Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Wybór CB radia :)
Jarek skoro się tak znasz to zamiast się śmiać byś doradził. Chyba najbardziej wkurza jak ktoś się wypowiada, ma się za eksperta a na podstawowe pytanie nie odpowie. Co do zasięgu wydaje mi się , że to kwestia zestrojenia a facet w sklepie powiedział, że coś w tym stylu to z ponad metrową anteną nie jest nie osiągalne.
-
Wybór CB radia :)
Witam Panowie czy coś takiego będzie ok CB RADIO M-TECH LEGEND II + Wilson +4x gratis W-wa (2542352810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jest jeszcze z anteną Canva 821. Nie lepiej doinwestować i dobrać dobra antenkę? Wymagań dużych nie mam 10 - 15 km dobrego zasięgu po zestrojeniu powinno mi wystarczyć.
-
Kierunki zawieszaja sie po kilku mignieciach
Ja znam jeszcze jeden sposób... U mnie pomogło popukanie w przekaźnik choć zdaję sobie sprawę, że to tymczasowe rozwiązanie ( które działa już kilka miesięcy...) jak się zrypie na amen to będę kombinować.
-
Drgania samochodu przy prędkości 70-74 km/h na każdym biegu.
Fizyka w autobusach jelcz tez szyby lataly tylko przy określonych obrotach silnika to i u Ciebie coś drga akurat w tym a nie innym momencie bo taka jest częstotliwość rezonansowa.
-
Wiatrak - da rade wymienic bez rozwalania przodu??
czy dojedziesz bym się nie martwił bo pęd powietrza powinien załatwić sprawę chłodzenia. Gorzej jak kolega pisze rozleci Ci się to i rozwali chłodnice.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:hi:Panowie będziecie mieć nowego spotowicza część być może mnie zna Dziś jeszcze nie dam rady ale w niedalekiej przyszłości
-
Spociki Łódzkie
Pyyyykkkkkk !!!!!:banan:
-
Spociki Łódzkie
***deczka zmieniła fryz 2 raz bo ja się nie znam, do tego moje HD w Samsungu szwankuje
-
Spociki Łódzkie
Toż to ma już taką brode jak na sz Broda :grin:
-
Spociki Łódzkie
tam chyba musial sie fragment 4 zdrapac na 1 bo jest coś podobnego z 5600 na 4 800. Seba a co konkretnego Cie interesuje?
-
Spociki Łódzkie
A poważnie to widziałem jakiś 3D na banerze przeceniony z 5 500 na 1800. Nie wiem czy nie w Euro rtv ale co do marki nie pamietam ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Ee coś mi się zwidziało chyba jak jechałem bo taka wyprz to chyba niemożliwa...
-
Spociki Łódzkie
Mam bardzo fajny marki samsung z za***istym 21 calowym kineskopem i głośnikiem Mono ale jak się wczujesz to usłyszysz strzały za sobą :grin:
-
Spociki Łódzkie
wkońcu mówisz moim językiem Ja polecam Esplanade. Zjeść można świetnie i tanio, wypić browarka i w ogóle sympatycznie
-
Spociki Łódzkie
No dziś sporo osób z rana. Powitać :hi:
-
Spociki Łódzkie
Take Vicodin Ale powiem Ci, że delikatnie zaczynasz tylko kilo czegoś tylko troszkę mocniejszego od morfinki :grin:
-
Spociki Łódzkie
Najlepszego DJ...:banan: tak btw nie chwalę się ale... SKOŃCZYŁEM STUDIA JEA :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Cóż oni tam od Was chcieli?
-
Spociki Łódzkie
Tłumy widzę tłumy ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- Spocimy dziś?
-
Spociki Łódzkie
Akurat frekwencja na spotach jest taka, że nie powinienem zbankrutować chociaż jak usłyszą piwo... A nie i tak nic to nie zmieni :grin: Ech nie kopie się leżącego...:whistling:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No dziś może jeszcze szału nie ma. Ot taka ciekawostka.
-
Spociki Łódzkie
3D Driving Simulator on Google Maps całkiem ciekawe.
-
Spociki Łódzkie
Coś dziś zaspaliście.
-
Spociki Łódzkie
Czyj Avancior Quattro TDI stał koło mnie dziś w Manu? Jakieś przyczajone Tygrysy na forum to siedzą, ale na spocie się nie pokażą...
-
Spotkania na drodze
Dziś w Manu kolega czarnym Avantem Q postawił się tuż koło mnie. Ładna fela, ale na spotach to ich nie oglądamy...