Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. Jarek skoro się tak znasz to zamiast się śmiać byś doradził. Chyba najbardziej wkurza jak ktoś się wypowiada, ma się za eksperta a na podstawowe pytanie nie odpowie. Co do zasięgu wydaje mi się , że to kwestia zestrojenia a facet w sklepie powiedział, że coś w tym stylu to z ponad metrową anteną nie jest nie osiągalne.
  2. Witam Panowie czy coś takiego będzie ok CB RADIO M-TECH LEGEND II + Wilson +4x gratis W-wa (2542352810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jest jeszcze z anteną Canva 821. Nie lepiej doinwestować i dobrać dobra antenkę? Wymagań dużych nie mam 10 - 15 km dobrego zasięgu po zestrojeniu powinno mi wystarczyć.
  3. Ja znam jeszcze jeden sposób... U mnie pomogło popukanie w przekaźnik choć zdaję sobie sprawę, że to tymczasowe rozwiązanie ( które działa już kilka miesięcy...) jak się zrypie na amen to będę kombinować.
  4. Fizyka w autobusach jelcz tez szyby lataly tylko przy określonych obrotach silnika to i u Ciebie coś drga akurat w tym a nie innym momencie bo taka jest częstotliwość rezonansowa.
  5. czy dojedziesz bym się nie martwił bo pęd powietrza powinien załatwić sprawę chłodzenia. Gorzej jak kolega pisze rozleci Ci się to i rozwali chłodnice.
  6. :hi:Panowie będziecie mieć nowego spotowicza część być może mnie zna Dziś jeszcze nie dam rady ale w niedalekiej przyszłości
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pyyyykkkkkk !!!!!:banan:
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ***deczka zmieniła fryz 2 raz bo ja się nie znam, do tego moje HD w Samsungu szwankuje
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Toż to ma już taką brode jak na sz Broda :grin:
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tam chyba musial sie fragment 4 zdrapac na 1 bo jest coś podobnego z 5600 na 4 800. Seba a co konkretnego Cie interesuje?
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A poważnie to widziałem jakiś 3D na banerze przeceniony z 5 500 na 1800. Nie wiem czy nie w Euro rtv ale co do marki nie pamietam ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Ee coś mi się zwidziało chyba jak jechałem bo taka wyprz to chyba niemożliwa...
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam bardzo fajny marki samsung z za***istym 21 calowym kineskopem i głośnikiem Mono ale jak się wczujesz to usłyszysz strzały za sobą :grin:
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wkońcu mówisz moim językiem Ja polecam Esplanade. Zjeść można świetnie i tanio, wypić browarka i w ogóle sympatycznie
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No dziś sporo osób z rana. Powitać :hi:
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Take Vicodin Ale powiem Ci, że delikatnie zaczynasz tylko kilo czegoś tylko troszkę mocniejszego od morfinki :grin:
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najlepszego DJ...:banan: tak btw nie chwalę się ale... SKOŃCZYŁEM STUDIA JEA :decayed:
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cóż oni tam od Was chcieli?
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tłumy widzę tłumy ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- Spocimy dziś?
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Akurat frekwencja na spotach jest taka, że nie powinienem zbankrutować chociaż jak usłyszą piwo... A nie i tak nic to nie zmieni :grin: Ech nie kopie się leżącego...:whistling:
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    WODY....
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No dziś może jeszcze szału nie ma. Ot taka ciekawostka.
  22. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    3D Driving Simulator on Google Maps całkiem ciekawe.
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Coś dziś zaspaliście.
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czyj Avancior Quattro TDI stał koło mnie dziś w Manu? Jakieś przyczajone Tygrysy na forum to siedzą, ale na spocie się nie pokażą...
  25. Dziś w Manu kolega czarnym Avantem Q postawił się tuż koło mnie. Ładna fela, ale na spotach to ich nie oglądamy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.