Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Też miałem niedawno przegląd. mi na usterkę poradzili zaspawać na sztywno :kox:
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    KIMI to jak co ja sobie przyjdę do Ciebie pod blok na spacer trzeba się troszkę poruszać
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:ktoś z Teo jedzie jutro na spocika i mnie przygarnie? Bo mi OC wyszło a nie zdążyło przyjść pocztą
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zależy od pogody albo wytrwałości zawodników. Jak leje i wieje to najczęściej Port
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześć Bartas
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysek lubi stwarzać atmosferę napięcia Tfu qrde Panda
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    www.a4-klub.pl/archiwum zapraszam Ech stare było jakieś takie milsze oku...
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysiu chce kupić nowe używane... Ja wiem, że ciężko coś kupić ale i tak inwestycji się nie uniknie...
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja też jakiś szronik za oknem widzę
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jestem ZA
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to jak w końcu samolot czy inflancka? Kimi a my jak lecimy?
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zobacz sobie w instr obsługi ja skasowałem zdjęcie z fotosika jak się to robi ;(
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To super !!!
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A gdzie ta hala jest na politechniki koło samolotu? mi w zasadzie obojętne najlepiej niech ktoś z kolorkiem podejmie decyzję
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba tak jak kłyske mówił Le Clerc 23.00 - 23.30 ?
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szkoda... ale w takim razie spożytkuje inaczej te pieniądze na ramke:tongue4:
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ha ja też się myłem. Zajechałem na parking patrze wolne miejsce na myjce to się wbijam. zadowolony, że kolejki nie ma. Za chwilę pan puka w okienko i mówi, że mu zająłem:sarcastic:. A zeszło mi może 10 min w kolejce bo mu grzecznie odjechałem. Kimi pod Carrefurem nie jest źle za 4 zeta opitolisz autko.
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O której startujesz? to może polecimy razem do Le clerka
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OFC, że jadę a jak ktoś chce piwko wypić to chętnie z Teo zabiorę
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lista dłużników czy co to ma być? I czy mam się cieszyć, czy martwić, ze mnie tam nie ma?
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Weź VAGa zobaczymy konta ;p
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To jak jutro góra coś postanowi odnośnie miejsca spotkania dajcie znać. A My dziś z Pjngwjnem mieliśmy radosne spotkanie - całe Włókniarzy i Aleksandrowska robiliśmy wyścigi:cheesy:
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba ja ostatnio w Psychiatryku siedzę jak chcesz porozmawiam z profem miejsce Ci załatwię na dobrym oddziale:nabijasie:. Chyba, że bieżący stan Ci odpowiada, to bardzo chętnie się do Ciebie przyłączymy Kłysek a co byś zrobił jak bym odrzucił inva?
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Weź mi to wytłumacz bo ja laik jestem...
  25. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No właśnie tak myślałem ze koło 12 litrów sobie po trasie będzie palić. Dla mnie super w zasadzie jak na taką furkę . I powiem, że jak sobie u Ciebie siadłem to chyba następnej nie kupie A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.