Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Ech dobra mysle, że ten kąt wtrysku można by sprawdzić i moze same wtryski też... Dzieki za help
-
Spociki Łódzkie
Swieczki też może trzeba by sprawdzić chociaz pozniej to wskazówka ruszyla sie po 4 km a po 8 ( o dziwo ) mialem ponad 80 stopni. Ech myslalem nad depresatorem, ale jak ostatnio tankowałem to bylo na plusie ;p Dj a wex mi powiedz u Ciebie jest tak jak w instrukcji sprezynka przy właczeniu sie zapala gasnie i zapala znów? bo u mnie to swieci sie od razu i gasnie po jakimś tam czasie
-
Spociki Łódzkie
Gitowe Pany gdzie tankujecie Swoje klekoty albo czy coś dolewacie na zime? Bo wam widze pala od 2 strzała a u mnie qrde za 6 i telepie nim cholera ( co akurat chyba normalne ) a aku jest ok bo kreci dobrze...
-
Spociki Łódzkie
-23 ale Wy ranne ptaszki...
-
Spociki Łódzkie
I ja takowego posiadam 350 dałem na zarzewskiej 13. Jak podjade na spota to porównamy jak on u Ciebie wygląda i czy mój to nie jakas podróba
-
Spociki Łódzkie
a gdzie jeździcie na stok Taa na stok jeżdżą... chyba, że taki http://weselnydrinkbar.pl/wp-content/uploads/2011/11/w%C3%B3dka-na-wesele-stock-prestige.jpg :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
Dlatego ja wychodze pa !!! P.S. wiedzialem, że 6sense to Ty ale nie rzucilo mi sie w oczy.
-
Spociki Łódzkie
alez oczywiscie ze jest na dole masz przeciez www.6sense.pl to ja Od tej sesji to wzrok tracę... albo to może przez metanol :naughty:
-
Spociki Łódzkie
A nie możesz tam gdzieś wcisnąć jakimś nawet małym druczkiem, że to Ty robiłes?
-
Spociki Łódzkie
No ładniejsze... a u mnie było by też lipnie mieć jedną czarną drugą srebrną i jeszcze srebrna jakoś nie pasi w kolor samochodu
-
Spociki Łódzkie
innych nie ma :gwizdanie: no jak nie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167644.0 chyba, że nie da się ich zamówić Ok już wiem, że czarne.
-
Spociki Łódzkie
smol a Ty te rameczki czarne zamówiłeś?
-
Spociki Łódzkie
:good:Ja tam swojego kaszlaka wczoraj po 4 dniach - 12 za 2 strzalem odpalilem a akumulator niby nowy... a teraz nawet nie probuje bo nie ma po co jezdzić wiec będzię trochę stał ( oby nie do wiosny ) :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
Seba czyli mówisz, że Twoje xenony tak działaja? http://www.youtube.com/watch?v=lw9ZeXB2uKs&feature=player_embedded#!
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Pany jaki mróz - 10.0 ;p A akcja strajkowa
-
Spociki Łódzkie
Nie chciałbym się z Tobą kłucić, ba w tej kwestii mam takie samo zdanie o UE i tym kraju co Ty. Ja jednak zdążyłem też zauważyć kilka pozytywnych cech wejscia do UE nawet dla przeciętnego zjadacza chleba. Rzeczy, których Ty może nie zauważyłeś.
-
[ALL] Audi 60L !
Mój brat restaurował SHL z 64 roku i włożył koło 3 tysięcy w tą zabawę... Nie chce wiedzieć ile odnowienie takiego Audi może kosztować... Może pchnji to komuś komu się to przyda? No chyba, że masz ambicje to trzymam kciuki
-
Spociki Łódzkie
Ech PO czy nie PO im tylko w głowie jak nam dosrać
-
Spociki Łódzkie
A u nas w Łodzi co napadało to już zdążyło się roztopić
-
Spociki Łódzkie
http://www.joemonster.org/filmy/41378/KlejNuty_Za_tylek Dla niesmiałych...
-
Spociki Łódzkie
Aż po Volkswageny... Jedziemy musimy ich nauczyc, że ewolucja trwa nadal i następnym szczeblem w drabinie ewolucji jest :> :>
-
Spociki Łódzkie
Seba wie gdzie się stołować :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kimi to nie ja tym malaczem Dziś pod manu boczkami latałem akurat duuużo miejsca do zabawy zostało Chyba do DJ-a musi się zgłosić na nauki jak taka przeróbka powinna wyglądać...
-
Spociki Łódzkie
W tym lasku na retkini widocznie nadprzyrodzone rzeczy się dzieją :polew: EKSTRA