Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Głośniki Nokia - nie gra tył
A może potrzebujesz wzmacniacza od aktywnego tyłu... ( Radio Ori masz?).
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to 1/2 q być nie może ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja mam przecież rs4 w sedanie z legendarnym AFN NIE DO ZAJECHANIA BIERZ
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Coś kiedyś o tym wspominał... fajnie by było.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Obstawiam, że czarne wrotki
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin Ile za cudo krzyczysz? Daj PW może ;p
-
Skórzana kurtka
Ja też polecam targowisko. Kiedyś wszedłem do Wranglera chyba fajna kurtka grubo ponad 2k. A na targowiskach można (zależy co mają) kupić coś fajnego i dobrego jakościowo.
-
Nowy telefon - jaki?
S3 mini spoko by był. Ale ja tam za S2 plus bym optował. Teraz w euro za 777 jest i wg mnie to nadal fajny telefon do podstawowych zastosowań z dobrym wyświetlaczem i aparatem. Poza tym dość cienki jest, nie czuć go w kieszeni. No chyba ze silikonowy pokrowiec założysz, ale wtedy to każdy jest odczuwalny nawet 4 cale. ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- A jak nie to Ace 2 też w promocji widzę za 500. Mały, 2 rdzenie 768 mb RAM, ale dobra rozdzielczość wyświetlacza. Aparat z AF i chyba wystarczająca ilość pamięci
-
No i nowy nabytek wygląda jak zabytek - moje przejścia z Gothaerem
Qrde ale to wszystko jest chore. Powinno być tak - jest szkoda robimy kosztorys na oryginalnych częściach. Dostajesz kasę i to Twoja decyzja czy zechcesz to co masz naprawić na oryginalnych, zamiennikach czy używkach. I czy w ogóle chcesz to robić, czy sprzedać auto i kupić inne. Ale nie tu. Srety bzdety i do tego jeszcze więcej nerwów...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Keicam też miałem ten "problem" z Pikusiem
-
Którą drukarkę kupić?
DCP 7055 spoko szafeczka( bo troszkę spora), ale fajnat. Serwis też można polecić. W naszej poszło gniazdo USB, nie z naszej winy bo akurat burza była. Poszło jakieś przepięcie paląc LANy i akurat coś w drukarce. Ale serwis wymienił, D2D, kurier zabrał kurier przywiózł. I sprzęt ładnie drukuje. Jest też model z WiFi niestety Mono. Brother DCP-7055W + toner - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
-
Error przy skręcaniu
Spoko - miałem to samo już myślę kurde znów trzeba coś robić ale na szczęście tylko dolać... Dobrze, że napisałeś, że pomogło...
-
Error przy skręcaniu
Płyn hamulcowy sprawdź poziom.
-
Spotkania na drodze
Zapomniałem srebrne B5 Avant we wtorek 6 stycznia w TST na tamtejszych blachach 6 40 dokładnie, ja leciałem na wprost Ty w prawo w Wyszyńskiego mignąłem ale bez odzewu.
-
Koniec wsparcia Windows XP
Ja niestety zmuszony jestem korzystać z Windy. Ale swego czasu miałem minta b fajna dystrybucja. natomiast mogę się zgodzić tylko co do tego, że linuxa trzeba troszkę skonfigurować pod siebie. Nie zawsze i nie na każdym sprzęcie jest to łatwe/możliwe/warte świeczki. Co do awaryjności no cóż. Moja druga połówka miała viste, co trochę jakiś wirus cuda się działy. teraz na 5 letnim laptopie mint 13 od premiery stoi (a wcześniej też coś miała) na środowisku KDE i jakoś zamulania nie obserwuje. A kobitka nie chce myśleć o windowsie(który ma jako drugi system w razie potrzeby jakiejś apki). Natomiast ja w rocznym lapku już miałem 3xwin8 bo coś nie domaga to coś go wykrzaczyło i teraz 7. Niemniej jednak Win Xp to jakaś epoka w dziejach komputerów (dość znacząca) i uważam, że należny hołd trzeba mu oddać. ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Jeśli masz trochę miejsca na dysku to zainstaluj jako drugi system i potestuj. Net, filmy, pakiety biurowe, komunikatory itp działają dobrze. Minusem jest to, że niektórzy producenci nie wydają swojego oprogramowania na linuksa, ale i to powoli się zmienia. Dostępne za to są programy umożliwiające odpalenia windosowskich wersji, np. Wine. A i z grami coś może ruszy patrz platforma Steam OS od Valve
-
sprzegło-cennik
a dwumas też?
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
Tylko potwierdzasz moją tezę. Przecież napisałem, że przebieg plus wiedza ( zakładając, że właściciel nie kłamie jak je użytkował) dają Ci podstawę sądzić jaki jest stan auta i co w nim może kucnąć. a pisząc bzdura, że przebieg nie jest ważny może go nie podawaj w argumentach. Skoro jest nieistotny - bo przecież nie wiesz ile tak naprawdę przejechało to auto.
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
ŚWIĘTE SŁOWA ale takich jest wciąż bardzo mało Wcale nie takie święte. Może nie jest najważniejszy, ale jest to istotna informacja choćby o tym jak auto było eksploatowane, co może się w nim w najbliższym czasie zepsuć/zużyć . Bo nic nie jest wieczne, a sam wiek auta i stan techniczny, który można w jakimś stopniu zamaskować nie jest wystarczający. Także dobrze, że w końcu komuś się zachciało o tym jakże prostym rozwiązaniu pomyśleć. Zawsze jest to jakieś utrudnienie a i większości właścicieli nie będzie się pewnie chciało marnować czasu na takie kombinowanie, skoro są dużo ważniejsze problemy egzystencjalne w naszym kraju...
-
Problem z wycieraczkami
dobre pytanie moje przeskakują i strasznie głośno pracują nie da się z nimi jechać a próbowałem już podginać ramiona efekt średni.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes powiedz co do roboty i jak pogonie swoją to moge Twoją łyknąć. ;p
-
problem jazdą pod górkę
IMO turbo do czyszczenia o ile ze zmienną geometrią jest. U mnie już tak 2 razy było (za 2 razem nawet kompa nie podłączyłem). Jeśli gnieciesz auto jakieś 7 sek na wyższych obrotach to ją odetnie i dalej pomaga reset kompa. w AFN koszt takiego zabiegu (czyszczenia) w granicach 100 150 zł i jeździsz dalej. I to raczej częsta przypadłość wystarczy notlauf w google wpisać. fidotp to akurat , że pod górkę dziwić nie powinno.
-
Co kupić dziewczynie pod choinkę
Odnośnie szafy jestem w trakcie montażu Odnośnie czułych słówek A na serio ja tam lubię bieliznę jak już ktoś napisał prezent i dla Niej i dla CIebie.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Medik ciekawe książki wybierasz... Sezon burz właśnie skończyłem pomiędzy serią książek ze świata Assassin`s Creed
-
Problemy z ciepłym ogrzewaniem
Jabcok odwróć obieg (węże przy nagrzewnicy) zobacz co będzie...
-
Jaki plecak?
cieszymy się, że udało się pomóc