Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spociki Łódzkie
O a wiecie, że teraz w Orange też jest darmowe do wszystkich za 80 zeta? Co tam seba z Orange kombinujesz?
-
Spociki Łódzkie
Kto to messi?
-
Czy magiel może walić jak zużyty wahacz?
Wiesz co jak CI wali na kocich łbach i np przy hamowaniu podczas takiego pośredniego nacisku na pedał hamulca ( przy czym wtedy to nie taki stukanie tylko wali konkret) to to pewnie banan będzie ( akurat takie objawy ja miałem) choć z początku myślałem, że tarcze bo były w opłakanym stanie...
-
Woda dostaje się przez spód filtra kabinowego
Ja miałem basen w komorze aku bo coś się gdzieś zatkało a pod serwem była założona gumowa zaślepka i woda stała przedostając się do środka auta. wyjąłem zaślepkę i z głowy.
-
czy ten laptop ma dobre parametry w stosunku do ceny?
Spokojnie Ci starczy do większości rzeczy... Laptop nie służy do grania... No może zależy w co ale ogólnie to do pogrywania jeśli już. Ten model ma mój brat ( znaczy chyba ten bo jak patrzę na parametry) chwali go sobie za to, ze pod łapkami ma chłodno zawsze, za to krytykuje za umieszczenie gniazda zasilania ( choć da się przyzwyczaić ). Miły sprzęt używa pół roku i dalismy za niego chyba 100 więcej wtedy. Procek 2 rdzeniowy 4 wątkowy jeśli o to chodzi jakimś szczytem techniki nie jest. Ogólnie sprzęt solidny fajnie zrobiony i ja bym polecił.
-
Spociki Łódzkie
Aaaa przyszła koza do woza mnie nie chciałeś wziąć takich argumentów użyłeś... jak bys mial fajny tylek,duze cycki robil loda to mogl bym cie zabrac No chyba, że o czymś nie wiemy
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Moje masz w linku . Tak naprawdę każdy robi jak uważa. I co prawda większości się pomysł nie podoba a ja tam widzę u niego jakiś cień, że może jednak zrobi to nie w stylu wiejskiej calibry...
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Kolego gizmus 2006 moze lepiej nie podsuwaj takich pomysłów, bo jeszcze nasza forumowa czikita przejdzie jeszcze jedna transformacje :decayed: Przynajmniej będzie zrobiona w stylu CZIKITY a nie uj wie co :grin:
-
Spociki Łódzkie
no no ja komunikuję, że Kraków i Zakopane się szykuje... a szkoda bo bym się chętnie zresetował :banan::grin:
-
Audi A4 B6 RAT STYLE....Silnik Trabant
Jak można tak popsuć trabanta....
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Spoko
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
looknij w wątek chyba chciał 850 zeta... ale mówie ja się o to nie pytałem tylko tyle co z fotek ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=227535
-
Spociki Łódzkie
A ja byłem pobiegać i też widziałem Kimiaszową furkę jak sobie stała w miejscu tym co zwykle:grin: Kimi też dezerteruje ze spotów
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Widzę, że kasy to nie masz ale kiere za 1000 pokazujesz akurat to bym na końcu wstawił. Widziałem kubełki fajne u krychy na handel skóra w polifcie więc pewnie z jaśkami ( o ile nie wystrzelone ) i jak mnie oko nie myliło to grzane... aż sam miałem na nie chrapkę tylko też kasy nie ma
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Założone już? pochwal się
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Ja z niecierpliwością czekam na efekt końcowy... i jak już wspomniałem wcześniej rób coś porządnie nie ważne czy się komuś podoba, bo ma się podobać Tobie ale jak już to postaw też na jakość ( mowa o tych Twoich tronach w alcantarze z poprzedniego wątku)
-
Spociki Łódzkie
A mówiła, że chce coś mniejszego kupić niż A4... Kobiety dziwnie rozumieją słowo "MNIEJSZE" ---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Qrde wchodzę do kuchni a współlokator trzyma 2 jogurty w garnku z ciepłą wodą... coś ze mną nie tak czy to no najnormalniejsza rzecz na świecie???
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Heh nawet jak miałeś pomysł na wnętrze to chyba coś poszło nie tak... Nie wiem albo zrób całe auto w stylu Boba Marleya albo jakoś normalnie dopasuj wnętrze do kolorku auta ( bo fajny i mnie się podoba). Tylko błagam jak masz już coś robić to rób to dobrze a jak nie - zostaw serie... ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ---------- BTW this is true CZIKITA !!!
-
Spociki Łódzkie
To ja też sie muszę tym zainteresować bo Mamie w Octavii się pali cały czas( a zapaliła się w czasie mrozów)
-
Spociki Łódzkie
No nic to dalej będę siedzieć w tym wielkim brzydkim bloku
-
Spociki Łódzkie
Kłyś zabierz mnie ze sobą !!!
-
Spociki Łódzkie
Witaj Bartas
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
no zmostkować kabelek na którym jest prąd po włączeniu postojówek z miejscem gdzie masz kabelek od halo w kostce a ten od halo odłącz.
-
Spociki Łódzkie
Dobra to już wiem wszystko i więcej nie męczę:grin: Dzięki o Wielki DJ
-
Spociki Łódzkie
No właśnie mi jeden z oryginalnych zaczął pierdzieć i szukam sobie czegoś co by tam wsadzić. Problem ze mną, ze ja to jak taka baba 100 razy na sekundę zdanie zmieniam czekam ile mi krycha powie za głośniki na przód oryginał tylko to tak naprawdę też nie wiadomo ile pogra a jak sie kupi nowe to powinny pochodzić. co prawda znów kasy, żeby wyciszyć drzwi też nie ma bo a to majówka a to bal na koniec i w pi**u kasu idzie na boki a jeszcze chciałem olej i do klimy zajrzeć co by się nie dusić...