wczoraj po 4 dniach - 12 za 2 strzalem odpalilem a akumulator niby nowy... a teraz nawet nie probuje bo nie ma po co jezdzić wiec będzię trochę stał ( oby nie do wiosny ) :tongue4:
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba czyli mówisz, że Twoje xenony tak działaja? http://www.youtube.com/watch?v=lw9ZeXB2uKs&feature=player_embedded#!
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Same here
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany jaki mróz - 10.0 ;p A akcja strajkowa
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie chciałbym się z Tobą kłucić, ba w tej kwestii mam takie samo zdanie o UE i tym kraju co Ty. Ja jednak zdążyłem też zauważyć kilka pozytywnych cech wejscia do UE nawet dla przeciętnego zjadacza chleba. Rzeczy, których Ty może nie zauważyłeś.
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na KrzyDG temat w Audi
    Mój brat restaurował SHL z 64 roku i włożył koło 3 tysięcy w tą zabawę... Nie chce wiedzieć ile odnowienie takiego Audi może kosztować... Może pchnji to komuś komu się to przyda? No chyba, że masz ambicje to trzymam kciuki
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ech PO czy nie PO im tylko w głowie jak nam dosrać
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A u nas w Łodzi co napadało to już zdążyło się roztopić
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.joemonster.org/filmy/41378/KlejNuty_Za_tylek Dla niesmiałych...
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aż po Volkswageny... Jedziemy musimy ich nauczyc, że ewolucja trwa nadal i następnym szczeblem w drabinie ewolucji jest :> :>
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba wie gdzie się stołować :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi to nie ja tym malaczem Dziś pod manu boczkami latałem akurat duuużo miejsca do zabawy zostało Chyba do DJ-a musi się zgłosić na nauki jak taka przeróbka powinna wyglądać...
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W tym lasku na retkini widocznie nadprzyrodzone rzeczy się dzieją :polew: EKSTRA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.