Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
Też miałem niedawno przegląd. mi na usterkę poradzili zaspawać na sztywno :kox:
-
Spociki Łódzkie
KIMI to jak co ja sobie przyjdę do Ciebie pod blok na spacer trzeba się troszkę poruszać
-
Spociki Łódzkie
:hi:ktoś z Teo jedzie jutro na spocika i mnie przygarnie? Bo mi OC wyszło a nie zdążyło przyjść pocztą
-
Spociki Łódzkie
Zależy od pogody albo wytrwałości zawodników. Jak leje i wieje to najczęściej Port
-
Spociki Łódzkie
Cześć Bartas
-
Spociki Łódzkie
Kłysek lubi stwarzać atmosferę napięcia Tfu qrde Panda
-
Spociki Łódzkie
www.a4-klub.pl/archiwum zapraszam Ech stare było jakieś takie milsze oku...
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu chce kupić nowe używane... Ja wiem, że ciężko coś kupić ale i tak inwestycji się nie uniknie...
-
Spociki Łódzkie
Ja też jakiś szronik za oknem widzę
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No to jak w końcu samolot czy inflancka? Kimi a my jak lecimy?
-
Spociki Łódzkie
zobacz sobie w instr obsługi ja skasowałem zdjęcie z fotosika jak się to robi ;(
-
Spociki Łódzkie
To super !!!
-
Spociki Łódzkie
A gdzie ta hala jest na politechniki koło samolotu? mi w zasadzie obojętne najlepiej niech ktoś z kolorkiem podejmie decyzję
-
Spociki Łódzkie
chyba tak jak kłyske mówił Le Clerc 23.00 - 23.30 ?
-
Spociki Łódzkie
Szkoda... ale w takim razie spożytkuje inaczej te pieniądze na ramke:tongue4:
-
Spociki Łódzkie
Ha ja też się myłem. Zajechałem na parking patrze wolne miejsce na myjce to się wbijam. zadowolony, że kolejki nie ma. Za chwilę pan puka w okienko i mówi, że mu zająłem:sarcastic:. A zeszło mi może 10 min w kolejce bo mu grzecznie odjechałem. Kimi pod Carrefurem nie jest źle za 4 zeta opitolisz autko.
-
Spociki Łódzkie
O której startujesz? to może polecimy razem do Le clerka
-
Spociki Łódzkie
OFC, że jadę a jak ktoś chce piwko wypić to chętnie z Teo zabiorę
-
Spociki Łódzkie
Lista dłużników czy co to ma być? I czy mam się cieszyć, czy martwić, ze mnie tam nie ma?
-
Spociki Łódzkie
Weź VAGa zobaczymy konta ;p
-
Spociki Łódzkie
To jak jutro góra coś postanowi odnośnie miejsca spotkania dajcie znać. A My dziś z Pjngwjnem mieliśmy radosne spotkanie - całe Włókniarzy i Aleksandrowska robiliśmy wyścigi:cheesy:
-
Spociki Łódzkie
Seba ja ostatnio w Psychiatryku siedzę jak chcesz porozmawiam z profem miejsce Ci załatwię na dobrym oddziale:nabijasie:. Chyba, że bieżący stan Ci odpowiada, to bardzo chętnie się do Ciebie przyłączymy Kłysek a co byś zrobił jak bym odrzucił inva?
-
Spociki Łódzkie
Weź mi to wytłumacz bo ja laik jestem...
-
Spociki Łódzkie
No właśnie tak myślałem ze koło 12 litrów sobie po trasie będzie palić. Dla mnie super w zasadzie jak na taką furkę . I powiem, że jak sobie u Ciebie siadłem to chyba następnej nie kupie A4