Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin: nie chciałem być przy tobie ordynarny ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- dlatego zostane astronautą ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- dobra lece w kime bo jutro znowu uczyc sie na magistra trzeba Ja tam bym skorzystał z rady Marcina i został operatorem koparki... chociaż nie, wczoraj przez takiego jednego część miasta prądu nie miała a ja egzaminu:grin:
-
Spociki Łódzkie
winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin: Na początek wystarczyłoby, żeby 1000 świnek morskich przeżyło...
-
Spociki Łódzkie
No widzisz Ty piszesz jakąś tam pracę jedni inżynierkę drudzy mgr. A lekarze zdają sobie taki 4 godzinny egzamin z 10 tysięcy stron różnych książek ( a może i więcej ) który dopuszcza do zawodu.
-
Spociki Łódzkie
Kłysek do 20 czerwca mam 5 egzaminów z czego 3 dość potężne i trójstopniowe... a jak się nie wyrobie to nie pójdę na LEP we wrześniu. DJ a takie głośniczki? http://allegro.pl/woofer-sw-1600-max-150w-4-ohm-16cm-super-do-auta-i2280668735.html tylko 66 mm głębokości montażowej to ciut dużo
-
Spociki Łódzkie
http://elpik.pl/radia-samochodowe/2328-radioodtwarzacz-jvc-kd-r311ey.html takie cos ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- http://elpik.pl/glosniki-30cm-12/2494-glosnik-ltc-12-4e-600w.html Gizmo takie zapodaj na tył No i podwoją wartość mojego auta :polew: ---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- Ee nie są drogie
-
Spociki Łódzkie
nie mam facebooka to masz powód, żeby mieć . Dla piwka tego nie zrobisz?
-
Spociki Łódzkie
Qrde no extra pojechałem sobie na egzamin a tu... prądu brakło kompy chusteczka strzeliła czas zmarnowany... szlak by te testy komputerowe trafił....
-
Spociki Łódzkie
Nie łam się Seba http://i1.ryjbuk.pl/5faf3802b16912ef2d282ed7ac4f71aef8b04bbf/perfekcyjne-cycki-gif na pociechę
-
Spociki Łódzkie
Panda http://lodz.gumtree.pl/c-Sprzedam-sprzet-audio-muzyka-hi-fi-JVC-KDS611-4X40W-W0QQAdIdZ371089588 ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- albo http://lodz.gumtree.pl/c-Sprzedam-sprzet-audio-muzyka-hi-fi-Sony-CDX-CA750X-uzywany-w-pelni-sprawny-W0QQAdIdZ363991626
-
Spociki Łódzkie
Przeszczepia tył od mojego, żebym ja miał Avanta ;p
-
Spociki Łódzkie
Siemno A nie przeszczepisz mi tyłu od avanta??? :decayed:
-
Spociki Łódzkie
ech na suba to ja nie mam miejsca bo zazwyczaj i tak brakuje miejsca w bagazniku. no chyba zeby go w boku zabudowac ale na to nie mam ani kasy ani checi... poczekam jak sie troszke dorobie i zmienie furacza to pomysle i o tym narazie ma przedwszystkim nie pierdziec za uchem :-). tak w ogole to avant w q mi sie sni po nocach...
-
Spociki Łódzkie
Dzięki DJ Concerta to mam ( chyba ) Nie to ja już wole się nie bawić tylko załatwię sobie gdzieś oryginalny nokii i najzwyczajniej wkręcę w dziurkę całkiem dobrze grają a łupanka mi nie potrzebna.
-
Spociki Łódzkie
http://lodz.gumtree.pl/c-Sprzedam-sprzet-audio-muzyka-hi-fi-KOLUMNA-3-DRO-NA-MOC-180W-W0QQAdIdZ353460116 Cała kolumna... Akurat te 6.5 cala czyli 16 bym w majowy na przód wsadził bo mi się jeden wysrał. a jak zmieniać to komplet. a czy 16 czy 13 to i tak trzeba cos kombinować.
-
Spociki Łódzkie
Siema wszystkim . z tego co wiem to sie roznia omami samochodowe maja 3czy4 a domowe 6 cos takiego No więc właśnie te w kolumnie maja 6... czyli co radio przy nich siądzie? ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- Qrde bo ta kolumna ładne ma głośniki i za psi grosz...
-
Spociki Łódzkie
Pany czymś się różnią głośniki samochodowe od np takich w kolumnie kina domowego? Bo jest taka kolumna która ma średniotonowe 2x 6.5 cala i czy te średnio tonowe się nadadzą na przód?
-
Spotkania na drodze
Dziś Koło Centrum stomatologii na Pomorskiej w Łodzi Pozdrawiam kolegę ze świętokrzyskiego
-
Spociki Łódzkie
To musieliście być zachwyceni:grin:
-
Spociki Łódzkie
Noo i pospotwane?:wink: Co to za moda Seba wyprodukował?
-
Spociki Łódzkie
DJ pewnie port woli a ja zostaje w domku ukam się do poprawki
-
Spociki Łódzkie
Też to właśnie przeczytałem...
-
Spociki Łódzkie
O qrde masakra... http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-czterech-zabitych-po-zderzeniu-trzech-samochodow,nId,597795
-
Spociki Łódzkie
co? kto? gdzie? http://a4-klub.pl/vb/member.php?40393-jozek726
-
Spociki Łódzkie
Fele ładne mają
-
Spociki Łódzkie
bartek1605 a ja widziałem, że ktoś zmałpował Twój awatar :grin: